Po ostatnim "rajskim rozdaniu" okazało się, że Krystian i Robert otrzymają jeszcze jedną szansę na to, aby pozostać w programie. Do "Hotelu Paradise" weszła nowa uczestniczka i to właśnie ona ma możliwość zdecydowania, który z panów wejdzie razem z nią do programu. W dzisiejszym odcinku dowiemy się jaka jest decyzja Karoliny Mrozickiej. Internauci są jednak oburzeni, ponieważ okazuje się, że Karolina i Krystian znali się na długo przed programem, przez co Robert ma nierówne szanse z przeciwnikiem. Co więcej, fanów formatu oburza fakt, że zarówno Karolina jak i Krystian ukrywają swoją znajomość.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka

Krystian Mikołajczyk i Karolina Mrozicka znali się na długo przed "Hotelem Paradise"

To, że do "Hotelu Paradise" trafiają uczestnicy, którzy znali się dużo wcześniej nie jest niczym nowym. W pierwszej edycji Chris otwarcie przyznał, że zna się z Mattem, natomiast w drugiej edycji, podobna sytuacja spotkała Julię i Monikę. Uczestniczki 5 lat wcześniej brały udział w tych samych wyborach miss i od razu pochwaliły się innym swoją znajomością.

Tym razem okazuje się, że nowa uczestniczka Karolina Mrozicka, która ma zdecydować o powrocie do "Hotelu Paradise" Krystiana lub Roberta, z jednym z nich znała się dużo wcześniej. Internauci są źli o to, że uczestnicy nie mają równych szans na zrobienie dobrego wrażenia na "nowej".

Fani "Hotelu Paradise" mają dowody na to, że Karolina Mrozicka i Krystian Mikołajczyk znają się od dawna. Zdradziły ich wspólne zdjęcia z 2018 roku oraz filmiki na Tik Toku zamieszczone rok później. Internauci są zdenerwowani na uczestników nie tyle o to, że się znają lecz o to, że ukrywają swoją znajomość i stwarzają pozory jakby się spotkali pierwszy raz w życiu:

Zobacz także

- Karolina i Krystian się znają a palą głupa i się sobie przedstawiają ????????‍♀️ Nie zdziwię się jak wybierze swojego kolegę ????????‍♀️
- Wiadomo, że Krystiana, bardzo dobrze się znają a palą głupa.
- Krystian pewnie, bo ją zna. Juz w 2019 tik toki nagrywali, mogli by na rzecz programu je skasować. I ta ściema Krystiana "Nie znam jej, nie wiem czego się spodziewać" no dno. Dramat jak dla mnie
- Pewnie Krystian skoro się znają. Po co te ustawki XD jakoś w 1. edycji Chris normalnie przyznał, że zna Mata, a tu żenujące udawanie
- Krystian jeszcze bezczelnie kłamie, że nie zna Karoliny ????

Myślicie, że Karolina i Krystian w najbliższym odcinku przyznają się, że się znają czy pozostanie to ich tajemnicą i tajną bronią w drodze do finału?

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety"

Robert i Krystian mają szansę powrócić do "Hotelu Paradise". O ich powrocie ma zdecydować nowa uczestniczka, Karolina.

Mat. promocyjne

Fani "Hotelu Paradise" odkryli, że Karolina Mrozicka i Krystian Mikołajczyk znali się na długo przed programem, przez co Robert ma dużo mniejsze szanse. W dodatku Karolina i Krystian nie przyznali się do swojej znajomości.

Internauci odnaleźli ich wspólne zdjęcia oraz filmiki na Tik Toku z 2018 i 2019 roku.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama