Kinga Rusin wpłaciła na WOŚP 30 tysięcy złotych
Instagram
Newsy

Kinga Rusin przekazała na WOŚP kilkadziesiąt tysięcy złotych! Przygotowała niespodziankę a to i tak nie wszystko!

Kinga Rusin przekazała na WOŚP kilkadziesiąt tysięcy złotych! Przygotowała niespodziankę a to i tak nie wszystko!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 29. Niedługo po północy ogłoszono, że podczas tegorocznego finału, 31 stycznia 2021 roku, udało się zebrać aż 127 495 626 zł! Tego dnia Orkiestra gra nie tylko w Polsce, ale również w innych zakątkach świata. Kinga Rusin wraz z Markiem Kujawą przebywają właśnie na jednej z indonezyskiej wysp, ale również tam zdecydowali się opowiedzieć o niesamowitej inicjatywnie, która od 29 lat jednoczy Polaków. Lokalni mieszkańcy przygotowali coś od siebie, a Kinga Rusin postanowiła w tym roku zasilić konto fundacji znaczącą kwotą! 

Razem stanowimy niesamowitą siłę! Moc to działanie - przyznała na Instastory

Zobacz także: Łukasz Berezak, najsłynniejszy wolontariusz WOŚP: "Nie jestem w stanie chodzić z puszką". Chłopiec cierpi na poważną chorobę

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

Kinga Rusin wsparła WOŚP  ogromną sumą 

Kinga Rusin jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski. Nie występowała również publicznie. Niedawno jednak zdradziła, że od jakiegoś czasu wraz z Markiem Kujawą mieszka i pracuje na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. 

„Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi 

Mimo czasowej zmiany lokalizacji Kinga Rusin nie zapomniała o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Z tej okazji wraz z Markiem Kujawą zdecydowali się zasilić konto fundacji kwotą aż 30 tysięcy złotych!

WOŚP 2021 Dziś wszyscy na świecie gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Przesyłamy Wam trochę lokalnych, „wyspiarskich” pozytywnych wibracji, wpłacamy razem z Markiem na konto Orkiestry 30 tysięcy i zachęcamy do dokładania „cegiełek”. Pobijmy kolejny rekord! Razem stanowimy niesamowitą siłę! Moc to działanie❤️! Dziękujemy @fundacjawosp
Ps. Obejrzyjcie do końca i zwróćcie uwagę na najlepszego bębniarza w niebieskiej koszuli🤣

O przepięknej i już tradycyjnej inicjatywie z Polski opowiedziała również lokalnym mieszkańcom małej indonezyskiej wyspy. Oni również chcieli zrobić coś dla fundacji, dlatego przygotowali małą muzyczną niespodziankę, którą Kinga Rusin pokazała na Instagramie: 

Kiedy opowiedziałam tutaj lokalnym mieszkańcom o tej niesamowitej inicjatywie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, powiedzieli, że chcieliby dołożyć swoją małą muzyczną cegiełkę, byli zafascynowani tym pomysłem, są pełni podziwu dla tego, co przez 29 lat udało się w Polsce, dzięki Orkiestrze zrobić, dlatego dzisiaj specjalnie dla was z maleńkiej wysepki na Oceanie Indyjskim trochę dobrych, pozytywnych, lokalnych wibracji - słyszymy w nagraniu.

Wczoraj pod koniec finałowego dnia udało się zebrać aż ponad 127 milionów złotych. W zeszłym roku ta kwota wynosiła zaledwie 115 milionów złotych. Polacy po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca! Warto jednak pamiętać, że wciąż trwają licytacje, z których dochód również zasili konto fundacji WOŚP. Czy w tym roku uda się pobić zeszłoroczny rekord? 

Zobacz także: Ferrari, epizod w "Brzyduli", metamorfoza mieszkania przez Szelągowską. Oto najciekawsze i najdroższe aukcje WOŚP 2021

Kinga Rusin zasiliła konto fundacji WOŚP kwotą aż 30 tysięcy złotych! O działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opowiedziała mieszkańcom indonezyjskiej wyspy, na której właśnie przebywa wraz z Markiem Kujawą. Mieszkańcy również przygotowali niespodziankę: 

Kinga Rusin od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przelew na 30 tysięcy złotych to nie jedyna jej "cegiełka". Dziennikarka przekaże również cały dochód ze sprzedaży swoich kosmetyków w dniach od 29 stycznia do 31 stycznia na konto fundacji. 

Kinga Rusin i Marek Kujawa przytulają się do siebie

 

Jurek Owsiak
East News
Newsy
Rekordowy wynik 27. finału WOŚP! Zebrano już ponad 92 miliony zł!
Rekordowy wynik 27. finału WOŚP! Zebrano już ponad 92 miliony zł!

