Zbigniew z Rolnik szuka żony 4 odrzucony przez Iwonę
1/4
Zbigniew z Rolnika
instagram

 

Zbigniewa Kraskowskiego poznaliśmy w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". 42-latek był jednym z sympatyczniejszych bohaterów. Widzowie przed ekranami mocno trzymali kciuki, aby na wizji znalazł miłość! Rolnik sam o sobie mówił, że jest nieśmiały i bardzo spokojny. Udział w programie pozwolił mu otworzyć się przed ludźmi. Niestety, Zbyszek w przeszłości uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił dłoń. Magazyn "Rewia" zdradził, że o mały włos nie doszło do drugiej amputacji... 

 

Zobacz też: Ale emocje! Wszystko co musisz wiedzieć o zaskakujących zwrotach akcji w finale 5. sezonu "Rolnik szuka żony"! 

2/4
Zbigniew z Rolnika
instagram

 

Zbigniew od lat samodzielnie gospodaruje 70 hektarowym gospodarstwem. Praca na roli jest trudna. Ale pomimo wypadku, który miał miejsce 15 lat temu, rolnik świetnie daje sobie radę! Jak przypomniał jeden z magazynów, gdy doszło do tragicznego wydarzenia, Zbigniew o mało nie przeszedł kolejnej amputacji. Po operacji wdało się zakażenie. Gdyby nie pomoc krewnej, która załatwiła zabieg w prywatnej klinice, nie wiadomo jak sytuacja by się skończyła... 

 

3/4
Zbigniew z Rolnik szuka żony 4 odrzucony przez Iwonę

 

Rolnik nie używa protezy. Nauczył się posługiwać wyłącznie lewą dłonią. Według informacji w "Rewii" Zbigniew otrzymał odszkodowanie w wysokości 40 tys. zł, co tak naprawdę ledwo pokryłoby koszty protezy. Czy rolnik wraca myślami do wypadku?

4/4
Zbigniew Kraskowski - poruszający post w Święta Wielkanocne

 

Zdaniem magazynu Zbyszek pogodził się już ze swoim losem. Potwierdził to w rozmowie. 

Wiem już, czego chcę, przestałem się ukrywać. Jestem, jaki jestem, bez prawej dłoni, ale z czystym sercem i z głową, która myśli o przyszłości - powiedział Zbigniew.

Więcej na temat Rolnik szuka żony