Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
X-Factor na żywo. Wyniki X-Factor. Półfinał X-Factor
ONS
Newsy

Znamy finalistów "X-Factor 4"! O główną nagrodę powalczą...

Z programem pożegnali się faworyci

Za nami ogromne emocje związane z jednym z najpopularniejszych talent-show w Polsce. "X-Factor" po wielu tygodniach oczekiwania wkroczył w decydującą fazę i przed kilkoma minutami poznaliśmy nazwiska szczęśliwców, którzy powalczą za tydzień o główną nagrodę. Zanim jednak do tego doszło, byliśmy świadkami fantastycznych występów, czwórki uczestników, którzy pozostali w programie: Marty Bijan, Anny Tacikowskiej, Artema Furmana i Kuby Jonkisza.

Tydzień temu z rywalizacji odpadły dwa zespoły spod skrzydeł Kuby Wojewódzkiego. Jak stwierdził dziś juror - spodziewał się takiej decyzji. Nie od dziś wiadomo, że w tego typu programach, gdzie śpiewane są głównie covery, grupy muzyczne nie mają szczęścia i zazwyczaj odpadają w początkowej fazie programów na żywo. Dotarcie aż dwóch grup do ćwierćfinału to i tak wielki sukces.

Zobacz: Uczestnicy w walce o finał zaśpiewają po dwa utwory. Wiemy jakie

W dzisiejszym odcinku każdy zaśpiewał po dwa utwory - jeden to wielki hit, który zna każdy z nas, drugi - przebój grupy The Beatles. Dużo emocji wzbudził występ Anny Tacikowskiej z grupy Tatiany. Kiedy śpiewała kultowy numer grupy The Beatles, na widowni pojawiło się mnóstwo kartek z napisem "My Friends". Jurorzy nie szczędzili jej komplementów, a sama uczestniczka po słowach Kuby nie mogła powstrzymać wzruszenia. 

Po wszystkich wykonaniach, prowadząca show Patricia Kazadi przeszła do najmniej przyjemnej części odcinka - ogłoszenia wyników. Dziś emocje były większe niż zwykle, bowiem stawka nie była nigdy tak wysoko jak teraz. Jako pierwsi do finału przeszła wspomniana wcześniej Anna Tacikowska, jako drugi przeszedł Artem Furman. W dogrywce usłyszeliśmy Martę Bijan i Jakuba Jonkisza. Większe poparcie wśród jurorów miała Marta, która dołączyła do dwójki pozostałych finalistów.

Zobacz: Ewa Farna niczym amerykańska wokalistkaĆwierćfinał "X-Factor":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Półfinał X-Factor. Co zaśpiewają gwiazdy w półfinale X-Factor. X-Factor na żywo. Piosenki z półfinału X-Factor
ONS
Newsy
W sobotę wielkie emocje w półfinale X-Factor. Wiemy co zaśpiewają uczestnicy
Została ich już tylko czwórka

Program "X-Factor" wkroczył w decydującą fazę. Już w najbliższą sobotę poznamy nazwiska finalistów, którzy powalczą o główną nagrodę: 100 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy. W ostatnim odcinku z programem pożegnały się dwa zespoły, którymi opiekował się Kuba Wojewódzki. Tym samym, juror jako pierwszy w tej edycji stracił wszystkich swoich zawodników. Decyzja widzów była zaskoczeniem głównie dla prowadzącej, która nie potrafiła ukryć łez.  Przypomnijmy: Kazadi cała we łzach. Z programu odpadli uczestnicy Kuby W walce o finał, każdy z czwórki uczestników ponownie zaśpiewa po dwa utwory. Tym razem na scenie zabrzmią największe przeboje grupy The Beatles oraz Greatest Hits, czyli nieśmiertelne hity, które zna każdy z nas.  Poniżej lista utworów, które usłyszymy: Marta Bijan All My Loving - The Beatles Show Must Go On - Queen Artem Furman Eleanor Rigby - The Beatles Tears in Heaven - Eric Clapton Anna Tacikowska Proud Mary - Tina Turner With a Little Help From My Friends - The Beatles Jakub Jonkisz Something - The Beatles Love''''''''s Divine - Seal Jak myślicie - kto tym razem okaże się najsłabszy i odpadnie tuż przed finałem? Zobacz: Jak wygląda praca za kulisami "X-Factor"? Byliśmy tam z kamerą     Tak wyglądał ćwierćfinał "X-Factor":  

