Fryzura "bold fringes" w wersji blond
Instagram/Yung.Planet

Fryzury jesień 2020. "Bold fringes" - ta grzywka to hit jesieni i pasuje do każdego kształtu twarzy!

Fryzura "bold fringes" w wersji blond
Instagram/Yung.Planet

Myślisz o subtelnej zmianie swojej fryzury na jesień 2020? Sierpień i wrzesień to idealny na to moment! Po lecie nasze włosy są lekko przesuszone i przyda im się nadanie nowego kształtu i większej objętości. Idealną propozycją dla twoich włosów będzie "bold fringes" - nowa odsłona grzywki, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Jak wygląda "bold fringes"? Komu pasuje?

Jesienią 2020 wszelkie grzywki będą totalnie na czasie! Od grzywek zaczesywanych na bok czyli "side-swept bangs" po "curtain bangs" czyli grzywkę "firankę" czy "micro bangs" czyli bardzo odważną i bardzo krótką grzywkę! Jednak największym hitem będzie grzywka "bold fringes". "Bold fringes" to grzywka rodem z lat sześćdziesiątych w stylu Brigitte Bardot. Ten rodzaj grzywki jest bardzo subtelny, włosy są delikatnie przycięte i opadają naturalnie na twarz w taki sposób, że w żaden sposób jej nie przytłaczają. Grzywka "bold fringes" sprawdzi się w przypadku każdego kształtu twarzy.

Zobacz także: Asymmetrical bob to jeszcze nowsza odsłona klasycznego boba. Komu pasuje?

Charakterystyczna grzywka w stylu Brigitte Bardot doda każdej twarzy więcej dziewczęcego uroku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brigitte Bardot 👑 BB (@brigittebardotbb)

Grzywka w tym stylu cieszy się już teraz na Instagramie dużą popularnością. Instagramerki na całym świecie oszalały na jej punkcie. Kosmyki włosów opadające na twarz wyglądają niezwykle seksownie! Brigitte Bardot była (i jest do tej pory!) uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Domyślamy się, że to zasługa między innymi jej blond włosów i właśnie tej grzywki!

Grzywka "bold fringes" wygląda równie niesamowicie w wersji brąz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mademoiselle Jasmin (@mlle_jasminmacrae)

Więcej na temat grzywka
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22