Hanna Żudziewicz z partnerem i córką
Instagram @hannazudziewicz
Newsy

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili szczegóły porodu: "Pielęgniarki zaczęły nam robić zdjęcia"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od kilku tygodni spełniają się w roli rodziców. Teraz opowiedzieli o narodzinach swojej córeczki. Jak wspominają poród?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke podczas relacji na żywo na Instagramie opowiedzieli o narodzinach ich córeczki. Internauci chcieli dowiedzieć się, jak wyglądał poród, a szczęśliwi rodzice uchylili rąbka tajemnicy. Hanna Żudziewicz zdradziła, że Jacek Jeschke towarzyszył jej w tej wyjątkowej chwili, a najbardziej zaskoczyły ją pielęgniarki. Sprawdźcie, jak świeżo upieczeni rodzice wspomiają narodziny małej Róży.

Hania Żudziewicz zdradziła, gdzie ostatnio Jacek Jeschke zabrał ją na randkę. Chyba nie tego się spodziewała...

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opowiedzieli o narodzinach córki

Dokładnie 6 października Hanna Żudziewicz urodziła córeczkę, Różę. Od tamtej chwili tancerka i jej partner Jacek Jeschke spełniają się w roli rodziców. Para chętnie publikuje w sieci urocze zdjęcia ze swoją pociechą, która już skradła serca internautów. Teraz, ponad dwa tygodnie po narodzinach dziecka Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opowiedzieli swoim fanom, jak wspominają ten wyjątkowy dla nich moment, kiedy Róża pojawiła się na świecie.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zorganizowali live'a na Instagramie podczas którego odpowiedzieli na pytania o poród.

Powiem wam, że nie było aż tak dramatycznie. Jacek był przy mnie- zdradziła Hanna Żudziewicz. 

- U mnie było gorzej trochę bo się stresowałem- dodał Jacek Jeschke.

I więcej widziałeś, nie? Ja byłam trochę taka nieprzytomna, nie wiedziałam za bardzo, co się dzieje- wyznała młoda mama.

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali nowe zdjęcia Róży! Odwiedził ich wyjątkowy gość 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z córką
Instagram @hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili przy okazji, że najbardziej zaskoczyły ich pielęgniarki, dzięki którym dziś mają piękną pamiętakę z porodu. Okazuje się bowiem, że to właśnie one zrobiły im zdjęcia na sali porodowej.

Super było to, że panie pielęgniarki pomagające przy porodzie zaczęły nam po wszystkim robić zdjęcia. To było cudowne- powiedziała tancerka.

- nie wiedzieliśmy o tym, że na porodówkę można wziąć aparat i cykac foty- wtrącił Jacek Jeschke.

 Mamy super pamiatkę z porodu samego- zdradziła mama małej Róży. 

Zobacz także: Hanna Żudziewicz pokazała wzruszające zdjęcie z Jackiem Jeschke i Różą. Fani: "Zmęczeni, ale szczęśliwi"

Hanna Żudziewicz z Jackiem Jeschke
Instagram @hannazudziewicz

Podczas relacji na żywo padło również pytanie o... ślubne plany Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke. Czy para zaplanowała już ślub i wesele?

Często rozmawiamy o weselu... U nas z weselem jest tak, że rozmawiamy o nim często i generalnie co tydzień mamy inny plan na wesele- zaczęła tancerka.

- Ja mam jeden- dodał jej partner. 

Może przez temat wesela nie dojdzie do ślubu, przez kłótnie- żartowała Hanna Żudziewicz. Mamy po prostu inne plany. Mi się twój plan podoba, ale nie będziemy zdradzać. Musimy dojść do porozumienia.

Zobaczcie całą relację pary na Instagramie!

Zobacz także: Hanna Żudziewicz na pierwszej imprezie po porodzie. Zachwyciła figurą!

 

Hanna Żudziewicz pokazała figurę miesiąc po porodzie
Instagram/Hanna Żudziewicz
Newsy
Hanna Żudziewicz pokazała figurę miesiąc po porodzie! Fani: "Ale masz płaski brzuszek"
Fani Hanny Żudziewicz wręcz nie dowierzają, że gwiazda dopiero co została mamą! "W życiu bym nie powiedziała, że jesteś świeżo po porodzie" - komentują.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na początku października przekazali fanom radosną nowinę o narodzinach ich córeczki Róży. Teraz, niewiele ponad miesiąc od porodu, tancerka pokazała zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej idealną figurę! Fani są zaskoczeni, że w tak krótkim czasie gwiazda wróciła do formy sprzed ciąży. Hanna Żudziewicz wygląda fenomenalnie! Zobaczcie sami! Hanna Żudziewicz pochwaliła się nowym zdjęciem. Fani: "Super figurka po ciąży" Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par, które poznaliśmy dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Ten rok jest dla tej dwójki naprawdę wyjątkowy, bowiem Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz zaręczyli się , przeprowadzili do nowego mieszkania, a także doczekali się córeczki, Róży. Dziewczynka od pierwszych chwil skradła serca internautów, a dumni rodzice chętnie dzielą się nowymi kadrami ze swoją pociechą. Teraz jednak na Instagramie pojawiło się zdjęcie samej Hani Żudziewicz , na którym możemy podziwiać jej piękną figurę! Zobaczcie, jak szczęśliwa mama wygląda niewiele ponad miesiąc po porodzie! Zobacz także:  Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tłumaczą, dlaczego nazwali córkę Róża Fani przyznają szczerze, że są pod ogromnym wrażeniem formy świeżo upieczonej mamy! - Ale masz płaski brzuszek po ciąży, no mega 🤗 - Co za figura 🔥🔥w życiu bym nie powiedziała, że jesteś świeżo po porodzie 🔥🔥👏😍 - Wow, boska figura😍 - Super figurka po ciąży ❤️ - Ale masz płaski brzuszek po ciąży, no mega 🤗 - Figura petarda 🔥😍 - piszą zachwyceni fani. Zobacz także:  Hanna Żudziewicz szczerze o trudnych chwilach po porodzie. Jacek Jeschke: "Nawet ja płakałem" Tancerka rzeczywiście błyskawicznie wróciła do formy...

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz na jesiennym spacerze z córką
EOS
Newsy
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z córką. Spotkali znaną gwiazdę! [ZDJĘCIA]
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nawet w pochmurny i deszczowy dzień nie rezygnują ze spaceru. Tym razem para spotkała inną gwiazdę... Jak zareagowali?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke cieszą się każdą chwilą spędzoną z córeczką, a paparazzi przyłapali właśnie parę, która wspólnie wybrała się na spacer. Tancerz nie ukrywał radości, ciesząc się rodzinnym czasem i chętnie przytulał partnerkę. W drodze powrotnej para spotkała gwiazdę, która ma za sobą udział w "Tańcu z Gwiazdami". Zobaczcie, jak zareagowali! Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nawet w pochmurny i deszczowy dzień nie rezygnują ze spaceru Hanna Żudziewicz urodziła córeczkę Różę  6 października i od tego czasu dziewczynka jest częstym gościem na instagramowych kontach swoich rodziców. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke publikują w sieci piękne zdjęcia Róży, a fani są zachwyceni uroczym niemowlakiem. Tancerka ma już za sobą pierwsze wyjście bez córeczki, a ostatnio podczas jednego ze spacerów zostali przyłapani przez paparazzi. Wygląda na to, że nawet w pochmurny dzień Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie rezygnują ze spaceru, a przy okazji wyprowadzają swojego pupila. Tym razem w drodze powrotnej spotkali Sandrę Kubicką, która z czułością obserwowała w wózku Różę . Zobaczcie zdjęcia! Zobacz także:  Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili szczegóły porodu: "Pielęgniarki zaczęły nam robić zdjęcia" Zobaczcie, jak Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke cieszyli się wspólnym spacerem. Wygląda na to, że Sandra Kubicka była zachwycona małą Różą i z zaciekawieniem zaglądała do wózka! Więcej zdjęć - poniżej! Zobacz także:  Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili szczegóły porodu: "Pielęgniarki zaczęły nam robić zdjęcia"

Hanna Żudziewicz przytula córkę
Instagram @hannazudziewicz
Newsy
Hanna Żudziewicz ma wzruszającą pamiątkę związaną z córeczką: "Na całe życie"
Hanna Żudziewicz opublikowała wzruszające nagranie z małą Różą. Pokazała jak powstawała jedna z najpiękniejszych pamiątek.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wpadli na kreatywny pomysł upamiętnienia chwil, kiedy ich córeczka jest jeszcze niemowlakiem. Szczęśliwa mama cały proces relacjonowała na Instagramie:  Pamiątka na całe życie - przyznała.  Taka pamiątka z pewnością wzruszy nie tylko rodziców ale również małą Różę, kiedy w przyszłości ją zobaczy.  Hanna Żudziewicz i jej córeczka będą miały niezwykłą pamiątkę Hanna Żudziewicz  i Jacek Jeschke niedawno zostali rodzicami Róży. Chętnie dzielą się z internautami pierwszymi doświadczeniami w ten najważniejszej roli. Niedawno paparazzi przyłapali  Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke na spacerze z córką.  Szczęśliwi rodzice relacjonowali m. in. pierwszy dzień małej Róży w domu oraz pokazali wzruszające nagranie, jak dziewczynka została powitana w nim przez domowego pupila. Teraz Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wpadli na pomysł jak upamiętnić okres niemowlęcy dziewczynki nie tylko na zdjęciach oraz nagraniach. Zdecydowali się na wykonanie odlewu dłoni i stópki córeczki:  Pamiątka na całe życie - napisała Hanna Żudziewicz. Zobacz także:   Hanna Żudziewicz w szczerym wyznaniu. Zdradziła, za czym najbardziej tęskni po porodzie!  Córeczka Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke zasnęła podczas procesu tworzenia gipsowych pamiątek. Dumna mama po otrzymaniu wykonanych figur pochwaliła się ich efektem końcowym. To będzie zdecydowanie wzruszająca pamiątka na zawsze. Podoba się Wam taki sposób na udokumentowanie wspomnień? 

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik