Za nami 3. odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym nie brakowało fantastycznych występów, ale również wzruszających momentów. Na piękny gest zdecydował się Jacek Jeschke, który przygotował dla swojej ukochanej, Hani Żudziewicz niespodziankę. W oczach ciężarnej tancerki pojawiły się łzy wzruszenia, a w studiu "Tańca z gwiazdami" zrobiło się naprawdę romantycznie! Tylko spójrzcie, co zrobił Jacek Jeschke!

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Wzruszająca niespodzianka Jacka Jeschke dla Hanny Żudziewicz

Za nami odcinek "Tańca z gwiazdami", w którym uczestnicy zatańczyli do utworów Krzysztofa Krawczyka. Po raz pierwszy w tym sezonie zobaczyliśmy "cztery dziesiątki" - najwyższe noty w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami" otrzymali Jacek Jelonek i Michał Danilczuk oraz Natalia Janoszek i Rafał Maserak. Na tanecznym parkiecie świetnie poradzili sobie również Jacek Jeschke oraz Jamala, którzy za swojego walca wiedeńskiego otrzymali 38 punktów. Jak się okazało, w przygotowaniu choreografii pomagała parze partnerka Jacka Jeschke, Hanna Żudziewicz, która jest w zaawansowanej ciąży. Tancerz postanowił podziękować swojej ukochanej za trud i poświęcenie i tuż po występie z Jamalą zdecydował się na piękne wyznanie.

- Wspiera mnie, a sama potrzebuje wsparcia, bo jest w ósmym miesiącu ciąży - powiedział Jacek Jeschke do Hani Żudziewicz.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Wzruszona Ewa Krawczyk na widowni. Wspominała Krzysztofa Krawczyka

To jednak nie koniec, bo tancerz wręczył również swojej ciężarnej partnerce ogromny bukiet czerwonych róż. Jacek Jeschke pobiegł do Hani Żudziewicz zasiadającej na widowni i obdarował ją czułymi pocałunkami, a także przytulił się do jej ciążowego brzuszka.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Karolina Pisarek zaskoczyła jury: "Wróciłaś w wielkim stylu"

Po tak pięknym wyznaniu i niespodziance, Hannie Żudziewicz trudno było ukryć łzy wzruszenia. Wspaniale patrzy się na piękne uczucie łączące tę parę! Hannie i Jackowi życzymy wszystkiego dobrego - przypomnijmy, że już niedługo para powita na świecie córeczkę, która ma otrzymać imię Róża.

TRICOLORS/East News
East News/TRICOLORS
East News/VIPHOTO
East News/VIPHOTO
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama