Kinga Rusin porzuciła pracę w "Dzień dobry TVN", żeby oddać się tylko swojej firmie kosmetycznej. Biuro urządziła sobie na rajskiej wyspie, na której na przemian pracuje i odpoczywa w towarzystwie swojego partnera, Marka Kujawy. Albo łączy przyjemne z pożytecznym. Najnowsze zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje w skąpym bikini, zachwyciło fanów, którzy nie mogą uwierzyć, jak doskonałą sylwetkę utrzymuje 49-letnia (a za chwilę 50-letnia) gwiazda.

Reklama

Kinga Rusin kusi wysportowanym ciałem

Kinga Rusin dba o zdrowie i figurę. Jako jedyna ambasadorka swojej kosmetycznej marki musi się więc prezentować znakomicie. Kinga od lat zachwyca szczupłą sylwetką i wyrzeźbionym brzuchem. Najnowsze zdjęcie w skąpym bikini zachwyciły internautów:

Ale jaki brzuch

❤️ piękna jak zawsze ❤️????

Kingo piękna i wspaniała figura, boskie ciało i takie wysportowane wow .... super

Jest Pani najpiękniejszą reklamą dla swoich produktów ????

Piękne ciało, widać napracowanko ????????

Kinga faktycznie robi wrażenie i zdecydowanie widać, że wkłada bardzo dużo pracy w kształt swojej sylwetki. Może więc z powodzeniem nadal być twarzą swojej własnej marki. Tę praktykę wykorzystuje coraz więcej influencerek, które promują swoje firmy wyłącznie własnym wizerunkiem.

Zobacz także: Kinga Rusin przekazała na WOŚP kilkadziesiąt tysięcy złotych! Przygotowała niespodziankę a to i tak nie wszystko!

Kinga Rusin postawiła na bardzo mocno wycięty strój kąpielowy.

Zobacz także
Instagram

Kinga Rusin pracuje z malowniczej wyspy położonej na Oceanie Indyjskim. Egzotyczna aura sprzyja sesjom w bikini.

Instagram

Kinga Rusin pracuje w niezwykłych okolicznościach.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama