Ewa Farna

Ewa Farna jest w ciąży! Na ślubnym filmiku pochwaliła się... ciążowym brzuszkiem!

Ewa Farna

Ewa Farna jest w ciąży! Gwiazda ogłosiła tę wiadomość swoim fanom w najbardziej uroczy sposób - teledyskiem, którego głównymi bohaterami są ona i jej mąż Martin Chobot. Gwiazda zdradziła, że piosenka, którą słyszymy w nagraniu miała nigdy nie zostać opublikowana, ale po wielu namowach para zdecydowała, że ten utwór o miłości powinni usłyszeć również fani wokalistki. I usłyszeli! A na samym końcu zobaczyli Ewę Farną z dużym ciążowym brzuszkiem! Widać, że to już ok. 5 miesiąc ciąży!

Zobaczcie sami...

Ewa Farna jest w ciąży!

Ewa Farna i jej partner,  Martin Chobot wzięli ślub w tajemnicy w 2017 roku. O tym wydarzeniu piosenkarka poinformowała na Instagramie. Teraz zdecydowała się na podobny krok i informację o ciąży ujawniła również za pośrednictwem social mediów. Teledysk to składanka fragmentów wideo z najważniejszych chwil w życiu jej i jej męża. Gwiazda zdradziła, że powstał przed ich ślubem i był wyświetlany na weselu. Zachwyceni goście przekonywali ich, by pokazali go fanom, ale Ewa wolała go zatrzymać dla najbliższych. Teraz - jak napisała – "Przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne".

Ewa zaznaczyła, że do teledysku dodano kilka ujęć. I rzeczywiście: na samym końcu widać ujęcia z ich sekretnego ślubu, a kilka sekund później Ewę Farną na plaży z ciążowym brzuszkiem!

 

Ewa Farna - zawsze marzyła o dużej rodzinie

Kiedy rok temu magazyn „Flesz” zapytał Ewę Farną, czy planuje ciążę, piosenkarka odpowiedziała, że wstrzymuje się z tą decyzją przynajmniej rok. „Przed Ewą rok pełen wyzwań zawodowych” - mówiła wtedy jej menadżerka. I rzeczywiście - Ewa Farna została kapitanem 100-osobowego jury w show „All Together Now”. Kiedy na początku 2019 roku okazało się, że piosenkarka nie wystąpi w 2. edycji programu, wszyscy zastanawiali się, czy gwieździe nie przypadła do gustu formuła programu. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że Ewa po prostu chciała czas ciąży spędzić z dala od fleszy.

Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie.

Za dziesięć lat będę obchodzić 35. urodziny. Zapewne całe przedszkole będziemy wtedy mieli z mężem w domu - powiedziała Ewa Farna w zeszłym roku  w rozmowie z "Twoim Imperium".

Co ciekawe, nikt nie tylko nie podejrzewał, że Ewa Farna jest w ciąży. Ostatnio pojawiły się nawet komentarze, że gwiazda mocno schudła. Powodem było zdjęcie, które miesiąc temu Ewa opublikowała na swoim Instagramie. Zaniepokojeni fani pytali wtedy, co się dzieje z gwiazdą.

Wykorzystaj rabat Smyk i kup kosmetyki do pielęgnacji ciążowego brzuszka, które zmniejszą rozstępy i doskonale nawilżą skórę.

Kim jest mąż Ewy Farnej?

Ewa Farna i Martin Chobot są razem od sześciu lat. Martin jest Czechem i absolwentem konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższej Szkoły Ekonomii w Pradze. Ewa i Martin są dowodem, że małżeństwo może spędzać ze sobą cała dobę - i w życiu prywatnym, i w pracy. Mąż Ewy Farnej jest bowiem gitarzystą w jej zespole.

Coś czujemy, że dziecko Ewy i Martina będzie supertalentem muzycznym:)

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

Ewa Farna pochwaliła się ogromnym brzuszkiem ciążowym.

Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CZ Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a ted' je už i Vaše. PL Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny. #ewafarna #newsong #ceskapisnicka #neconovehoapritomstareho #oldnew #taonas

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Zobacz takżeEwa Farna pochwaliła się nową fryzurą! Pasuje jej ta zmiana?

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43