Taniec z gwiazdami Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz
East News/ VIPHOTO TRICOLORS
TV-Show

"Taniec z gwiazdami 13": Wzruszający gest Jacka Jeschke. Hanna Żudziewicz nie mogła ukryć łez

Jacek Jeschke zaskoczył Hannę Żudziewicz pięknym wyznaniem i niespodzianką podczas "Tańca z gwiazdami"! Ciężarnej tancerce trudno było powstrzymać łzy wzruszenia.

Za nami 3. odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym nie brakowało fantastycznych występów, ale również wzruszających momentów. Na piękny gest zdecydował się Jacek Jeschke, który przygotował dla swojej ukochanej, Hani Żudziewicz niespodziankę. W oczach ciężarnej tancerki pojawiły się łzy wzruszenia, a w studiu "Tańca z gwiazdami" zrobiło się naprawdę romantycznie! Tylko spójrzcie, co zrobił Jacek Jeschke!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tłumaczą, dlaczego nazwali córkę Róża

"Taniec z gwiazdami": Wzruszająca niespodzianka Jacka Jeschke dla Hanny Żudziewicz

Za nami odcinek "Tańca z gwiazdami", w którym uczestnicy zatańczyli do utworów Krzysztofa Krawczyka. Po raz pierwszy w tym sezonie zobaczyliśmy "cztery dziesiątki" - najwyższe noty w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami" otrzymali Jacek Jelonek i Michał Danilczuk oraz Natalia Janoszek i Rafał Maserak. Na tanecznym parkiecie świetnie poradzili sobie również Jacek Jeschke oraz Jamala, którzy za swojego walca wiedeńskiego otrzymali 38 punktów. Jak się okazało, w przygotowaniu choreografii pomagała parze partnerka Jacka Jeschke, Hanna Żudziewicz, która jest w zaawansowanej ciąży. Tancerz postanowił podziękować swojej ukochanej za trud i poświęcenie i tuż po występie z Jamalą zdecydował się na piękne wyznanie. 

- Wspiera mnie, a sama potrzebuje wsparcia, bo jest w ósmym miesiącu ciąży - powiedział Jacek Jeschke do Hani Żudziewicz.

Taniec z gwiazdami Jacek Jeschke wzruszający gest do Hanny Żudziewicz 3
TRICOLORS/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Wzruszona Ewa Krawczyk na widowni. Wspominała Krzysztofa Krawczyka 

To jednak nie koniec, bo tancerz wręczył również swojej ciężarnej partnerce ogromny bukiet czerwonych róż. Jacek Jeschke pobiegł do Hani Żudziewicz zasiadającej na widowni i obdarował ją czułymi pocałunkami, a także przytulił się do jej ciążowego brzuszka.

Taniec z gwiazdami Jacek Jeschke wzruszający gest do Hanny Żudziewicz 5
TRICOLORS/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Karolina Pisarek zaskoczyła jury: "Wróciłaś w wielkim stylu"

Po tak pięknym wyznaniu i niespodziance, Hannie Żudziewicz trudno było ukryć łzy wzruszenia. Wspaniale patrzy się na piękne uczucie łączące tę parę! Hannie i Jackowi życzymy wszystkiego dobrego - przypomnijmy, że już niedługo para powita na świecie córeczkę, która ma otrzymać imię Róża.

Taniec z gwiazdami Jacek Jeschke wzruszający gest do Hanny Żudziewicz 2
TRICOLORS/East News

Taniec z gwiazdami Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
East News/TRICOLORS
Taniec z gwiazdami Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
East News/VIPHOTO

Taniec z gwiazdami Jacek Jeschke wzruszający gest do Hanny Żudziewicz 6
East News/VIPHOTO

 

Goście na urodzinach Jacka Jeschke
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": uczestnicy 12. edycji na urodzinach Jacka Jeschke. Sylwia Bomba nieźle się bawiła!
Huczne urodziny partnera tanecznego Sylwii Bomby. Oprócz gwiazdy "Gogglebox" pojawiła się też Oliwia Bieniuk i Stefano Terrazzino!

Jacek Jeschke to jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Taneczny partner Sylwii Bomby w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" skończył właśnie 30 lat. Swoje urodziny gwiazdor świętował z przytupem, a na jego imprezie urodzinowej pojawiły się gwiazdy aktualnej edycji tanecznego show. Zdjęcia paparazzi pokazują jasno, że spotkanie bardzo się udało, a gościom nie schodził uśmiech z twarzy! Urodziny Jacke Jeschke. Sylwia Bomba w małej czarnej, a Oliwia Bieniuk w adidasach Jacek Jeschke właśnie skończył 30 lat! Tancerz nie mógł sobie lepiej wyobrazić swoich urodzin. W tym wyjątkowym dla Jacka dniu miał miejsce premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Taniec Sylwii Bomby i Jacka spodobał się widzom i jurorom, a para przeszła do kolejnego odcinka z całkiem dobrym wynikiem 28 punktów od jury. Po stresującym i wyczerpującym występie w programie uczestnicy spotkali się w restauracji, by jednocześnie uczcić pierwszy odcinek nowej edycji, a także 30. urodziny Jacka Jeschke.  Na wydarzeniu nie zabrakło pięknie wystrojonej Sylwii Bomby, Oliwii Bieniuk i jej tanecznego partnera Michała Bartkiewicza, a także Kajry, Sławomira czy Stefano Terrazzino. Impreza miała zdecydowanie luźną atmosferę, a uśmiechnięci początkujący tancerze ćwiczyli - śmiejąc się - taneczną ramę. Zresztą zobaczcie sami! Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Jarosław Bieniuk szczerze o debiucie Oliwii w Polsacie. Zaskakujące wyznanie! Na imprezie urodzinowej Jacka Jeschke nie mogło zabraknąć jego tanecznej partnerki, Sylwii Bomby. Uczestniczka postanowiła na tę uroczystość ubrać się na swój ukochany sposób - mała czarna podkreślająca świetnie figurę, cieliste dopasowane szpilki i oczywiście stylowa i luksusowa torebka od Chanel. Trzeba przyznać, że Sylwia wygląda jak urodzona gwiazda! Sylwia Bomba...