X-Factor na żywo
ONS
Newsy
Zmiany w "X-Factor": Finaliści zaśpiewają po dwa utwory. Wiemy jakie
Będzie na scenie też gość specjalny

W "X-Factor" emocje są coraz większe. W programie pozostała już tylko szóstak uczestników, którzy w poprzednim odcinku świetnie poradzili sobie z największymi przebojami ostatnich miesięcy. Szczęścia nie mieli Magdalena Bal z drużyny Ewy Farnej oraz zespół  Hatbreakers . Wielkim zaskoczeniem był fakt, że wśród osób z najmniejszą liczbą głosów znalazła się faworytka show, Marta Bijan. Na szczęście głosy telewidzów pozwoliły jej pozostać w programie i walczyć o główną nagrodę.   Przypomnijmy:  X-Factor: Po raz pierwszy zdecydowali tylko widzowie. Nie zabrakło też Kobiety z brodą   W najbliższym odcinku uczestnicy zaśpiewają po dwa utwory: jeden po polsku, drugi wybrany przez jurora. Poniżej lista wszystkich piosenek, które usłyszymy na scenie: Trzynasta w samo południe Sexy and I Know It - LMFAO Niepokonani - Perfect Cała Góra Barwinków Starlight -  Muse Byłaś serca biciem - Andrzej Zaucha Jakub Jonkisz When a Man Loves a Woman - Michael Bolton Jednego serca - Czesław Niemen Marta Bijan Set Fire to the Rain - Adele Miałeś być - Monika Brodka Anna Tacikowska Halo - Beyonce SOS Kalina Jędrusik Artem Furman Jolene - Dolly Parton Ostatni - Edyta Bartosiewicz Kto poradzi sobie najlepiej? Przekonamy się już w sobotni wieczór. Niespodzianką będzie również występ Tatiany Okupnik z utworem "Blizna". Zobacz: Gwiazdy "X-Factor" oburzone decyzją telewidzów   Ostatni odcinek "X-Factor" na żywo:

Występy w X-Factor z drugiego odcinka. X-Factor 2014 występy. Daria Zawiałow, Anna Tacikowska, Kuba Jurzyk
ONS
TV-Show
Wiemy, co w sobotę zaśpiewają finaliści "X-Factor"
Madonna, AC/DC, Bowie i wiele innych

Już w najbliższą sobotę czekają nas kolejne emocje związane z programem "X-Factor" . Uczestnicy po raz drugi wystąpią na żywo przed jurorami, publicznością i przede wszystkim - widzami przed telewizorami. W poprzednim odcinku to uczestnicy decydowali o repertuarze, nie dla wszystkich te wybory okazały się słuszne - aż dwie osoby z grupy Tatiany pożegnały się z programem. Przypomnijmy: Pierwszy odcinek "X-Factor" za nami. Tatiana straciła dwójkę uczestników W najbliższym odcinku motywem przewodnim będą przeboje lat osiemdziesiątych. Na scenie usłyszymy największe hity tamtych lat - m.in. "Material Girl", "Sweet Dreams" czy też "Gimme Gimme". Patrząc na to, jakie utwory wylosowali uczestnicy, mamy przeczucie, że emocje będą jeszcze większe niż tydzień temu. Poniżej pełna lista wszystkich utworów, które usłyszymy w sobotę: Trzynasta w samo południe - "Gimme Gimme" ABBA Daria Zawiałow - "Stop" Sam Brown Kuba Jurzyk - "Against All Odds" Phil Collins Anna Tacikowska - "Sweet Dreams" Eurythmics Magdalena Bal - "Shook Me All Night Long" AC/DC Hatbreakers - "Let's Dance" David Bowie Artem Furman - "Wind's of Change" Scorpions Cała Góra Barwinków - "Material Girl" Madonna Jakub Jonkisz - "I Want to Know What Love is"  The Foreigner Marta Bijan - "Total Eclipse of the Heart" Bonnie Tyler Kto waszym zdaniem poradzi sobie najlepiej?  ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner