Anna Przybylska, Robert Leszczyński, księżna Diana, Heath Ledger Anna Przybylska Robert Leszczyński księżna Diana Heath Ledger
Anna Przybylska, Robert Leszczyński, księżna Diana, Heath Ledger
ONS/East News
Zawsze będziemy o nich pamiętać!
1/11
Anna Przybylska, Robert Leszczyński, księżna Diana, Heath Ledger
ONS/East News

Zachwycali urodą, talentem, intelektem lub dobrym sercem. Hipnotyzowali z ekranów telewizorów, porywali muzyką, imponowali dokonaniami sportowymi lub działalnością charytatywną. Odeszli zbyt wcześnie. Nie zdążyli nacieszyć swoją obecnością nie tylko rodzin i bliskich, ale również milionów fanów. Anna Przybylska, księżna Diana, Anna Jantar, Robert Leszczyński, Heath Ledger - to tylko kilka z gwiazd, które zgasły zanim zdążyły na dobre rozbłysnąć. Wspominamy tych, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

 

Zobacz też: Zbigniew Wodecki, Witold Pyrkosz, Grzegorz Miecugow zmarli w 2017 roku. Kogo jeszcze pożegnaliśmy?

 

Zobacz wspominkową galerię gwiazd!

 

Polecamy: Ślub, rozwód, śmierć: co nas najbardziej stresuje

2/11
Anna Przybylska
ONS

Anna Przybylska, aktorka, która w pamięci widzów na zawsze pozostanie m.in. jako sympatyczna Marylka ze "Złotopolskich". Zagrała również w wielu produkcjach kinowych: "Ciemna strona Wenus", "Sezon na leszcza" czy "Kariera Nikosia Dyzmy" to tylko niektóre z filmów z udziałem Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła w 5 października 2014 roku po walce z nowotworem trzustki. Osierociła troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Miała zaledwie 36 lat.

3/11
Robert Leszczyński
ONS

Robert Leszczyński zmarł 1 kwietnia 2015 roku. Miał 48 lat. Chorował na cukrzycę, która była przyczyną jego nagłej śmierci. W naszej pamięci pozostanie jako błyskotliwy dziennikarz oraz juror popularnego muzycznego show "Idol".

4/11
księżna Diana
ONS

Choć od śmierci księżnej Diany minęło już dwadzieścia lat, to postać "królowej ludzkich serc" nadal wzbudza ogromne emocje. Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym, do której doszło w Paryżu 31 sierpnia 1997. Diana Spencer miała wówczas 36 lat. Osierociła dwóch synów: księcia Williama i księcia Harry'ego.

5/11
Heath Ledger
East News

Heath Ledger był jednym z najlepiej zapowiadających się amerykańskich aktorów młodego pokolenia. Do historii filmu przeszły jego role w "Tajemnica Brokeback Mountain" oraz "Mroczny rycerz". Aktor targnął się na swoje życie 22 stycznia 2008 roku. Miał 28 lat. Osierocił córeczkę Matilda Ledger, której matką jest amerykańska aktorka Michelle Williams.

6/11
Anna Jantar odeszła za wcześnie
Akpa

Anna Jantar był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej muzyki. Piosenkarka zginęła w katastrofie lotniczej, do której doszło na warszawskim Okęciu w 1980 roku. Miała 30 lat. Osierociła córkę Natalię, która odziedziczyła talent po matce.

7/11
Waldemar Goszcz odszedł za wcześnie
ONS

Waldemar Goszcz był świetnie zapowiadającym się aktorem, modelem i piosenkarzem. Największą popularność przyniósł mu udział w jednej z pierwszych telenowel "Adam i Ewa". Zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło 24 stycznia 2003. Aktor miał wówczas 30 lat. Osierocił córkę Wiktorię.

8/11
Whitney Houston
ONS

Whitney Houston zostanie zapamiętana jako jedna z największych gwiazd naszych czasów. Charyzmatyczna, o fenomenalnym głosie stała się ikoną muzyki i popkultury. Zmarła 11 lutego 2012 roku. Jako przyczynę śmierci podaje się utonięcie pod przedawkowaniu narkotyków. Gwiazda została znaleziona nieprzytomna w pokoju hotelowym. Mimo reanimacji, nie udało jej się uratować. Miała 48 lat.

9/11
George Michael
Pinterest

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 we własnym domu. Brytyjski piosenkarz miał 53 lata. Przyczyną śmierci gwiazdora miały być problemy z sercem. George Michael jest jedną z ikon muzyki rozrywkowej. W pamięci pozostanie jako twórca wielu hitów z kultowym "Last Christmas" na czele.

10/11
Amy Winehouse
ONS

Amy Winehouse zmarła w wieku niespełna 28 lat. Piosenkarka, kompozytorka i autorka piosenek została znaleziona martwa w swoim domu 23 lipca 2011 roku. Przyczyną śmierci gwiazdy był wstrząs po przedawkowaniu alkoholu, do którego doszło po okresie abstynencji. Amy Winehouse przez wiele lat zmagała się z depresją, bulimią oraz uzależnieniami.

11/11
Agata Mróz-Olszewska
KURTH / REPORTER

Agata Mróz zmarła 4 czerwca 2008. Miała 26 lat. Siatkarka, wielokrotna reprezentantka Polski, zmagała się z białaczką. W czasie choroby urodziła córkę Lilianę. Została pochowana 9 czerwca 2008 roku. Dokładnie w pierwszą rocznicę swojego ślubu.