Hanna Żudziewicz zmieniła fryzurę
Piotr Molecki/East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Odmieniona Hanna Żudziewicz. Pokazała się w nowej fryzurze! "Stary Rok - Nowa Ja"
Nowy look tancerki "Tańca z Gwiazdami" spodoba się jej partnerowi, Jackowi Jeschke? Hanna Żudziewicz zdecydowała się na sporą metamorfozę.

Hanna Żudziewicz tuż przed końcem roku zdecydowała się sporą metamorfozę. Piękna tancerka "Tańca z Gwiazdami" opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia, na których widać jej nową fryzurę! Partnerka Jacka Jeschke postawiła na ostre cięcie albo radykalną zmianę koloru włosów? Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcia Hanny Żudziewicz.  Hanna Żudziewicz pokazała się w nowej fryzurze Hanna Żudziewicz to zdecydowanie jedna z najpopularnieszych tancerek w Polsce. Piękna blondynka zdobyła ogromną sympatię widzów dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami". W ostatniej, dwunastej edycji tanecznego show Hanna Żudziewicz osiągnęła wielki sukces i razem z Piotrem Mrozem wygrała Kryształową Kulę.  Hanna Żudziewicz przez wiele lat pokazywała się w jasnych, średniej długości włosach. Teraz jednak gwiazda "Tańca z Gwiazdami" postanowiła odmienić swój look! Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami": Hania Żudziewicz komentuje wulgarną wypowiedź Jana Klimenta. Co za klasa! Stary Rok - Nowa Ja 😜🤩mi bardzo podoba się nowa fryzura, a Wy co myślicie???❤👱‍♀️- napisała Hanna Żudziewicz. Tancerka opublikowała w sieci zdjęcia, na których widać, że mocno przedłużyła swoje włosy. Jak na jej metamorfozę zareagowali internauci? - Piękna jak zawsze❤️❤️❤️ - Wow 🔥 cudownie Haniu wyglądasz 😍❤️ piękne włoski🔥 - wooow, mega! 😍😍😍- komentują fani.  Zobacz także:   Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski uczą się pierwszego tańca. Pokazali nagranie z treningu! Zobaczcie sami, jak w nowej fryzurze prezentuje się Hanna Żudziewicz! Udana zmiana? Naszym zdaniem partnerka Jacka Jeschke wygląda pięknie! Zobacz także:  Jak wygląda związek Jacka Jeschke i Hani Żudziewicz? Czy często...

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w restauracji
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Smutna Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w restauracji. Zdjęcia paparazzi
Gwiazda "Gogglebox" odpadła z tanecznego show Polsatu. Po emisji ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Sylwia Bomba i Jacek Jeschke długo rozmawiali o tym, co się wydarzyło.

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowo trudny dla Sylwii Bomby. Niestety, gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w ćwierćfinale musiała pożegnać się z tanecznym show Polsatu. Sylwia nie potrafiła ukryć emocji i łez przed kamerami, ale w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swojego tanecznego partnera, Jacka Jeschke. To właśnie w jego towarzystwie Sylwia Bomba po emisji ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" wybrała się do jednej z warszawskich restauracji. Zobaczcie zdjęcia paparazzi!  Sylwia Bomba i Jacek Jeschke odreagowali odpadnięcie z "Tańca z Gwiazdami" W miniony poniedziałek widzowie Polsatu zobaczyli ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" . W programie wystąpiły cztery pary: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Niestety, najmniej głosów otrzymała Sylwia Bomba, która po jednym ze swoich występów usłyszała gorzkie słowa od Iwony Pavlović. Trochę nie masz tego drygu do tańca - powiedziała jurorka. Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba zalana łzami po ćwierćfinale. Ledwo mówiła Sylwia Bomba i Jacek Jeschke odpadli z "Tańca z Gwiazdami", a celebrytka nie potrafiła opanować łez. Po zakończonym programie emocje nie opadały, dlatego taneczna para postanowiła odreagować i wyskoczyć do jednej z modnych knajp. Na zdjęciach paparazzi widać, że gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i Jacek Jeschke długo ze sobą rozmawiali. Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami" Sylwia Bomba jest zła na Iwonę Pavlović? "Bomba wybuchła" Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w restauracji spotkali się ze znajomymi i partnerką...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik