"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi
Instagram

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę 

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi
Instagram

Jeszcze niedawno Artur i Kamil knuli jak pozbyć się z programu Adama. Jednak atmosfera i relacje pomiędzy uczestnikami "Hotelu Paradise 2" są tak dynamiczne, że ciężko jest za nimi nadążyć. W dzisiejszym odcinku Artur nieoczekiwanie zadeklarował, że jeżeli nadarzy się okazja, to zdecydowanie dogadałby się z Julią.

Czy Kamil powinien zacząć się obawiać? W tym wypadku sprzymierzeniec zamienia się w rywala. Czy wykorzysta narastający kryzys i wzajemne frustracje na linii Julia-Kamil? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety"

"Hotel Paradise 2": Artur jest coraz bardziej zainteresowany Julią

Podczas ostatniego "rajskiego rozdania" Kamil nie czuł się już tak pewnie jak dotychczas. Julii zaczyna przeszkadzać zbyt władcza osobowość Kamila. Niedawno oznajmiła partnerowi, że przez niego zaczyna być wycofana i nie potrafi być sobą. Kamil z kolei nie chce dać partnerce luzu z obawy, że "wejdzie mu na głowę". Przed ostatnimi eliminacjami Julia nie wiedziała, czy w dalszym ciągu chce tkwić w relacji z Kamilem, jednak ostatecznie dała mu kolejną szansę, odsyłając Roberta do domu. 

Od jakiegoś czasu każda wymiana zdań pomiędzy Kamilem a Julią kończy się kłótnią. Czy Artur postanowi wykorzystać ich chwilową słabość? Podczas dzisiejszego odcinka aktualny partner Dominiki pozwolił sobie na czuły gest w stronę Julii. Obserwujący sytuację Kamil postanowił zareagować i przysiadł się bliżej partnerki. 

Wiadomo, jestem zazdrosny ale jestem też pewny Julii - zapewnił.

Nie jest tajemnicą, że planem Artura jest wyeliminowanie z gry Kamila, którego uważa, za swojego największego przeciwnika, w dodatku coraz bardziej zaczyna interesować go relacja z Julią: 

Julia nie jest głupią dziewczyną, jest wkurzona na Kamila. Jeśli będzie taka okazja to ja na pewno bym się z nią odnalazł. 

Internauci sądzą, że odbicie partnerki byłoby dla Kamila dobrą nauczką, jednak w tym wszystkim najbardziej szkoda im Dominiki: 

- Próbował ją przytulić ale Kamil szybko zareagował 😂
- Szkoda mi będzie Dominiki, wolałabym żeby kogoś sobie znalazła i go wywaliła 🙌 a nie żeby on ją
- Cały czas liczę ze w ostatnim momencie Dominika się dogada z kimś, ze się parują i Artur wyleci 
- Tego Kamila niech wreszcie wywalą bo jest beznadziejny egoista fałszywy i miesza miedzy wszystkimi dla mnie nie ma żadnych zalet jest odrażający a Julka powinna na kimś innym oko zawiesić piękna kobieta

Co sądzicie o aktualnej sytuacji w "Hotelu Paradise 2?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta zoperowała sobie nos! Pokazała pierwsze zdjęcie, fani jej nie poznają!

Czy Artur okaże się największym rywalem Kamila i odbije mu Julię? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Kamil i Julia od niedawna nie dogadują się najlepiej. 

Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39