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny idzie na rekord! Okazuje się, że podczas 27. finału fundacja zebrała już ponad... 92 miliony złotych ! To o ponad 10 milionów więcej niż kwota, jaką w tym samym czasie udało się zebrać w poprzednim roku. Ale to nie wszystko! Jak już wiemy, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 27 lat zebrała już ponad miliard złotych.    WOŚP: ile pieniędzy zebrano? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 27. finału zebrała już ponad 92 miliony złotych, ale to jeszcze nie koniec. Wciąż trwają licytacje i w kolejnych dniach będą wpływać pieniądze na konto fundacji. W 2018 roku ostatecznie udało się zebrać... 126 milionów złotych. Teraz wszystko wskazuje na to, że ta suma wkrótce zostanie przebita! Wiele aukcji kończy się dopiero za kilkanaście dni, wtedy dopiero poznamy kwotę, jaką udało się zebrać podczas 27. finału.  Trzymamy kciuki, żeby na konto WOŚP trafiła rekordowa suma pieniędzy!    Zobacz także:  MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ MAKIJAŻU OD NATALII SIWIEC! ZGADNIJ, ILE KOSZTUJE TAKA LEKCJA...   WOŚP przez 27 lat zebrała miliard złotych.     Podczas 27. finału padnie kolejny rekord?

Kinga Rusin
Newsy
Kinga Rusin przekazała 10 tysięcy złotych na WOŚP! Datek połączyła z ważną dla siebie sprawą
Kinga Rusin przekazała 10 tysięcy złotych na WOŚP! Datek połączyła z ważną dla siebie sprawą

  Już dziś, w niedzielę 13 stycznia, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku gwiazdy chętnie wspierają fundację nie tylko datkami, ale także wystawiając bliskie swojemu sercu przedmioty na aukcję. W tym roku można wylicytować m.in. suknię ślubną Kasi Tusk czy lunch z Robertem Lewandowskim . Teraz Kinga Rusin przyznała, że wpłaciła na WOŚP ogromną kwotę pieniędzy. Połączyła datek z ważną dla siebie sprawą. Przeczytajcie więcej poniżej.   Zobacz:  Kinga Rusin tanecznym krokiem weszła w Nowy Rok! Zobacz, jak gwiazda tańczy w bikini na plaży! WIDEO   Kinga Rusin wspiera WOŚP   Kinga Rusin wyjawiła na swoim profilu na Instagramie, że postanowiła "połączyć WOŚP z dzikami". Nie jest w końcu tajemnicą, że Kinga Rusin zaangażowała się w protesty przeciwko masowemu odstrzałowi dzików. W jaki sposób gwieździe udało się połączyć akcję protestacyjną z fundacją? Wszystko wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie.   Dziś wielkie święto! 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzień który łączy wszystkich ludzi dobrej woli. 3 dni temu @dobosz.daga rzuciła mi wyzwanie na instagramie, żeby połączyć WOŚP z dzikami dla dobra obu spraw.  Zaproponowała żebym przekazała na WOŚP, zamiast jakiś swoich rzeczy konkretną kwotę, 10.000 zł. jeśli uda się nam zebrać 400.000 podpisów pod petycją „avaaz” przeciwko rzezi dzików.  Zgodziłam się i poprosiłam Was o jeszcze większą mobilizację w tej sprawie  - napisała Kinga Rusin na Instagramie.   Kinga Rusin nie czekała do końca dni, ani do osiągnięcia liczby 400 tys. podpisów. Gdy udało jej się zebrać 374 tys. podpisów, wpłaciła 10 tysięcy złotych na WOŚP.   Chociaż do końca dnia zostało jeszcze 15 godzin,  ja już teraz wpłacam obiecaną kwotę, 10 tys. na konto WOŚP! Wiem, że te...

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przekazali na WOŚP ponad 40 000 zł
Instagram
Newsy
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko przekazali na WOŚP ogromną sumę! Co wylicytowali?
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko przekazali na WOŚP ogromną sumę! Co wylicytowali?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko jednodniowy finał, podczas którego zbierane są pieniądze do puszek przez wolontariuszy ale również całe mnóstwo licytacji, na których gwiazdy wystawiają cenne gadżety. Znani pomagają nie tylko przeznaczając swoje cenne przedmioty na cele WOŚP ale również licytując aukcje. Takim sposobem Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna przekazali Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy aż 40 tysięcy złotych!  To najlepiej wydane pieniążki! - napisał bramkarz Co wylicytowali?  Zobacz także:  Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP 2020! Medal Tokarczuk na razie droższy niż spotkanie z Lewandowskimi Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna wsparli WOŚP Znani uwielbiają włączać się w coroczną akcję Jurka Owsiaka i chętnie integrują się w celu zbierania pieniędzy na sprzęty dla chorych dzieci. Wojciech Szczęsny pochwalił się na Instagramie, że w tym roku udało mu się wesprzeć WOŚP, przekazując aż 40 000 zł! Bramkarz Juventusu nie wrzucił ich jednak do puszki, ale wygrał licytację z projektem domu. Ostateczna kwota za jaką wylicytował usługę to 40 099 zł: Dziękuję @karpielsteindel.architektura za wspieranie @fundacjawosp ❤️ i wystawienie na licytację swojej pracy! Dla mnie i @marina_official to najlepiej wydane pieniążki. Zachęcam wszystkich aby wspierać, jak co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do końca świata i o jeden dzień dłużej ❤️ Wow! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas niedzielnego finału zebrała ponad 115 milionów złotych! Jednak ostateczną kwotę poznamy dopiero 8 marca. Trzymamy kciuki za kolejny rekord!  Zobacz także:  Jurek Owsiak prosi oddział o zmianę celu zbiórki! Zaskakująca decyzja tuż przed finałem WOŚP 2020 Marina...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner