Mat. prasowe
1/8
Mat. prasowe

Przed nami 3. edycja programu "Projekt Lady". Po raz kolejny Małgorzata Rozenek-Majdan zajmie się zbuntowanymi dziewczynami z całej Polski. Wspierać ją będę dwie mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska. Czy uda im się powtórzyć swój sukces z poprzednich edycji?

 

Zobacz: Mamy wyniki oglądalności drugiej edycji Projekt Lady! Czy Rozenek znów może świętować sukces? ZOBACZ

 

Przypomnijmy, że show TVN-u odmieniło już życie kilku dziewczyn. Niektóre z nich, na czele z Patrycją Wieją, na dobre pożegnały się z hulaszczym trybem życia i zaczęły inwestować w siebie oraz w swoją przyszłość. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, co słychać u ulubienic widzów z poprzednich edycji "Projektu Lady". Zobaczcie w naszej galerii, komu się powiodło, a kto wrócił do dawnych nawyków!

 

POLECAMY: Wkrótce skończy 40 lat! O jakim prezencie marzy Małgorzata Rozenek-Majdan?

2/8
Instagram

Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Pochodząca z Bielska-Białej dziewczyna zgłosiła się do show, ponieważ chciała zerwać z dotychczasowym życiem. Dziewczyna przerwała studia i wyjechała za granicę, gdzie tańczyła w nocnych klubach. Jej znakiem rozpoznawczym były kuse spódniczki i mocny makijaż. Dopiero mentorki oraz Małgorzata Rozenek-Majdan przekonały ją do tego, że wygląd nie jest najważniejszy. Ważne jest to, co mamy w głowach!

 

Patrycja Wieja tuż po zakończeniu show rozpoczęła treningi, dzięki którym została instruktorką fitness. Dziewczyna prowadzi zajęcia w klubach. Patrycja Wieja jest szczęśliwa, ponieważ w końcu robi to, co kocha najbardziej! 

 

Co słychać u zwyciężczyni drugiej edycji programu "Projekt Lady"? Dowiedz się z kolejnego slajdu!

 

POLECAM: Zwyciężczyni programu "Projekt Lady" też jest instruktorką fitness! Zagrozi Lewandowskiej i Chodakowskiej? ZDJĘCIA

3/8
Instagram

Roksana Gac zwyciężyła drugą edycję programu "Projekt Lady". Dziewczyna ma za sobą trudną przeszłość. W wieku kilkunastu lat trafiła ze swoją młodszą siostrą do pogotowia opiekuńczego. Jej następnym przystankiem był ośrodek wychowawczy, gdzie wpadła w złe towarzystwo. Alkohol, narkotyki... Roksana sięgnęła niemal dna!

 

W programie "Projekt Lady" dziewczyna zaczęła wierzyć w siebie. Podczas wizyty bliskich udało jej się szczerze porozmawiać z młodszą siostrą. Przez te wszystkie tygodnie Roksana Gac rozkwitała na oczach widzów oraz mentorek. Nic dziwnego, że to właśnie ona wygrała show TVN.

 

Zobacz: Kto wygrał Projekt Lady 2? Zwyciężczyni wielkiego finału mogła być tylko jedna...

 

Co robi Roksana Gac? W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, dziewczyna nie pokazuje się w programach śniadaniowych ani na oficjalnych imprezach. Wiedzie spokojne życie z dala od błysku fleszy.

4/8
Instagram

Julia Jaroszewska to kolejny przykład na to, że "Projekt Lady" potrafi odmienić czyjeś życie! Dziewczyna dotarła do finału 2. edycji show TVN. Po jego zakończeniu pochodząca z Konina gwiazdka ostro wzięła się za siebie! Julia schudła ponad 8 kilogramów i zmieniła swój wizerunek. Miejsce wyzywających, lateksowych strojów zajęły świetnie dobrane sukienki oraz garnitury. Julia Jaroszewska postanowiła także zainwestować w swoją pasją, jaką jest śpiewanie. Finalistka "Projekt Lady" uczęszcza na lekcje śpiewu. Artystka zapowiada, że pracuje już nad solowym materiałem! Czekacie na jej piosenki?

5/8
Instagram

W życiu Pameli Szczepek doszło do prawdziwej rewolucji! Finalistka pierwszej edycji "Projekt Lady" nie tylko wyszła za mąż, ale również została mamą uroczego szkraba. Teraz to synek jest jej całym światem. Była imprezowiczka nawet nie myśli o tym, aby mogła wrócić do dawnych nawyków!

6/8
Instagram

Kaja Kajuth była jedną z najbardziej zamkniętych w sobie uczestniczek w całej historii programu "Projekt Lady". Mentorkom oraz Małgorzacie Rozenek-Majdan bardzo długo zajęło, zanim dotarły do niej i sprawiły, że otworzyła się na inne osoby. Kaja Kajuth, która nie dogadywała się ze swoją adopcyjną rodziną, zaczęła powoli wierzyć w siebie. W jednym z odcinków poddała się nawet metamorfozie, która miała na celu wydobyć z niej pokłady kobiecości, które skrywała pod męskim ubiorem.

 

Kaja Kajuth po programie zdecydowała się na coming out. Na jej Instagramie zaczęły się pojawiać zdjęcia z jej partnerką. Co ciekawe, Kaja Kajuth wróciła do ciemnego koloru włosów. Widać blond nie do końca do niej pasował.

 

Zobacz na kolejnych slajdach, jak potoczyły się losy innych uczestniczek programu "Projekt Lady"!

7/8
Instagram

W przypadku Patrycji Karczewskiej nie można chyba mówić o spektakularnym sukcesie. Choć w programie dziewczyna porzuciła doczepiane włosy, krzykliwy makijaż czy też długie, sztuczne paznokcie, tuż po zakończeniu show wróciła do starych nawyków. Patrycja Karczewska robiła wszystko, aby było o niej głośno. Nagrywała kontrowersyjne filmiki, robiła sobie zdjęcia z uczestnikami "Warsaw Shore". Mogliśmy ją także zobaczyć w jednym z odcinków serialu "Szpital". Małgosia Rozenek nie jest chyba z niej dumna...

8/8
Instagram

Agata Szostek była ulubienicą Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ta roztrzepana dziewczyna zyskała także sympatię widzów. Po zakończeniu show TVN zdecydowała się wyjechać za granicę do pracy. Na jej Instagramie fani mogą podglądać, jak wygląda jej codzienne życie.

Więcej na temat Projekt Lady