Gwiazdy, które urodzą dzieci w 2013 roku
Kto w ciągu najbliższych miesięcy zostanie mamą?
1/9
Gwiazdy, które urodzą dzieci w 2013 roku

W show-biznesie zapanowała ostatnio moda na ciążowe brzuszki. Przyszłe mamy z większą ochotą niż kiedyś bywają na salonach, gdy spodziewają się dziecka. Często zdarza się nawet, że są aktywne zawodowo, aż do samego rozwiązania ciąży. Sprawdźcie, które gwiazdy w najbliższym czasie zostaną mamami.

2/9
Agnieszka Popielewicz w ciąży

Już za kilka dni na świat powinno przyjść pierwsze dziecko Agnieszki Popielewicz. Będzie to córeczka. Mimo ciąży gwiazda cały czas pracuje. Ostatnio swoje wdzięki prezentowała podczas sylwestrowej imprezy Polsatu.

3/9
Monika Ordowska w ciąży

Dziewczyna Piotra Zelta Monika Ordowska, to celebrytka, która bez krępacji pokazała się w ciąży w skąpym stroju kąpielowym. Pierwsze dziecko pary powinno urodzić się w ciągu najbliższych tygodni.

4/9
Violetta Kołakowska w ciąży

Violetta Kołakowska spodziewa się drugiego dziecka, którego ojcem jest Tomasz Karolak. Para choć nie jest w formalnym związku bardzo dobrze się dogaduje i wspólnie wychowuje swoje pierwsze dziecko, 5-letnią Lenkę. W styczniu była modelka i aktor na świecie powitają syna, któremu najprawdopodobniej dadzą na imię Leon.

5/9
Ania Dąbrowska w ciąży

W marcu urodzi się córeczka Ani Dąbrowskiej. Wokalistka ma już 2-letniego syna Stanisława. Jak donoszą tabloidy artystka drugą ciążę znosi znacznie gorzej niż pierwszą. W połowie grudnia z powodu przeziębienia, osłabienia i silnych bólów brzucha trafiła do szpitala.

6/9
Agata Rubik w ciąży

Piotr Rubik i jego żona Agata Rubik późną wiosną powinni przywitać na świecie swojego drugiego potomka. Na razie jeszcze nie wiadomo czy Helenka będzie miała braciszka czy siostrzyczkę.

7/9
Olga Bołądź w ciąży

Olga Bołądź najprawdopodobniej zostanie mamą na przełomie maja i czerwca. Ojcem dziecka według doniesień tabloidów jest młodszy od aktorki student dziennikarstwa.

8/9
Magdalena Mielcarz w ciąży

Jedna z najpiękniejszych gwiazd Magdalena Mielcarz wczesnym latem urodzi swoje drugie dziecko. Gwiazda wraz ze swoim mężem milionerem Arianem Ashkenazymsą już rodzicami 3-letniej Mai.

9/9
Agnieszka Chylińska w ciąży

Nikt kilka lat temu nie spodziewał się, że Agnieszka Chylińska stanie się wzorcową mamą. Wokalista oczekuje właśnie na kolejnego potomka. Przypomnijmy, że artystka jest już mamą 7-letniego Ryszarda i 2-letniej Estery.