Ewa Farna na Instagramie
Instagram

Jak donosi czeski magazyn „Blesk”, Ewa Farna i jej mąż Martin Chobot już od jakiegoś czasu szykowali się do powiększenia rodziny. We wrześniu 2017 roku wzięli cichy ślub, a już w grudniu zdecydowali się na zakup dużego domu we wsi Všenory, nieopodal Pragi (ok. 30 km od stolicy). Podobno zapłacili za willę aż 20 mln koron, czyli ponad 3 mln złotych. Dom otacza piękny, zadbany ogród, dobudowana jest też do niego oranżeria. Wygląda na to, że dzieci Martina Chobota i Ewy Farnej będą miały wspaniałe dzieciństwo.

Od razu po tym, jak pojawiła się informacja o ciąży Ewy, paparazzi przyjechali pod jej dom. 

Powiedziałam im, że mogą iść do domu i z rodzinami zjeść obiad, bo pewnie ten czas będzie bardziej wartościowy niż czekanie na coś, co nikogo już nie zaskoczy,  zdradziła Ewa w rozmowie z Party.pl.

Kiedy Ewa Farna idzie na urlop macierzyński?

Czy Ewa planuje dłuższą przerwę od pracy, by zająć się maleństwem? Okazuje się, że niekoniecznie. Wokalistka cały czas tworzy piosenki na płytę.

Spotykam się z muzykami, parę utworów już skończyliśmy, ale na razie nie jestem ze wszystkich na tyle zadowolona, aby już kończyć pracę,  powiedziała.

Ewa podjęła już decyzję, że chce rodzić w jednej z czeskich klinik. Przed porodem, w kwietniu i maju, gwiazda planuje jeszcze kilka koncertów w Czechach. Potem będzie już tylko cieszyć się urokami macierzyństwa. Jak długo? Odpowiedź na to pytanie zna wyłącznie Ewa!

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym numerze "Party".

Kinga Rusin na okładce Party
Mat. promocyjne

Ewa i jej mąż czekają na narodziny syna

Ewa Farna
EastNews

Zobacz także: Ewa Farna rzadko pokazuje się z mężem na imprezach. Tym razem zrobiła wyjątek i pięknie podkreśliła ciążowy brzuszek!

Więcej na temat Ewa Farna