Hanna Żudziewicz podczas relacji na InstaStories pokazała, jak wygląda pokój dla jej córki. Tancerka i jej partner Jacek Jeschke lada dzień przywitają na świecie malutką Różę. Para już od jakiegoś czasu szykowała się do narodzin dziecka, a teraz Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali, jak urządzili pokoik dla maleństwa.

Reklama

Hanna Żudziewicz pochwaliła się pokojem dla dziecka

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z pewnością odliczają już dni do narodzin pierwszego dziecka. Para w Dzień Matki ogłosiła, że ich rodzina wkrótce się powiększy, a kilka tygodni później okazało się, że dołączy do nich córeczka- dziś wiemy również, że dziewczynka otrzyma piękne imię Róża. Kilka tygodni temu Hanna Żudziewicz świętowała baby shower, a teraz przyszła mama pochwaliła się pięknym pokojem dla córki.

Hanna Żudziewicz opublikowała w sieci krótką relację podczas której pokazała, jak razem z Jackiem Jeschke urządzili królestwo dla małej Róży.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami 13": Wzruszający gest Jacka Jeschke. Hanna Żudziewicz nie mogła ukryć łez

Instagram @hannazudziewicz

Jak widać, w pokoju dla dziecka królują jasne, stonowane kolory. Na ścianie pojawiła się tapeta z kwiatowym motywem, a meble są w białym kolorze. Hanna Żudziewicz pokazała również, jak prezentuje się łóżeczko dla Róży. Spójrzcie tylko na ten baldachim i dodatki!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Ciężarna Hania Żudziewicz wspiera Jacka Jeschkę na planie show! DUŻO ZDJĘĆ

Instagram @hannazudziewicz

Podoba się Wam pokoik dla córeczki Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke? Naszym zdaniem jest naprawdę piękny!

Zobacz także: Jacek Jeschke o zbliżającym się porodzie i imieniu córki. "Będzie trudne w pisowni"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama