Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w finale "39 i pół tygodnia". Zobaczcie fragment serialu!

Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Ostatni odcinek serialu "39 i pół tygodnia" już za nami. Wielki finał produkcji z udziałem Tomasza Karolaka przyniósł widzom ogromne emocje. Wielkie wzruszenie z pewnością wywołała scena, w której główny bohater piękną piosenką żegna się ze swoją córką. Warto jednak przypomnieć, że ten utwór ma bardzo ważne przesłanie... Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Tomasz Karolak w jednym z wywiadów przyznał, że piosenka, którą zaśpiewa w finale tak naprawdę jest hołdem dla producenta filmowego. Musicie jej posłuchać! 

Poruszająca scena w finale "39 i pół tygodnia"

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wszystkich. Utalentowany producent filmowy zginął w wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Kilka tygodni po tych tragicznych wydarzeniach Tomasz Karolak w jednym z wywiadów przyznał, że ostatni odcinek "39 i pół tygodnia" będzie hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka, którego firma Watchout Studio produkowała serial TVN. 

(...) myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: “A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał - powiedział Tomasz Karola w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Zobaczcie fragment finałowego odcinka "39 i pół tygodnia", w którym śmiertelnie chory Darek Jankowski (w tej roli Tomasz Karolak) śpiewa na scenie. To nagranie porusza do łez...

Zobacz także: Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka"

W finale "39 i pół tygodnia" został oddany hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 39 i pół tygodnia (@39ipoltygodniatvn)

Firma Piotra Woźniaka-Staraka produkowała serial TVN.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36