Meghan Markle - kto jeszcze w ciąży?

Baby boom w show biznesie trwa w najlepsze! Choć cały świat czeka na pierwszego potomka księżnej Meghan i księcia Harry'ego (przyjdzie na świat już w kwietniu), gwiazd, które już niedługo zostaną mamami, jest znacznie więcej. Wśród nich m.in. Izabela Janachowska czy Ewa Farna! Wyróżniliśmy także jednego znanego gwiazdora, który czeka na synka! Szczegóły poniżej.

Zobacz, czyje rodziny już wkrótce powiększą się.

Zobacz także: Meghan Markle przez przypadek zdradziła, jakiej płci będzie dziecko jej i Harry'ego! Wszystko już jasne! 

1/8
Ewa Farna w ciąży
Instagram

Największą niespodzianką tej wiosny jest zdecydowanie ciąża Ewy Farnej. Gwiazda ukrywała ją przez kilka miesięcy - skutecznie, bowiem o tym, że spodziewa się dziecka, dowiedzieliśmy się na kilkanaście tygodni przed rozwiązaniem. Artystka znienacka opublikowała teledysk ślubny, a na nim zauważyliśmy spory ciężarny brzuszek. Ewa nie rezygnuje z pracy - w rozmowie z Party.pl zaznaczyła, że pracuje nad kolejnym singlem, niedawno pojawiła się na Targach Kosmetycznych, gdzie promowała lakiery. Wokalistka zdradziła, że oczekuje... chłopca! Pomysł na imię zachowuje oczywiście dla siebie!

2/8
Agnieszka Sienkiewicz, n.s.
instagram

Trzyletnia Zosia, córeczka Agnieszki Sienkiewicz, już wkrótce będzie miała rodzeństwo! Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że gwiazda "Przyjaciółek" urodzi drugą córkę. Aktorka nie zamierza rezygnować z pracy, chociaż tuż po ogłoszeniu ciąży, udała się na rajski wypoczynek na Jamajkę! 

3/8
Sara Boruc w ciąży
Instagram

Sara Boruc ma dwie córki - Amelię oraz Oliwię. Teraz żona Artura Boruca czeka na kolejne dziecko - i jak zdradziła jakiś czas temu na Instagramie - będzie to upragniony chłopiec. Trzecią ciąże ogłosiła zaś w... Wigilię! Piosenkarka urodzi za kilka tygodni, ale nie ma jeszcze wybranego imienia dla synka. Nie zwalnia tempa - sporo podróżuje, niedawno wzięła udział w paryskim Fashion Weeku. 

 

4/8
Izabela Janachowska
Instagram

Izabela Janachowska i jej mąż, milioner Krzysztof Jabłoński zostaną rodzicami w 7. rocznicę znajomości!

Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! 🍼Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! - napisała gwiazda na Instagramie.

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie jej dziecko, choć plotkuje się, że Iza urodzi dziewczynkę. A to wszystko za sprawą... fryzjerki gwiazdy! 

5/8
Magda Waligórska
EastNews

Gwiazda seriali "Ranczo" oraz "Lombard. Życie pod zastaw" - Magdalena Waligórska - spodziewa się drugiego dziecka. Jej półtoraroczny synek Piotruś będzie mógł się wykazać jako starszy brat dla siostrzyczki! Magda czuje się bardzo dobrze w ciąży i zamierza pracować jak długo się da:

Jesteśmy z Mateuszem bardzo szczęśliwi. Na razie czuję się dobrze i mam nadzieję, że tak będzie aż do samego rozwiązania - zdradziła w rozmowie z "Na żywo".

6/8
Instagram

Znana dziennikarka, na co dzień współpracująca z Anną Lewandowską, Kasia Burzyńska Sychowicz, już wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Jak sama pisze, druga ciąża jest zdecydowanie inna od pierwszej:

Trzeba to przyznać otwarcie: ta pierwsza jest zdecydowanie bardziej magiczna. Bo to stan nowy i świeży, wszystko obserwujesz, nad wszystkim się pochylasz, niczego nie chcesz przegapić. Druga ciąża jest dla mnie bardziej oswojona, bardziej świadoma, mimo tego: BARDZO często zapominam, że w ogóle w niej jestem! Zapominam o skrupulatnym smarowaniu przeciwrozstępowym, ustawiam sobie budzik w telefonie, żeby mi przypomniał o wzięciu witamin... Ta druga ciąża jakoś szybciej mija. Wszystko jest za prędko. Wszystko jest już, już się stało, zanim się obejrzę. I zanim się obejrzę, ono już będzie: DRUGIE DZIECKO 🙈❤️!!! Ciekawi mnie ono BARDZO.  - napisała niedawno na Instagramie.

Na razie nie wiadomo, czy synek Kasi, Henio, będzie miał siostrę czy braciszka. 

7/8
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Wśród gwiazd, które zostaną mamami, jest również Agnieszka Kaczorowska, która o swojej ciąży poinformowała w Sylwestra! Aktorka i tancerka nie zdradza płci swojego pierwszego dziecka, na razie nazywa go... "małym pelątkiem" (od nazwiska męża, Macieja Peli):

Jak ja kocham to nasze Pelątko! ❤️ Rośnie pięknie, dokazuje i zabiera mamie dużo energii😂 ...I tak bardzo się nie mogę go doczekać na świecie... - napisała niedawno aktorka.

Agnieszka Kaczorowska, jak zdradziła w jednym z wywiadów, urodzi na początku lata!

8/8
Baby shower żony Rafała Maślaka
Instagram

I na koniec Rafał Maślak! Jedyny mężczyzna w naszym zestawieniu czeka na przyjście pierwszego potomka! A będzie to synek! Party.pl jako pierwsze podało, że chłopiec otrzyma imię Maksymilian. Niedawno Mister Polski i jego żona, Kamila Nicpoń Maślak, urządzili z tej okazji baby shower! 

Wszystkim przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Synek Ewy Farnej będzie miał piękny dom! Zobaczcie ile kosztował