Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Newsy

Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w finale "39 i pół tygodnia". Zobaczcie fragment serialu!

Ostatni odcinek serialu "39 i pół tygodnia" już za nami. Wielki finał produkcji z udziałem Tomasza Karolaka przyniósł widzom ogromne emocje.

Ostatni odcinek serialu "39 i pół tygodnia" już za nami. Wielki finał produkcji z udziałem Tomasza Karolaka przyniósł widzom ogromne emocje. Wielkie wzruszenie z pewnością wywołała scena, w której główny bohater piękną piosenką żegna się ze swoją córką. Warto jednak przypomnieć, że ten utwór ma bardzo ważne przesłanie... Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Tomasz Karolak w jednym z wywiadów przyznał, że piosenka, którą zaśpiewa w finale tak naprawdę jest hołdem dla producenta filmowego. Musicie jej posłuchać! 

Piotr Woźniak-Starak słyszał piosenkę Anny Karwan do jego filmu? Jak ją ocenił?

Poruszająca scena w finale "39 i pół tygodnia"

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wszystkich. Utalentowany producent filmowy zginął w wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Kilka tygodni po tych tragicznych wydarzeniach Tomasz Karolak w jednym z wywiadów przyznał, że ostatni odcinek "39 i pół tygodnia" będzie hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka, którego firma Watchout Studio produkowała serial TVN. 

(...) myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: “A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał - powiedział Tomasz Karola w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Zobaczcie fragment finałowego odcinka "39 i pół tygodnia", w którym śmiertelnie chory Darek Jankowski (w tej roli Tomasz Karolak) śpiewa na scenie. To nagranie porusza do łez...

Zobacz także: Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka"

W finale "39 i pół tygodnia" został oddany hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 39 i pół tygodnia (@39ipoltygodniatvn)

Firma Piotra Woźniaka-Staraka produkowała serial TVN.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

Agnieszka Woźniak Starak w Dzień Dobry TVN
Newsy
Czas na nowy etap! Czym teraz zajmie się Agnieszka Woźniak-Starak?

„Nie wyobrażam sobie, że wrócę do rozrywki”, deklaruje Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Czym teraz zajmie się gwiazda? Na pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak (41) po śmierci jej męża czekali wszyscy: media, wielbiciele gwiazdy i jej przyjaciele. Dopiero trzy miesiące po tragicznym wypadku Piotra Woźniaka-Staraka dziennikarka zdecydowała się na kilka zwierzeń. Także tych dotyczących przyszłości.  „Tęsknię za telewizją, bo uwielbiałam moją pracę, ale chyba nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Myślę, co mogłabym zrobić. Nie mam sprecyzowanego pomysłu. Wiem, że wydarzyło się coś takiego, co stawia wyraźną kreskę, i że ja też chciałabym dużo rzeczy zmienić i robić inaczej. To jest nowy początek”, stwierdziła Agnieszka w wypowiedzi dla programu „Dzień dobry TVN”. Ze słów dziennikarki wynika, że nie obejrzymy jej już w roli gospodyni takich show, jak „Azja Express” czy „Big Brother”. Otwarta pozostaje kwestia, czym teraz Woźniak-Starak się zajmie i czy w przyszłości w ogóle będziemy mieli jeszcze okazję podziwiać ją na ekranie. Zobacz także:   Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent, jaki kupiła dla męża "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur"

Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Seriale
Ten serial będzie hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka? Tomasz Karolak zdradza kulisy produkcji

Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. 30 sierpnia odbył się jego oficjalny pogrzeb , w którym uczestniczyli tylko najbliżsi. Wcześniej przyjaciele i fani pożegnali go podczas uroczystej mszy żałobnej, która odbyła się w Konstancinie-Jeziornie.  Tuż po tym, jak podano w mediach, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje, internet zapełnił się wpisami jego bliskich, którzy podkreślali, że był przede wszystkim dobrym i oddanym człowiekiem . Pamięć o nim nigdy nie zginie. Świadczyć może o tym między innymi wypowiedź Tomasza Karolaka , który zdradził, że zakończenie serialu "39 i pół tygodnia" będzie pewnego rodzaju hołdem dla zmarłego tragicznie producenta filmowego. O co chodzi? Piosenka z "39 i pół tygodnia" dla Piotra Woźniaka-Staraka? Przypomnijmy, że już niedługo na antenie TVN zadebiutuje serial "39 i pół tygodnia". Będzie to kontynuacja losów niepokornego Darka Jankowskiego, który tym razem dowie się, że jest śmiertelnie chory. Tomasz Karolak, który wciela się w główną postać, zdradził co nieco na temat tego sezonu. Okazuje się, że ostatni odcinek przyniesie ze sobą wiele wzruszeń. Aktor stwierdził nawet, że wykonywana w nim przez niego piosenka będzie pewnego rodzaju hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka. Myślę, że serial “39 i pół tygodnia” może stać się pewnym testamentem, szczególnie piosenka, którą wykonuje w finale, która jest utworem dla córki. Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. Że jest to ballada rockowa, ale ta treść jest za głęboka. To jest o miłości do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner