Ewa Farna na Instagramie
Instagram

Ewa Farna spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Gwiazda o tym, że jest w ciąży powiadomiła swoich fanów pod koniec lutego, gdy na jej profilu na Instagramie ukazał się klip do piosenki  "Ta o nás", w którym można było zobaczyć ciążowy brzuch Ewy.

Ciężarna Ewa Farna w Warszawie

Choć artystka jest już w zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Rezygnowała tylko z udziału w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now", ale za to pod koniec lutego pojawiła się na koncercie "Artyści przeciw nienawiści", niedawno wraz z mężem bawiła się na muzycznej gali w Czechach, a teraz jest w Polsce na targach kosmetycznych! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz także: Ciężarna Ewa Farna pokazała odważne zdjęcie z wakacji! Pozuje topless

1/3
Ciężarna Ewa Farna na targach kosmetycznych
East News

Ewa Farna spodziewa się dziecka. Piosenkarka rzadko koncertuje i wycofała się z udziału w polsatowskim show, ale nadal pokazuje się w mediach. Wraz z innymi artystkami zagrała koncert przeciw nienawiści, a teraz pojawiła się na targach kosmetycznych w Warszawie. Ewa jest ambasadorkami lakierów hybrydowych jednej ze znanych marek, dlatego promowała nową linię lakierów na targach w stolicy. 

2/3
Ciężarna Ewa Farna na targach kosmetycznych
East News

Ewa Farna przez kilka miesięcy ukrywała, że jest w ciąży. Dlaczego? Gwiazda chciała w spokoju przeżyć ten ważny dla niej okres, ale wiedziała, że musi w końcu ogłosić ciążę, bo jej brzuch jest już naprawdę spory. Zrobiła to w wyjątkowy sposób - w jej najnowszym klipie znalazły się fragmenty jej podróży poślubnej, na której prezentowała swój ciążowy brzuch. 

Ewa wiedziała, że nie będzie potrafiła „ściemniać”. Ona chciała to zrobić na własnych warunkach. Zleżało jej, by fani poznali prawdę od nie i by nie było bezsensownych dywagacji na ten temat, mówi jej znajomy.

 

3/3
Ewa Farna w ciąży
East News

Wiadomo już, że Ewa Farna i Martin Chobot będą mieli syna. Nie wiadomo, jakie imię otrzyma chłopiec. Gwiazda podjęła decyzję, że urodzi w Czechach. 

Więcej na temat Ewa Farna