20-lecie Sharley Anna Oberc na 20-leciu Sharley Bożena Dykiel
20-lecie Sharley
1/9
20-lecie Sharley

Minęło już 20 lat odkąd w Polsce powstała pierwsza profesjonalna klinika medycyny estetycznej Sharley. Właścicielka i założycielka Sharley Medical Clinic&Day SPA Magdalena Bogulak z okazji jubileuszu zaprosiła gości na specjalną uroczystość do Hotelu 15 w Warszawie.

Na świętowanie urodzin kliniki i sukcesu pani Bogulak przyszły między innymi: Edyta Herbuś, Zosia Ślotała, Anna Oberc, Nina Terentiew, Bożena Dykiel czy Marta Kuligowska. Po krótkim przemówieniu Magdy Bogulak i podziękowaniu dla wszystkich, którzy wspierali klinikę oraz wierzyli w jej sukces, Bożena Dykiel opowiedziała jak została przekonana do tego, żeby wypróbować usługi w Sharley, a przecież całe życie chodziła do IZIS i nie mieściło się jej w głowie, że może być inna, lepsza klinika.

 

Magdalena Bogulak z okazji 20-lecia Sharley razem z córkami Igą i Martyną, które pracują razem z nią, stworzyły wyjątkowy krem  Sharley Youth Elixir. Kosmetyk ma się nadawać dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Kremowy eliksir młodości do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu to całkowicie naturalny, luksusowy kosmetyk o unikalnej autorskiej recepturze.

Gwiazdy i dziennikarze którzy przybyli na 20-lecie Sharley już go wypróbowali. Czas na was!

Zobacz także: Gwiazdy w pastelowych kreacjach na 20. rocznicy znanego instytutu piękna

2/9
3/9
Anna Oberc na 20-leciu Sharley
4/9
Bożena Dykiel
5/9
6/9
Maria Pakulnis
7/9
Nina Terentiew
8/9
Paulina Drażba
9/9
Marta Kuligowska