Finał Projekt Lady 3. Kto wygrał? Magdalena Lubacz Magdalena Lubacz Magdalena Lubacz, Projekt Lady 3
Finał Projekt Lady 3. Kto wygrał?
1/4
Finał Projekt Lady 3. Kto wygrał?

 

W poniedziałkowy wieczór został wyemitowany finałowy odcinek "Projekt Lady 3"! O tytuł pierwszej damy Projektu Lady oraz stypendium w szkole językowej w Oksfordzie walczyły: Sandra Rogaczewska, Magdalena Lubacz i Agnieszka Koszelak! Która z pań triumfowała? 

 

Zwyciężczynią "Projekt Lady 3" została Magdalena Lubacz!

 

Magdalena Lubacz wygrała trzecią edycję "Projekt Lady":

 

Jestem w takim szoku, tyle emocji, ale wierzę, że mi się uda i teraz będzie już tylko lepiej - skomentowała odbierając nagrodę.

 

Jak wyglądała jej droga do zwycięstwa? Zobaczcie!

 

Zobacz także: "Projekt Lady" jest wyreżyserowane? Dziewczyny udają? Zobacz co mówi mentorka w show, Tatiana Mindewicz-Puacz

2/4
Magdalena Lubacz
Instagram

 

Magda pokonała 12 swoich rywalek, które w willi w Rozalinie przez kilka ostatnich tygodni, pod okiem mentorek: Tatiany Mindewicz - Puacz, Ireny Kamińskiej - Radomskiej i prowadzącej Małgorzaty Rozenek - Majdan uczyły się jak być prawdziwą damą. 

 

Lubacz musiała m.in opanować podstawowe zasady savoir vivre, a nawet nauczyć się jeść krokieta z barszczykiem czerwonym przy wyborze odpowiednich sztućców!

 

Produkcja zapewniła jej i pozostałym finalistkom lekcje nauki tańca pod okiem samego Augustina Egurroli, a wcześniej wycieczkę do Paryża! 

 

Zobacz: Pamiętacie uczestniczki poprzednich edycji "Projekt Lady"? Sprawdź, co teraz robią!

3/4
Magdalena Lubacz
Instagram

 

Nowa pierwsza dama ma 24 lata i pochodzi z Mielca. Przychodząc na casting była pewna siebie i żyła w przekonaniu, że jest najpiękniejsza i najlepsza. Była zwolenniczką wszystkiego co sztuczne i przesadne. Bez mocnego makijażu nie wychodziła z domu, w którym zawsze czekali na nią rodzice. Skutkowało to bardzo beztroskim życiem, za które nie musiała być w pełni odpowiedzialna. 

 

Program ewidentnie ją zmienił. W finale pojawiła się w eleganckiej sukience od duetu Paprocki&Brzozowski i delikatnym makijażu. 

 

Zobacz: 6 metod radzenia sobie z niegrzecznym dzieckiem

4/4
Magdalena Lubacz, Projekt Lady 3
x-news.pl

 

W programie mogła liczyć na wsparcie Małgosi Rozenek - Majdan, która podczas finału nie kryła dumy z rozwoju dziewczyn, a na swoim Instagramie napisała:

Dziewczyny, te kilka miesięcy były nie tylko dla Was, ale i dla mnie, naprawdę wyjątkowe. Czas spędzony z Wami w pałacu w Rozalinie będę pamiętać już na zawsze. Wszystkie możecie być z siebie dumne, bo włożyłyście masę pracy i serca w Waszą zmianę. Był to dla mnie ogromny zaszczyt być jej świadkiem. Gdy oglądałam dzisiejszy finał, wzruszyłam się bardzo. Magdo, gratuluję Ci z całego serca wygranej. I pamiętajcie, że choć zwyciężczyni jest oficjalnie jedna, wszystkie jesteście wygrane. Pamiętajcie, trzymam za Was mocno kciuki i... będę się Wam uważnie przypatrywać.

Myślicie, że Magdalena ma szansę zostać etatową celebrytką? Czy może jednak usunie się w cień i wróci do dawnego życia?

 

Zobacz: Trudne dziecko: efekt charakteru czy wychowania