Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne

"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne

Karolina Mrozicka zdecydowała! Już wiadomo, kto wraz z nią ponownie mógł przekroczyć progi "Hotelu Paradise". Nowa uczestniczka dostała możliwość przywrócenia do programu Krystiana lub Roberta. Kwestia jej wyboru wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ internauci odkryli, ze ona i Krystian znali się już o wiele wcześniej i postanowili to ukryć przed Robertem. Fani programu twierdzili, że szanse uczestników nie są wyrównane i jest duże prawdopodobieństwo, że Karolina wybierze swojego znajomego. Czy tak się stało? 

Zobacz także: Hotel Paradise 2: Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają"

Hotel Paradise 2: Kogo Karolina Mrozicka przywróciła od programu? 

Karolina Mrozicka podjęła decyzję i przywróciła do programu... Roberta! Gdy wybrzmiało jego słynne "montuj się" w "Hotelu Paradise" zapanowała radość! Czy powrót byłego partnera Magdy namiesza w duetach? Uczestnicy zaczęli się zastanawiać, dlaczego zdecydował się wrócić, skoro po odejściu Magdy deklarował, że nie chce już niczego szukać w programie. Czy Kamil powinien się czuć zagrożony? W końcu sam zauważył, że nowa uczestniczka nie jest w typie rywala, jednocześnie wiedząc, że Julia nie była obojętna, gdy musiała wybierać podczas "rajskiego rozdania". Teoria Ivana wskazuje na to, że Kamil powinien się obawiać: 

On (Robert) zagrał do ostatniego. Wiedział, że pokłócił się Kamil z Julią i podszedł do Julii. Jak powiedział, że pojedzie z Magdą to chciał sprawdzić czy ludzie będą go namawiać czy ma u kogoś szanse. Julia wczoraj płakała i przedwczoraj pokłóciła się z Kamilem. On powiedział ze podejdzie do Ani i jak zobaczył, że tamci się pokłócili to podszedł do Julii.

Powrót Roberta poruszył też Sonię: 

Wczoraj powiedziałam, dziewczynom, że cieszę się, że Roberta nie będzie. Trudno było mi patrzeć na Roberta z Madzią , ciężko było mi zrozumieć czemu Madzia a nie ja... a teraz znowu musze się zastanawiać… - wyznała 

Kamil z kolei nie ma wątpliwości, że Robert będzie próbował odbudować relację z nią. Chociaż Sonia w końcu wybrała się na udaną randkę z Adamem i wygląda na to, że zaczyna jej się układać w programie.  

Artur i Robert zaczynają spiskować przeciwko Kamilowi... Czy przekona kolegę do Julii? Podczas rozmowy w cztery oczy zasugerował Robertowi, że uczestniczka żałowała swojego wyboru podczas "rajskiego rozdania". Czy w związku z tą wiedzą zrobi wszystko aby aktualna partnerka Kamila podczas najbliższych eliminacji wybrała właśnie jego? W dodatku to nie koniec asów w rękawie Roberta... Do "Hotelu Paradise" weszła kolejna nowa uczestniczka, która okazała się być... jego znajomą! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę

Karolina Mrozicka przywróciła do programu Roberta! To duże zaskoczenie, ponieważ widzowie byli pewni, że wybierze Krystiana, z którym znała się jeszcze przed zgłoszeniem do "Hotelu Paradise"!

Robert i Krystian walczą o uwagę Karoliny w "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Czy Karolina Mrozicka pożałuje, że nie wybrała Krystiana? W dzisiejszym odcinku tyle się zadziało, że nikt nie może być pewien swojej pozycji... 

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39