Pocałunek Zalewskiego i Kamińskiego na Fryderykach 2021
East News
Newsy

Fryderyki 2021: Pocałunek Krzysztofa Zalewskiego i Ralpha Kamińskiego na gali! 

Na gali Fryderyków 2021 Krzysztof Zalewski oraz Ralph Kamiński pocałowali się! Ale to nie wszystko. Zalewski zdecydował się również na mocne przemówienie!

Tego chyba nie spodziewał się nikt. Na tegorocznej gali Fryderyków Krzysztof Zalewski, odbierając kolejną statuetkę, pocałował Ralpha Kamińskiego, który mu ją wręczał! Pocałunek wokalistów wywołał wielki entuzjam wśród widowni, podobnie jak ostre przemówienie samego Krzysztofa Zalewskiego. Poznajcie szczegóły!

Najlepsze momenty Fryderyków 2017! Oryginalna Brodka, szalona Margaret... Zobacz relację z imprezy!

Krzysztof Zalewski całuje Ralpha Kamińskiego na Fryderykach 2021!

Na gali Fryderyków 2021 Krzysztof Zalewski odebrał kilka statuetek (zdjęcia i laureaci - tutaj). Jedną z nich, w kategorii AUTOR ROKU, odebrał z rąk Ralpha Kamińskiego. Młody wokalista wręczając nagrodę powiedział, że jest wielkim fanem Krzysztofa! Ten więc postanowił... pocałować kolegę po fachu! Zupełnie jak zespół Maneskin w Sopocie, pamiętacie? 

Pocałunek Zalewskiego i Kamińskiego na Fryderykach 2021
East News

Ale to nie wszystko! Krzysztof Zalewski dziękując za nagrodę na koniec swojego przemówienia postanowił... nawiązać do polityki. W jaki sposób?

Ci co tak mówią, chyba mają rację, a więc pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i Konfederację.

Chyba nie musimy mówić, co miał na myśli. Publiczność była zachwycona!

Krzysztof Zalewski i Ralph Kamiński pocałowali się
East News

Krzysztof Zalewski odebrał Fryderyki 2021 w takich kategoriach jak "Autor Roku", "Producent Muzyczny Roku" oraz "Teledysk Roku". Król jest tylko jeden, a jego pocałunek, jak i przemówienie, z Ralphem z pewnością przejdzie do historii Fryderyków! 

Zobacz także: TVP zerwie współpracę z Andrzejem Piasecznym po jego głośnych urodzinach?

Fryderyki 2021: Krzysztof Zalewski całuje Ralpha Kamińskiego
East News

Krzysztof Zalewski pocałował na scenie Ralpha Kaminskiego na gali Fryderyki 2021
East News
Newsy
Fryderyki 2021: Krzysztof Zalewski pocałował na scenie Ralpha Kaminskiego. Teraz tłumaczy
Ta scena z ostatniej gali Fryderyków już przeszła do historii. Dlaczego zdobywca nagrody Krzysztof Zalewski zdecydował się pocałować Ralpha Kaminskiego?

Zdjęcia z tego wydarzenia to chyba najczęściej pokazywane fotki z czwartkowego rozdania najważniejszych polskich nagród muzycznych - Fryderyków. Zdobywca czterech statuetek, Krzysztof Zalewski bardzo spontanicznie zareagował na nagrodę całując w usta wręczającego mu statuetkę wokalistę Ralpha Kaminskiego. Czemu to zrobił?  Krzysztof Zalewski otrzymał Fryderyki w czterech kategoriach - album roku pop alternatywny, producent roku, teledysk za "Annuszkę” oraz autor roku. I to właśnie przy odbieraniu tej ostatniej nagrody doszło do słynnego już pocałunku. Statuetkę Zalewski odebierał z rąk młodego wokalisty Ralpha Kamińskiego, który oświadczył, że jest wielkim fanem Krzysztofa. A ten, w odpowiedzi… pocałował w usta zaskoczonego kolegę muzyka.  Zobacz także: Pocałunek to jeszcze nic... Damiano z Måneskin znów szokuje! Zobaczcie gorące zdjęcie Dlaczego Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kaminskiego na Fryderykach 2021? Jak Krzysztof Zalewski tłumaczy swoje zachowanie? O komentarz poprosił go portal Pudelek. Jak się okazuje, wcale tego nie planował. Absolutny spontan! Nie ukrywam, mocno zależało mi na nagrodzie w bardzo prestiżowej w moim odczuciu kategorii "autor roku", więc kiedy ogłoszono, że ją dostałem, byłem w prawdziwej euforii. Z radości pocałowałem Ralpha Kamińskiego - wyznał w rozmowie z Pudelkiem. Pocałunek nie był jedynym mocnym akcentem występu Zalewskiego na scenie. Dziękując za nagrodę nawiązał do głośnych ostatnio haseł politycznych. Jak stwierdził: Ci co tak mówią, chyba mają rację, a więc pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i Konfederację. Wszyscy, którzy pamiętają niedawne protesty po decyzji trybunału w sprawie aborcji, na pewno wiedzą, co oznacza osiem gwiazdek. Dlaczego złożył tak jasną polityczną deklrację w trakcie...

