Kinga Rusin wpłaciła na WOŚP 30 tysięcy złotych
Instagram
Newsy

Kinga Rusin przekazała na WOŚP kilkadziesiąt tysięcy złotych! Przygotowała niespodziankę a to i tak nie wszystko!

Kinga Rusin przekazała na WOŚP kilkadziesiąt tysięcy złotych! Przygotowała niespodziankę a to i tak nie wszystko!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 29. Niedługo po północy ogłoszono, że podczas tegorocznego finału, 31 stycznia 2021 roku, udało się zebrać aż 127 495 626 zł! Tego dnia Orkiestra gra nie tylko w Polsce, ale również w innych zakątkach świata. Kinga Rusin wraz z Markiem Kujawą przebywają właśnie na jednej z indonezyskiej wysp, ale również tam zdecydowali się opowiedzieć o niesamowitej inicjatywnie, która od 29 lat jednoczy Polaków. Lokalni mieszkańcy przygotowali coś od siebie, a Kinga Rusin postanowiła w tym roku zasilić konto fundacji znaczącą kwotą! 

Razem stanowimy niesamowitą siłę! Moc to działanie - przyznała na Instastory

Zobacz także: Łukasz Berezak, najsłynniejszy wolontariusz WOŚP: "Nie jestem w stanie chodzić z puszką". Chłopiec cierpi na poważną chorobę

Tak gwiazdy świętowały Walentynki. W sieci pojawiło się mnóstwo romantycznych zdjęć

Kinga Rusin wsparła WOŚP  ogromną sumą 

Kinga Rusin jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski. Nie występowała również publicznie. Niedawno jednak zdradziła, że od jakiegoś czasu wraz z Markiem Kujawą mieszka i pracuje na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. 

„Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi 

Mimo czasowej zmiany lokalizacji Kinga Rusin nie zapomniała o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Z tej okazji wraz z Markiem Kujawą zdecydowali się zasilić konto fundacji kwotą aż 30 tysięcy złotych!

WOŚP 2021 Dziś wszyscy na świecie gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Przesyłamy Wam trochę lokalnych, „wyspiarskich” pozytywnych wibracji, wpłacamy razem z Markiem na konto Orkiestry 30 tysięcy i zachęcamy do dokładania „cegiełek”. Pobijmy kolejny rekord! Razem stanowimy niesamowitą siłę! Moc to działanie❤️! Dziękujemy @fundacjawosp
Ps. Obejrzyjcie do końca i zwróćcie uwagę na najlepszego bębniarza w niebieskiej koszuli🤣

O przepięknej i już tradycyjnej inicjatywie z Polski opowiedziała również lokalnym mieszkańcom małej indonezyskiej wyspy. Oni również chcieli zrobić coś dla fundacji, dlatego przygotowali małą muzyczną niespodziankę, którą Kinga Rusin pokazała na Instagramie: 

Kiedy opowiedziałam tutaj lokalnym mieszkańcom o tej niesamowitej inicjatywie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, powiedzieli, że chcieliby dołożyć swoją małą muzyczną cegiełkę, byli zafascynowani tym pomysłem, są pełni podziwu dla tego, co przez 29 lat udało się w Polsce, dzięki Orkiestrze zrobić, dlatego dzisiaj specjalnie dla was z maleńkiej wysepki na Oceanie Indyjskim trochę dobrych, pozytywnych, lokalnych wibracji - słyszymy w nagraniu.

Wczoraj pod koniec finałowego dnia udało się zebrać aż ponad 127 milionów złotych. W zeszłym roku ta kwota wynosiła zaledwie 115 milionów złotych. Polacy po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca! Warto jednak pamiętać, że wciąż trwają licytacje, z których dochód również zasili konto fundacji WOŚP. Czy w tym roku uda się pobić zeszłoroczny rekord? 

Zobacz także: Ferrari, epizod w "Brzyduli", metamorfoza mieszkania przez Szelągowską. Oto najciekawsze i najdroższe aukcje WOŚP 2021

Kinga Rusin zasiliła konto fundacji WOŚP kwotą aż 30 tysięcy złotych! O działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opowiedziała mieszkańcom indonezyjskiej wyspy, na której właśnie przebywa wraz z Markiem Kujawą. Mieszkańcy również przygotowali niespodziankę: 

Kinga Rusin od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przelew na 30 tysięcy złotych to nie jedyna jej "cegiełka". Dziennikarka przekaże również cały dochód ze sprzedaży swoich kosmetyków w dniach od 29 stycznia do 31 stycznia na konto fundacji. 

Kinga Rusin i Marek Kujawa przytulają się do siebie

Zobacz także
Jurek Owsiak w studio WOŚP

WOŚP 2021: Ile zebrano? Czy w tym roku padł rekord?

Czytelnicy Party wspierają WOŚP. Prześlij nam swoje zdjęcie!

Prześlij nam swoje zdjęcie, jak wspierać WOŚP! Opublikujemy je w magazynie "Party"!

