Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia z wakacji i... podzieliła swoje fanki! Zachowała się zbyt ryzykownie?

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz niedawno ogłosiła, że wraz mężem Mikołajem spodziewają się swojego drugiego dziecka. Para ma już córeczkę Zosię. Obecnie gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest w w zaawansowanej ciąży, ale to nie przeszkodziło jej, by z rodziną udać się na wakacje na Jamajkę. Nie każda przyszła mama zdecydowałaby się na tak długą podróż, która - jak poinformowała sama aktorka - nie należała do najłatwiejszych. 

Teraz jednak Agnieszka Sienkiewicz może już wypoczywać i zwiedzać malownicze okolice. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji, a ostatnio pochwaliła się, że spełniła swoje wielkie marzenie i... snurkowała (czyli nurkowała bez butli z gazem czy pianek, jest to prostszy sposób nurkowania)! To podzieliło fanki gwiazdy.

Agnieszka Sienkiewicz nie powinna snurkować w ciąży?

Agnieszka Sienkiewicz pokazała na Instagramie piękne zdjęcie, jak wynurza się z wody. Aktorka zdradziła, że właśnie spełniła swoje wielkie marzenie.

Tak się szczerze bo spełniłam dziś jedno z moich marzeń, podglądałam rafę koralową!!!!! Trzymałam w dłoniach jeżowce, pływałam z płaszczką i zachwycałam się kolorami podwodnego świata ♀️🐠🐟🐡🦀 I chociaż to największe marzenie żeby nurkować w wielkiej rafie koralowej u wybrzeży Australii wciąż przede mną to pierwsze kroki poczyniłam - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

 

Większość fanek była zachwycona, ale niektóre skrytykowały aktorkę.

Uprawianie sportów w ciąży jest super i fajnie być aktywnym też w tym czasie. Ale wielokrotnie słyszałam że w ciąży zdecydowanie nie powinno się nurkować

Agnieszka Sienkiewicz wytłumaczyła się jednak, podkreślając, że nie nurkowała z butlą, a snurkowała z rurką.

Jak widać na zdjęciu snurkowałam z rurka nie z butla i nie schodziłam na głębokość - napisała aktorka. W ciąży nurkowanie raczej nie wskazane - dodała.

A wy myślicie, że Agnieszka Sienkiewicz zachowała się zbyt ryzykownie w ciąży? 

 

Agnieszka Sienkiewicz jest na wakacjach na Jamajce

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Aktorka spędza czas z mężem i córeczką Zosią

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44