Żmuda-Trzebiatowska, Glinka, Cieślak i wiele innych
WIDEO…
Plejada gwiazd na premierze spektaklu z Sienkiewicz [FOTO]

Akpa
Żmuda-Trzebiatowska, Glinka, Cieślak i wiele innych
WIDEO…

Akpa
Wczoraj wieczorem w warszawskim teatrze Kwadrat odbyła się premiera spektaklu "Okno na parlament" m.in. z Agnieszką Sienkiewicz i Anną Cieślak rolach głównych. Na imprezie pojawiła się cała plejada popularnych aktorów - m.in. piękne Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Katarzyna Glinka, a także Anna Oberc, Ewa Kasprzyk, Andrzej Nejman, Lucyna Malec czy Jakub Przebindowski.
Kto jeszcze się pojawił?

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.