 

Kinga Rusin
Instagram
Newsy
Kinga Rusin w kostiumie kąpielowym. Partner uchwycił ją na zdjęciu w TAKIM momencie
Kinga Rusin w kostiumie kąpielowym. Partner uchwycił ją na zdjęciu w TAKIM momencie

Kinga Rusin jakiś czas temu przestała udzielać się publicznie tak mocno, jak wcześniej. Jak się okazało, wyprowadziła się z Polski. Niedawno zdradziła, że wraz z Markiem Kujawą mieszka i pracuje na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim .  „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi - pisała na Instagramie. Po zdjeciach w jej mediach społecznościowych możemy zorientować się w jak pięknych miejscach przebywa obecnie i co robi. Tydzień temu wzięła udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy - wraz z partnerem przekazali na konto fundacji kwotą aż 30 tysięcy zł. Teraz pokazała kolejne zdjęcie. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie. Kinga Rusin w kostiumie kąpielowym na zdjęciu zrobionym przez partnera Kinga Rusin na nowej fotce zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym. Widzimy ją na rajskiej plaży z idealnym jasnym piaskiem, lazurową wodą i niebieskim niebem bez cienia chmurki. Tylko pozazdrościć. Do tego fotograf uchwycił ją w wyjątkowym momencie - podczas skoku, tak że zdaje się być zawieszona na granicy piasku i wody. Scenariusz, Reżyseria, Zdjęcia: Marek Kujawa Muza i Kostiumy: Kinga Rusin 😉 - napisała. Dołączajamy do za chwytów pod zdjęciem nie tylko z powodu rajskiego krajobrazu, ale też idealnej figury dziennikarki i prezenterki. Ciężko uwierzyć, że już za kilka tygodni Kinga Rusin kończy 50 lat!         Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin
Newsy
Kolejna przeprowadzka? Kinga Rusin wyjechała z Markiem Kujawą w totalnie nowe miejsce
Kinga Rusin wypoczywa na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Wygląda seksownie?

Odkąd Kinga Rusin zrezygnowała z pracy w "Dzień dobry TVN", niemal całkowicie wycofała się też z show-biznesu. O swoich aktywnościach zawodowych informuje fanów na Instagramie, ale jej relacje nie pojawiają się zbyt często. W marcu, z powodu epidemii koronawirusa,  Rusin razem ze swoim partnerem Markiem Kujawą wyprowadzili się z Warszawy i wynajęli dom na Mazurach Garbatych , wśród jezior i pagórków. Dlaczego wtedy dziennikarka zdecydowała się na ten krok? Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę – tłumaczyła Rusin. Teraz okazuje się, że dziennikarka i jej ukochany zmienili destynację na bardziej egzotyczną i spędzają ferie na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Z tej okazji Kinga Rusin wrzuciła na swój profil na Instagramie fotografie, na której pozuje w seksownym, siateczkowym kostiumie kąpielowym. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi – zdradziła na Instagramie Kinga Rusin. Trzeba przyznać, że gwiazda TVN wygląda znakomicie! Mimo pandemii nie przestała o siebie dbać i wciąż jest w znakomitej formie. Teraz jej wyrzeźbione, smukłe ciało dodatkowo podkreśla piękna opalenizna. Gwiazda nie zapomniała też o stylowych dodatkach: złotych dużych kolczykach i modnych okularach przeciwsłonecznych. Też uważacie, że Kinga Rusin wygląda seksownie? Kinga Rusin wypoczywa i pracuje na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Kindze Rusin towarzyszy jej partner Marek Kujawa....

Jurek Owsiak
East News
Newsy
Rekordowy wynik 27. finału WOŚP! Zebrano już ponad 92 miliony zł!
Rekordowy wynik 27. finału WOŚP! Zebrano już ponad 92 miliony zł!

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny idzie na rekord! Okazuje się, że podczas 27. finału fundacja zebrała już ponad... 92 miliony złotych ! To o ponad 10 milionów więcej niż kwota, jaką w tym samym czasie udało się zebrać w poprzednim roku. Ale to nie wszystko! Jak już wiemy, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 27 lat zebrała już ponad miliard złotych.    WOŚP: ile pieniędzy zebrano? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 27. finału zebrała już ponad 92 miliony złotych, ale to jeszcze nie koniec. Wciąż trwają licytacje i w kolejnych dniach będą wpływać pieniądze na konto fundacji. W 2018 roku ostatecznie udało się zebrać... 126 milionów złotych. Teraz wszystko wskazuje na to, że ta suma wkrótce zostanie przebita! Wiele aukcji kończy się dopiero za kilkanaście dni, wtedy dopiero poznamy kwotę, jaką udało się zebrać podczas 27. finału.  Trzymamy kciuki, żeby na konto WOŚP trafiła rekordowa suma pieniędzy!    Zobacz także:  MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ MAKIJAŻU OD NATALII SIWIEC! ZGADNIJ, ILE KOSZTUJE TAKA LEKCJA...   WOŚP przez 27 lat zebrała miliard złotych.     Podczas 27. finału padnie kolejny rekord?

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik