Joanna Brodzik Paweł Wilczak Kasia i Tomek Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Pensjonat nad rozlewiskiem - Joanna Brodzik i Piotr Grabowski
Joanna Brodzik Paweł Wilczak
East News
1/5
Joanna Brodzik Paweł Wilczak
East News

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to jedna z par w show-biznesie, która zdecydowała się na związek bez ślubu. W mediach zawsze byli postrzegani jako para dobrych przyjaciół, który przyjaźń zamienili na miłość.

 

Jednak według ostatnich doniesień aktorski związek przeżywa głęboki kryzys. A plotek nie studzi ostatnie zdjęcie Wilczaka, z premiery filmu "Kler", na którym pojawił się z uroczą blondynką. Zobaczcie, jak para się poznała! Oczywiście początków ich związku szukamy na planie jednego z kultowych polskich seriali!

 

Zobacz: Paweł Wilczak w towarzystwie tajemniczej blondynki! Dlaczego u jego boku zabrakło Joanny Brodzik?

2/5
Kasia i Tomek

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jako serialowa para pojawili się na planie serialu „Kasia i Tomek”. Był to również początek ich związku, oficjalnie potwierdzili go w 2004 roku. Para często pokazywała się razem, pozowała na ściankach i chodziła na premiery filmowe.

 

Kiedy kilka lat później pojawiła się informacja o tym, że spodziewają się dziecka. Nikogo to to szczególnie nie zdziwiło. W 2008 roku na świat przyszli synowie pary: Jan i Franciszek.

3/5
Joanna Brodzik, Paweł Wilczak

Ostatnio coraz częściej w mediach pojawiały się informacje, że para przechodzi kryzys w związku. Nie pokazują się wspólnie, od lutego tego roku. A jak podaje se.pl:

 

Pawła miało zabraknąć na urodzinach aktorki, a głównym powodem konfliktów miała być jej kariera filmowa. Aktor podobno miał dość zajmowania się domem samemu.

 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak niechętnie mówili też o swoim partnerstwie. Raczej chłodno określali się nawzajem. Aktorka mówiła o partnerze: „ojciec moich dzieci”, z kolei Wilczak stale podkreślał, że przecież „nie ma żony”. Wszystko to może świadczyć, o tym że w ostatnim czasie w ich związku nie dzieje się dobrze. 

 

 

4/5
Pensjonat nad rozlewiskiem - Joanna Brodzik i Piotr Grabowski
TVP

Jak nieoficjalnie wiadomo, jednym z powodów kryzysu jest praca zawodowa. Kariera Joanny Brodzik dynamicznie się rozwija, aktorka gra w kolejnych serialach. Po "Kasi i Tomku", pojawiła się duża rola w "Magdzie M.", a od 2009 roku możemy zobaczyć ją w cyklu "Nad rozlewiskiem". 

 

Zobacz:  Czy będzie kolejny sezon "Rozlewiska"? Zdradza Joanna Brodzik!

 

Do tego kontrakty reklamowe, role filmowe i udział w fundacji "Opiekun serca" pomagającej dzieciom. Trzeba przyznać, że aktorka nie narzeka na dużą ilość wolnego czasu.  

Z kolei kariera Wilczaka stanęła w miejscu, a zajmowanie się synami stało się jego główną pracą. Być może aktor chce wrócić do gry!

5/5
East News

Ostatnio niemałe poruszenie wywołał fakt, że Paweł Wilczak na premierze filmu "Kler" pojawił się z uroczą blondynką. Dotychczas wiemy, że jest ona poznanianką i ma na imię Ewa. 

 

Wspólne zdjęcie pary uruchomiło sieć domysłów. Czy aktor nadal jest w związku z Joanną Brodzik? Czy ty tylko chwilowy kryzys w długoletnim związku? A może informacja, że aktor rozpoczął kolejny etap w swoim życiu!

 

Więcej na temat Joanna Brodzik Paweł Wilczak