Grażyna Błęcka-Kolska  (Kasia z Kogel Mogel)
Newsy

Tak dzisiaj wygląda Kasia z "Kogel-Mogel"

Poznalibyście ją?

Jeżeli mielibyśmy wymieniać kultowe postaci polskich komedii to na pewno jedno z czołowych miejsc zajęłaby Kasia Solska z "Kogel-Mogel". Wykreowana przez Grażynę Błęcką-Kolską postać to już pewien fenomen i wzór dla twórców seriali i filmów komediowych. Sama zainteresowana nie zdecydowała się jednak odcinać kuponów od popularności i na lata zniknęła z show-biznesu, grając od czasu do czasu w ambitnych produkcjach Jana Kolskiego.

Kilka miesięcy temu Grażyna powróciła i przypomniała o sobie. Aktorka zagrała gościnnie w "M jak miłość", a wczoraj przyszła na premierowy pokaz serialu "Misja Afganistan". Tak prezentowała się w czarnej stylizacji. Przypomina jeszcze Kasię Solską?

Zobacz więcej zdjęć z premiery serialu "Misja Afganistan":

Grażyna Błęcka-Kolska w "Hotelu 52"
AKPA
Newsy
Odmłodzona Kasia z "Kogel-Mogel" wraca do telewizji
Aktorka znalazła przepis na zachowanie młodości

Grażyna Błęcka-Kolska olbrzymią popularność zdobyła dzięki roli Kasi Solskiej z komedii"Kogel-Mogel". Wykreowana przez nią postać wpisała się w historię polskiego kina. Po olbrzymim sukcesie aktorka jednak na długie lata zniknęła z show-biznesu. Rok temu gwiazda przypomniała o swoim istnieniu pojawiając się na premierze serialu "Misja Afganistan". Kilka dni temu Kolska pojawiła się na planie "Hotelu 52".  Zobacz: Tak dzisiaj wygląda Kasia z "Kogel-Mogel" Aktorka w pełnym makijażu, perfekcyjnej fryzurze i serialowej stylizacji wyglądała tak, jakby nie działał na nią upływający czas . Patrząc na jej zdjęcia trudno uwierzyć, że Grażyna Błęcka-Kolska ma 51 lat. Gwiazdy na planie "Hotelu 52":  

Ilona Ostrowska na okładce Vivy!
Viva!
Newsy
Ilona Ostrowska na okładce najnowszej "Vivy!"
Gwiazda Rancza w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem

Gwiazdą najnowszej okładki dwutygodnika Viva! została Ilona Ostrowska. Gwiazda hitowego serialu "Ranczo" i filmów takich jak "Misja Afganistan" w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem opowiada o facetach, życiu i wolności. A do tego możemy ją podziwiać w fantastycznej sesji zdjęciowej Mateusza Stankiewicza. Oprócz tego z numerze ciekawe wywiady z Łukaszem Jakóbiakem, oraz reżyserem Januszem Majewskim i jego córką - pisarką Anną Klarą Majewską. 33 strony extra! Tym razem z nowym numerem Vivy! znajdziecie dodatek Styl Życia, a w nim wszystko o urodzie, modzie, zdrowiu, kuchni i wakacyjnych podróżach. A także największy skandalista świata mody, czyli Terry Richardson. Fotograf, któremu wybacza się wszystko...? Życzymy udanej lektury!

Mikołaj Krawczyk załatwia rolę Agnieszce Włodarczyk w "Przyjaciółkach"
ONS
Newsy
Włodarczyk może zniszczyć karierę Krawczyka
Agnieszka jest ciężarem dla swojego ukochanego

Kariera Mikołaja Krawczyka ostatnio nabiera rozpędu. Aktor wciąż gra w telenoweli "Pierwsza miłość", można go również oglądać w serialu "Misja Afganistan", a teraz otrzymał kolejną propozycję zagrania w hitowej produkcji. Gwiazdor dostał ofertę roli w drugiej serii "Przyjaciółek", które są hitem jesiennej ramówki Polsatu . Jednak jak dowiedział się jeden z tabloidów, Krawczyk postawił producentom serialu ultimatum. Zgodzi się zagrać, jeżeli w obsadzie znajdzie się również jego dziewczyna Agnieszka Włodarczyk . Jakiś czas temu informowaliśmy, że kariera Włodarczyk legła w gruzach . Od momentu afery związanej z rozbiciem związku Krawczyka i Zając, nikt nie chce pracować z aktorką, nie jest zapraszana na castingi i żadna z wiodących stacji nie widzie jej w szeregach swoich gwiazd. Mikołaj uwierzył, że aktualnie jest na fali i ma moce, które sprawią, że producenci chcąc pozyskać go do "Przyjaciółek" będą musieli zatrudnić również Agnieszkę. Obiektywnie patrząc, Krawczyk nie ma aż tak wysokiej pozycji, aby dyktować takie wygórowane warunki. Swoją postawą prędzej straci możliwość zagrania w popularnym serialu. Zobacz: Nikt nie chce pracować z Włodarczyk!    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner