ALLONS_785596_lis smoktunowicz06.JPG
ONS
Newsy

Hanna Lis nie wróci do telewizji?

Miała gotować już wiosną, ale nie powstał jeszcze ani jeden odcinek

Już ponad dwa lata nie widzieliśmy Hanny Lis na ekranach naszych telewizorów. I choć do roli w której sprawdzała się doskonale, czyli prowadzenia wiadomości zgodnie z tym co obiecała już nie powróci to mieliśmy ją zobaczyć w zupełnie nowej roli. Mianowicie pani Hania miała uczyć ns gotować. 

Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji potwierdził te rewelacje oficjalnie już jakiś czas temu. Okazuje się jednak, że to nic pewnego. Początkowo żona Lisa miała prowadzić swój kulinarny show już na wiosnę. Tymczasem jak donosi magazyn "Show" nie powstał jeszcze ani jeden odcinek i nic nie jest przesądzone. Wszystko dlatego, że uchodząca za poważną dziennikarkę, Lis zastanawia się czy taka rola jej po prostu przystoi. Być może dlatego, że w obecnie jest tak dużo programów o gotowaniu prowadzonych przez mniejsze i większe gwiazdy i pani Hania nie chce zostać zaszufladkowana?

A Wy, chcielibyście zobaczyć ją w kuchni?


pijavka

Bajkowy świat Afrodyty
Fleszstyle
Bajkowy świat Afrodyty
Bajkowy świat Afrodyty

Marzymy o kwiecistych łąkach, bezkresnych przestrzeniach, dziewiczych lasach czy krystalicznie czystych jeziorach. Wspominamy błogie poranki z radosnym śpiewem ptaków i romantyczne, wieczorne koncerty żab. Bajkowy świat istnieje nadal, w Afrodycie w Ośnie Lubuskim, nic się nie zmieniło. Pani Hania z zaprzyjaźnionego gospodarstwa przywozi swoje mleczne przetwory, pieczywo z własnej piekarni nadal kusi swoim zapachem, ryby z własnych wędzarni, produkty, przetwory z ekologicznych upraw, z których mistrzowie kuchni wyczarowują potrawy - niezapomniane zapachy, smaki, doznania... Afrodyta zawsze żyła w symbiozie z naturą, szanowała jej prawa, doceniała jej piękno, a natura odpłacała jej bogactwem ziół, miodem, grzybami... W Lubuskiem jest najmniejsza liczba zachorowań na koronawirusa, udało się uchronić nasz pełen spokoju i harmonii świat. Afrodyta składa się z kilku oddalonych od siebie  obiektów, co pozwala zachowywać bezpieczny dystans i unikać zbiorowisk ludzkich. Dlatego też Afrodyta czeka z utęsknieniem na Gości - na chwilę kiedy będzie mogła już się z nimi zobaczyć, kiedy  wspólnie odczaruje ten piękny, bajkowy świat!

ONS
Newsy
Korwin-Piotrowska już krytykuje nowe show
Chociaż program jeszcze nie ruszył...

- Słabe... Sorry... ale: Kora - dla młodzieży - starsza, zabawnie mówiąca pani z pieskiem, która kiedyś, bardzo dawno miała wielkie przeboje; Łozo - milutki, owszem, ale sądząc po jego wystąpieniach medialnych - jest w roli zabawiacza, a nie eksperta - rozpisuje się Karolina Korwin-Piotrowska na Facebooku. Naczelna krytykantka RP postanowiła wypowiedzieć się o nowym show Polsatu "Must be the musc" zanim ten miał swoją premierę w telewizji.  Sztaba - cień Edyty Górniak nas nie ominął - jej były chłopak, przy okazji - dyrygent - zobaczymy, co pokaże; Zapendowska - jedyny fachowiec - dodaje pani Karolina.  Szkoda, że współprowadząca "Magiel Towarzyski" nie wspomina nic o swoim "jurorowaniu" w Top Model. Tam okazało się, że nie ma już tak wiele do powiedzenia. A nawet jeśli już zaczynała mówić, to jej wypowiedzi nie były już takie błyskotliwe. Myślicie, że tym razem Korwin-Piotrowska ma rację i okaże się, że muzyczne show polsatu będzie po prostu słabe?

East News
Newsy
Jest oświadczenie TVP w sprawie rezygnacji Margaret z "The Voice of Poland"! To nie koniec zmian! Kto w jury?
Czy Margaret odejdzie z The Voice of Poland?! Co na to zarząd TVP! Jest komentarz stacji!

Kilka dni temu Margaret odpowiedziała na pytanie jednej z fanek, odnośnie jej ponownego udziału w programie "The Voice of Poland" w roli jurora. Wokalistka ostatecznie potwierdziła, że nie zobaczymy jej już w talent show. Teraz całą sytuację skomentowała stacja TVP w specjalnie wydanym oświadczeniu. Okazuje się, że Telewizja Publiczna nie planowała ponownie wziąć Margaret do składu jurorskiego. Dlaczego? Zobacz także:  Margaret nie będzie już jurorką w "The Voice of Poland": "Niestety, jest w TVP, więc sobie odpuszczę" TVP wydało oświadczenie w sprawie rezygnacji Margaret z udziału w "The Voice of Poland"  Już jesienią na antenie TVP2 pojawi się kolejna edycja hitowego programu "The Voice of Poland" . Ze względu na panującą pandemię koronawirusa, stacja zdecydowała się na przeprowadzenie precastingów online jednak wszyscy mają nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli zobaczyć kolejną odsłonę talent show w tradycyjnej formie. Z tego też względu wśród fanów pojawia się coraz więcej spekulacji na temat składu jurorskiego. W poprzedniej edycji w roli jurorów mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka, Tomsona i Barona, Kamila Bednarka i Margaret. Jak wiadomo od razu po zakończeniu show, wokalistka poinformowała fanów, że robi przerwę w karierze z powodów zdrowotnych. Teraz piosenkarka powoli wraca do spraw zawodowych dlatego też jej fani mieli nadzieję, że ponownie zobaczą ją w roli jurora. Na pytanie jednej z fanek właśnie w tej sprawie, gwiazda odpowiedziała: Niestety nie, szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham, ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę - odpowiedziała Margaret na Instagramie w komentarzu. Teraz do całej sprawy odniosła się również stacja TVP.  Jak wynika z treści oświadczenia, Telewizja Publiczna...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner