Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke podczas relacji na żywo na Instagramie opowiedzieli o narodzinach ich córeczki. Internauci chcieli dowiedzieć się, jak wyglądał poród, a szczęśliwi rodzice uchylili rąbka tajemnicy. Hanna Żudziewicz zdradziła, że Jacek Jeschke towarzyszył jej w tej wyjątkowej chwili, a najbardziej zaskoczyły ją pielęgniarki. Sprawdźcie, jak świeżo upieczeni rodzice wspomiają narodziny małej Róży.

Reklama

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opowiedzieli o narodzinach córki

Dokładnie 6 października Hanna Żudziewicz urodziła córeczkę, Różę. Od tamtej chwili tancerka i jej partner Jacek Jeschke spełniają się w roli rodziców. Para chętnie publikuje w sieci urocze zdjęcia ze swoją pociechą, która już skradła serca internautów. Teraz, ponad dwa tygodnie po narodzinach dziecka Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opowiedzieli swoim fanom, jak wspominają ten wyjątkowy dla nich moment, kiedy Róża pojawiła się na świecie.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zorganizowali live'a na Instagramie podczas którego odpowiedzieli na pytania o poród.

Powiem wam, że nie było aż tak dramatycznie. Jacek był przy mnie- zdradziła Hanna Żudziewicz.

- U mnie było gorzej trochę bo się stresowałem- dodał Jacek Jeschke.

I więcej widziałeś, nie? Ja byłam trochę taka nieprzytomna, nie wiedziałam za bardzo, co się dzieje- wyznała młoda mama.

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali nowe zdjęcia Róży! Odwiedził ich wyjątkowy gość

Instagram @hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili przy okazji, że najbardziej zaskoczyły ich pielęgniarki, dzięki którym dziś mają piękną pamiętakę z porodu. Okazuje się bowiem, że to właśnie one zrobiły im zdjęcia na sali porodowej.

Zobacz także

Super było to, że panie pielęgniarki pomagające przy porodzie zaczęły nam po wszystkim robić zdjęcia. To było cudowne- powiedziała tancerka.

- nie wiedzieliśmy o tym, że na porodówkę można wziąć aparat i cykac foty- wtrącił Jacek Jeschke.

Mamy super pamiatkę z porodu samego- zdradziła mama małej Róży.

Zobacz także: Hanna Żudziewicz pokazała wzruszające zdjęcie z Jackiem Jeschke i Różą. Fani: "Zmęczeni, ale szczęśliwi"

Instagram @hannazudziewicz

Podczas relacji na żywo padło również pytanie o... ślubne plany Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke. Czy para zaplanowała już ślub i wesele?

Często rozmawiamy o weselu... U nas z weselem jest tak, że rozmawiamy o nim często i generalnie co tydzień mamy inny plan na wesele- zaczęła tancerka.

- Ja mam jeden- dodał jej partner.

Może przez temat wesela nie dojdzie do ślubu, przez kłótnie- żartowała Hanna Żudziewicz. Mamy po prostu inne plany. Mi się twój plan podoba, ale nie będziemy zdradzać. Musimy dojść do porozumienia.

Zobaczcie całą relację pary na Instagramie!

Zobacz także: Hanna Żudziewicz na pierwszej imprezie po porodzie. Zachwyciła figurą!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama