Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na początku października przekazali fanom radosną nowinę o narodzinach ich córeczki Róży. Teraz, niewiele ponad miesiąc od porodu, tancerka pokazała zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej idealną figurę! Fani są zaskoczeni, że w tak krótkim czasie gwiazda wróciła do formy sprzed ciąży. Hanna Żudziewicz wygląda fenomenalnie! Zobaczcie sami!

Reklama

Hanna Żudziewicz pochwaliła się nowym zdjęciem. Fani: "Super figurka po ciąży"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par, które poznaliśmy dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Ten rok jest dla tej dwójki naprawdę wyjątkowy, bowiem Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz zaręczyli się, przeprowadzili do nowego mieszkania, a także doczekali się córeczki, Róży. Dziewczynka od pierwszych chwil skradła serca internautów, a dumni rodzice chętnie dzielą się nowymi kadrami ze swoją pociechą. Teraz jednak na Instagramie pojawiło się zdjęcie samej Hani Żudziewicz, na którym możemy podziwiać jej piękną figurę! Zobaczcie, jak szczęśliwa mama wygląda niewiele ponad miesiąc po porodzie!

Instagram/Hanna Żudziewicz

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tłumaczą, dlaczego nazwali córkę Róża

Fani przyznają szczerze, że są pod ogromnym wrażeniem formy świeżo upieczonej mamy!

- Ale masz płaski brzuszek po ciąży, no mega ????

- Co za figura ????????w życiu bym nie powiedziała, że jesteś świeżo po porodzie ????????????????

- Wow, boska figura????

- Super figurka po ciąży ❤️

- Ale masz płaski brzuszek po ciąży, no mega ????

- Figura petarda ???????? - piszą zachwyceni fani.

Instagram/Hanna Żudziewicz

Zobacz także: Hanna Żudziewicz szczerze o trudnych chwilach po porodzie. Jacek Jeschke: "Nawet ja płakałem"

Zobacz także

Tancerka rzeczywiście błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Jakiś czas temu Hania Żudziewicz zdradziła też, ile przytyła w ciąży. Jak się okazało, było to ok. 10 kilogramów. Naszym zdaniem partnerka Jacka Jeschke w każdym wydaniu wygląda wspaniale, bo jest po prostu przepiękną kobietą!

Instagram @hannazudziewicz
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama