Lista gwiazd Sopot Polsat Festival 2014 Kasia Kowalska na koncercie dla Jana Pawła II Agata Młynarska i Garou w programie Świat się kręci. Garou w Polsce Ewa Farna podczas finału X-Factor
Lista gwiazd Sopot Polsat Festival 2014
ONS
Ponad 30 artystów na jednej scenie!
1/6
Lista gwiazd Sopot Polsat Festival 2014
ONS

W dniach 22 i 23 sierpnia odbędzie się trzecia edycja festiwalu Sopot Top of The Top 2014 pod zmienioną nazwą na Sopot Polsat Festiwal. Podczas dwóch dni na scenie zaprezentuje się ponad 30 wykonawców. Największą gwiazdą jest Justyna Steczkowska, która będzie świętować jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. Przypomnijmy: Znamy największe gwiazdy Sopot Polsat Festival 2014

Jednak to nie wszystko, bowiem na scenie Opery Leśnej w Sopocie zobaczymy całą plejadę polskich i zagranicznych wykonawców. Już dziś odbędzie się koncert "Słodkie lata 90-te" oraz recital Garou.  Start o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat.

W sobotę - koncert Muzodajnia Gwiazd, wspomniany jubileusz Justyny Steczkowskiej i Elektrycznych Gitar. Więcej szczegółów dotyczących festiwalu Polsatu pod linkami poniżej.

Sykut mierzy odważną kreację na Sopot Festival: Ona jest cała przezroczysta >>>
Steczkowska szykuje w Sopocie wielkie show. Zdradziła nam szczegóły >>>
Nowa sensacja internetu na Sopot Festival 2014. Może przyćmić największe gwiazdy >>>


Galeria artystów występujących podczas Sopot Festival 2014:

2/6
Kasia Kowalska na koncercie dla Jana Pawła II
ONS

Koncert "Słodkie lata 90." przypomni nam największe hity, jakie powstały w tym okresie. Jak zdradza osoba z produkcji show, publiczność dawno nie miała okazji zobaczyć takiego koncertu, dlatego też stacja Polsat spełniła oczekiwania swoich widzów. Na scenie wystąpią:

Wilki,
Golden Life,
Elektryczne Gitary,
Kasia Kowalska,
Ira oraz Andrzej Piaseczny, Rotary, Loka, Stanisław Soyka, Robert Chojnacki, Hey, Liroy, Vengaboys i Dr Alban.

3/6
Agata Młynarska i Garou w programie Świat się kręci. Garou w Polsce
ONS

Pierwszego dnia na scenie pojawi się również popularny kanadyjski wokalistka, Garou. Zaśpiewa swoje największe hity:

Garou od lat jest jednym z najbardziej cenionych muzyków w Polsce, jego piosenki cieszą się wielkim zainteresowaniem i nadal chętnie grane są w stacjach radiowych. Na pewno sopocka publiczność będzie z niego zadowolona - mówi AfterParty.pl osoba z Polsatu

4/6
AKPA

Drugi dzień Festiwalu rozpocznie jubileusz 25-lecia pracy artystycznej Elektrycznych Gitar. Usłyszymy takie przeboje jak "Jestem z miasta", "Co ty tutaj robisz" czy "Kiler". 

5/6
Ewa Farna podczas finału X-Factor
ONS

Tuż po występie Elektrycznych Gitar czeka nas koncert "Muzodajnia Gwiazd", podczas którego na scenie pojawią się najpopularniejsi młodzi artyści. Wśród nich m.in.:


Sylwia Grzeszczak,
LemON,
Ewelina Lisowska,
Ewa Farna,

Honrata „Honey” Skarbek
Mrozu i Sound'n'Grace oraz Bracia, Kasia Popowska, Remady, Grzegorz Hyży, Mario Bischin, Elaiza i Oceana.

6/6
Justyna Steczkowska w Opolu
ONS

Na zakończenie Festiwalu wystąpi Justyna Steczkowska. W tym roku przypada 20-lecie jej pracy artystycznej. Diwa na ten wieczór szykuje wielkie show. Nie zabraknie na pewno takich hitów jak "Dziewczyna Szamana" czy "Oko za oko, słowo za słowo". Być może wykona utwory z nowej płyty, której premiera ma być już jesienią. 

Będziecie oglądać Sopot Polsat Festiwal?