Ewa Krawczyk na Fryderykach 2021
East News/Łukasz Kalinowski/AKPA/PIĘTKA MIESZKO
Newsy
Fryderyki 2021: Wzruszona Ewa Krawczyk dziękuje za Złotego Fryderyka dla Krzysztofa Krawczyka
Złotego Fryderyka dla Krzysztofa Krawczyka ze łzami w oczach odbierała jego żona i menager, Andrzej Kosmala. Ewa Krawczyk wygłosiła wzruszające przemówienie.

W miniony czwartek, 5 sierpnia, odbyła się 27. gala rozdania Fryderyków. Na uroczystości pojawiło się wielu znamienitych artystów i osobistości ze świata show biznesu. Tego wieczoru nie mogło również zabraknąć żony Krzysztofa Krawczyka, Ewy Krawczyk, która wraz z menagerem jej męża, odebrała wyjątkową statuetkę, przyznaną zmarłemu artyście. Był to niezwykle wzruszający moment na gali. Zobaczcie, co ze łzami w oczach powiedziała Ewa Krawczyk, gdy stała na scenie. Zobacz także:  Fryderyki 2021: Plejada gwiazd na rozdaniu muzycznych nagród! Kto otrzymał statuetkę? WYNIKI Fryderyki 2021: Żona Krzysztofa Krawczyka we wzruszającym przemówieniu Na tegorocznej gali rozdania Fryderyków 2021, która odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie, pojawiła się cała plejada gwiazd, między innymi Natalia Przybysz, Andrzej Piaseczny , Majka Jeżowska, Sanah, czy Krzysztof Zalewski . Była to  pierwsza od dawna tak wielka gala z udziałem tak wielu znamienitych artystów . Impreza obfitowała w wiele wzruszających momentów, między innymi obecni w szczecińskiej Netto Arenie  artyści oddali hołd  zmarłemu w kwietniu Krzysztofowi Krawczykowi,  śpiewając jego największe przeboje. To jednak nie był jedyny moment, podczas którego upamiętniono zmarłego muzyka. Krzysztofowi Krawczykowi przyznano Złotego Fryderyka, którego odebrali odebrali   Andrzej Kosmala i Ewa Krawczyk.   - Krzysztofie, gdziekolwiek jesteś, ten Złoty Fryderyk jest Twój. Szanowna Akademio. Zrządzeniem losu dzisiaj mijają 4 miesiące od śmierci Krzysztofa. Odszedł spełniony, ze świadomością, że otrzymał tego Złotego Fryderyka, który jest ukoronowaniem wszystkich nagród, które otrzymał. Jeszcze w marcu kiedy...

Fryderyki 2021: Gwiazdy na gali
EastNews
Newsy
Fryderyki 2021: Plejada gwiazd na rozdaniu muzycznych nagród! Kto otrzymał statuetkę? WYNIKI
Fryderyki 2021 rozdane! Kto otrzymał najważniejszą muzyczną nagrodę? Na gali plejada gwiazd: Sanah, Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Piasek, Lanberry... Zobaczcie zdjęcia i poznajcie laureatów!

Plejada gwiazd pojawiła się na tegorocznej gali rozdania Fryderyków 2021, która odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie! Wśród nich m.in. Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, sanah, Margaret, Kayah czy Viki Gabor. Kto otrzymał najważniejszą muzyczną statuetkę w Polsce? Jak prezentowały się gwiazdy? Zobaczcie zdjęcia i poznajcie laureatów! [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO] Fryderyki 2021: Zdjęcia z gali! Odważne Jabłońska i Lanberry, stylowa Nykiel To pierwsza od dawna tak wielka gala z udziałem wielu gwiazd. Tegoroczne rozdanie Fryderyków można było oglądać m.in. w TVN (od 21, wcześniej, od 19. m.in. na Player.pl).  Obecni artyści nie tylko odbierali statuetki za muzyczne osiągnięcia za zeszły rok, ale również oddali hołd zmarłemu w tym roku Krzysztofowi Krawczykowi, śpiewając w duetach jego największe przeboje. Kto pojawił się na imprezie? Najwięksi i najpopularniejsi artyści polskiej sceny muzycznej, a wśród nich nominowana w kilku kategoriach Natalia Nykiel. Artystka zaprezentowała się na ściance w krótkiej, niebieskiej kreacji. W oczy rzucała się również jej piękna opalenizna! Na scenie zaś zaśpiewała hit Republiki "Biała flaga". Na gali Fryderyki 2021 nie mogło zabraknąć Krzysztofa Zalewskiego, nominowanego aż w pięciu kategoriach (obok sanah to tegoroczny rekord) oraz Natalii Przybysz (tym razem bez nominacji), która zaśpiewała hit Krzysztofa Krawczyka "Trudno tak". Do historii Fryderyków przejdzie jednak pocałunek Zalewskiego z wręczającym mu nagrodę, Ralphem Kamińskim. 18-letnia Zuzanna Jabłońska wywołała niemałą sensację swoją ekscentryczną stylizacją. Młoda gwiazda otrzymała nominację w kategorii Album Roku Pop za krążek "Psycho". Na klasykę, czyli czarną...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik