Kinga Rusin wpłaciła na WOŚP 30 tysięcy złotych
Instagram

Kinga Rusin przekazała na WOŚP kilkadziesiąt tysięcy złotych! Przygotowała niespodziankę a to i tak nie wszystko!

Kinga Rusin wpłaciła na WOŚP 30 tysięcy złotych
Instagram

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 29. Niedługo po północy ogłoszono, że podczas tegorocznego finału, 31 stycznia 2021 roku, udało się zebrać aż 127 495 626 zł! Tego dnia Orkiestra gra nie tylko w Polsce, ale również w innych zakątkach świata. Kinga Rusin wraz z Markiem Kujawą przebywają właśnie na jednej z indonezyskiej wysp, ale również tam zdecydowali się opowiedzieć o niesamowitej inicjatywnie, która od 29 lat jednoczy Polaków. Lokalni mieszkańcy przygotowali coś od siebie, a Kinga Rusin postanowiła w tym roku zasilić konto fundacji znaczącą kwotą! 

Razem stanowimy niesamowitą siłę! Moc to działanie - przyznała na Instastory

Zobacz także: Łukasz Berezak, najsłynniejszy wolontariusz WOŚP: "Nie jestem w stanie chodzić z puszką". Chłopiec cierpi na poważną chorobę

Kinga Rusin wsparła WOŚP  ogromną sumą 

Kinga Rusin jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski. Nie występowała również publicznie. Niedawno jednak zdradziła, że od jakiegoś czasu wraz z Markiem Kujawą mieszka i pracuje na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. 

„Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi 

Mimo czasowej zmiany lokalizacji Kinga Rusin nie zapomniała o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Z tej okazji wraz z Markiem Kujawą zdecydowali się zasilić konto fundacji kwotą aż 30 tysięcy złotych!

WOŚP 2021 Dziś wszyscy na świecie gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Przesyłamy Wam trochę lokalnych, „wyspiarskich” pozytywnych wibracji, wpłacamy razem z Markiem na konto Orkiestry 30 tysięcy i zachęcamy do dokładania „cegiełek”. Pobijmy kolejny rekord! Razem stanowimy niesamowitą siłę! Moc to działanie❤️! Dziękujemy @fundacjawosp
Ps. Obejrzyjcie do końca i zwróćcie uwagę na najlepszego bębniarza w niebieskiej koszuli🤣

O przepięknej i już tradycyjnej inicjatywie z Polski opowiedziała również lokalnym mieszkańcom małej indonezyskiej wyspy. Oni również chcieli zrobić coś dla fundacji, dlatego przygotowali małą muzyczną niespodziankę, którą Kinga Rusin pokazała na Instagramie: 

Kiedy opowiedziałam tutaj lokalnym mieszkańcom o tej niesamowitej inicjatywie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, powiedzieli, że chcieliby dołożyć swoją małą muzyczną cegiełkę, byli zafascynowani tym pomysłem, są pełni podziwu dla tego, co przez 29 lat udało się w Polsce, dzięki Orkiestrze zrobić, dlatego dzisiaj specjalnie dla was z maleńkiej wysepki na Oceanie Indyjskim trochę dobrych, pozytywnych, lokalnych wibracji - słyszymy w nagraniu.

Wczoraj pod koniec finałowego dnia udało się zebrać aż ponad 127 milionów złotych. W zeszłym roku ta kwota wynosiła zaledwie 115 milionów złotych. Polacy po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca! Warto jednak pamiętać, że wciąż trwają licytacje, z których dochód również zasili konto fundacji WOŚP. Czy w tym roku uda się pobić zeszłoroczny rekord? 

Zobacz także: Ferrari, epizod w "Brzyduli", metamorfoza mieszkania przez Szelągowską. Oto najciekawsze i najdroższe aukcje WOŚP 2021

Kinga Rusin zasiliła konto fundacji WOŚP kwotą aż 30 tysięcy złotych! O działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opowiedziała mieszkańcom indonezyjskiej wyspy, na której właśnie przebywa wraz z Markiem Kujawą. Mieszkańcy również przygotowali niespodziankę: 

Kinga Rusin od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przelew na 30 tysięcy złotych to nie jedyna jej "cegiełka". Dziennikarka przekaże również cały dochód ze sprzedaży swoich kosmetyków w dniach od 29 stycznia do 31 stycznia na konto fundacji. 

Kinga Rusin i Marek Kujawa przytulają się do siebie

 

Więcej na temat Kinga Rusin WOŚP Marek Kujawa
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22