Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marina na Facebooku
ONS
Newsy

Marina na Facebooku jak żona Pazury. Nieźle się wkurzyła

Co się stało?

Informowaliśmy was wczoraj, że Edyta Pazura zdecydowała się zamknąć swój profil na Facebooku. Żona aktora była do tej pory niezwykle aktywna w sieci, co często prowokowało też wiele publikacji na jej temat. W końcu jednak uznała, że lepiej będzie, jeśli stworzy całkowicie prywatny profil tylko dla najbliższych znajomych. Przypomnijmy: Edyta Pazura ma dość! Zamknęła swój profil na Facebooku

Teraz do podobnych wniosków doszła Marina Łuczenko. Wokalistka do tej pory posiadała dwa profile na Facebooku - fanpejdż oraz ten przeznaczony do znajomych, który pozostawał też otwarty dla jej fanów. Śliczna celebrytka uznała jednak, że konieczne jest stworzenie kolejnego - tym razem przeznaczonego tylko dla osób, z którymi blisko się trzyma. Poinformowała o tym swoich, jak sama określa, "ziomeczków".


Tak , mam nowy PRYWATNY profil- TYLKO dla ZNAJOMYCH . Nie chce, żeby więcej moje wpisy były na pudelkach WTF? Tak więc wszystkich moich ziomeczków zapraszam tu - czytamy na Facebooku Mariny.


Dodajecie na Facebooku do znajomych gwiazdy, nawet jeśli nigdy się nie poznaliście osobiście?

Zobacz: Marina na kolacji ze Szczęsnym w Sopocie. Humory im dopisywały

Marina i Szczęsny na plaży w Sopocie:

Edyta Pazura zamyka profil na Facebooku
ONS
Newsy
Edyta Pazura ma dość! Zamknęła swój profil na Facebooku
Jej znajomi są załamani

Cezary i Edyta Pazurowie od początku swojego związku wzbudzają wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Niestety, para nie zawsze jest z tego zadowolona. Niedawno wraz z dziećmi zostali przyłapani podczas urlopu na Mazurach. Zdjęcia nagiego aktora opublikował jeden z tabloidów. Sprawa trafiła do sądu. Przypomnijmy:  Rajskie wakacje Pazury? Cezary i Edyta pozywają tabloid za TE zdjęcia Ciągłe zainteresowanie i ataki na małżeństwo dały mocno w kość żonie popularnego aktora. Na swoim prywatnym koncie na Facebooku często była ofiarą nieprzychylnych komentarzy. Ostatnia sytuacja była jednak gwoździem do trumny jej profilu na portalu społecznościowym. Gwiazda postanowiła usunąć dotychczasowe konto i założyć prywatne, gdzie będzie przyjmowała tylko najbliższych znajomych. Niestety dzisiaj likwiduję profil na fb tworząc swój prywatny tylko dla najbliższych mi osób i znajomych . - napisała Edyta Jej znajomi nie byli z tego zadowoleni. Swój żal wyrażali ochoczo w komentarzach. To nie jedyna zmiana w jej życiu. Żona gwiazdora postanowiła wrócić do swojej wcześniejszej fryzury.  Szkoda? Zobacz: Cała prawda o nagich zdjęciach Pazury. Tabloid przekłamał rzeczywistość   Żona Pazury apeluje w poważnej sprawie:

Edyta Pazura w radiowej Trójce
ONS
Newsy
Pazura znalazła nową pracę: Życie jest coraz bardziej dziwne, mało normalne
Co teraz będzie robić?

Edyta Pazura  podobnie jak inne żony znanych mężów, chce wyjść z cienia Cezarego. Najpierw bardzo aktywnie prowadziła profil na Facebooku, na którym dzieliła się swoimi refleksjami na przeróżne tematy do czasu, gdy zamknęła go na jakiś czas. Miała również okazję wielokrotnie wystąpić w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", w którym udzielała porad młodym mamom i wypowiadała się w kwestiach politycznych.  Zobacz:  Żona Pazury tłumaczy się, dlaczego zamknęła Facebooka Teraz Edyta ma na siebie nowy, nieco zaskakujący pomysł. Celebrytka chciałaby pisać felietony, ale nie o tematyce parentingowej. Dużo bardziej interesuje ją tematyka społeczno-kulturalna. Edyta wielokrotnie angażowała się w akcje społeczne dotyczące dzieci, dlatego postanowiła wykorzystać swój potencjał. Przypomnijmy:  Żona Pazury wystosowała dramatyczny apel W wywiadzie dla Wideoportalu Edyta Pazura zdradziła, co zadecydowało o tym, że kwestie społeczne i kulturalne będą tematem przewodnim jej felietonów: Felietony te są dla osób, które czytają mojego Facebooka, które gdzieś tam są blisko mnie, z którymi chciałabym się podzielić refleksajmi na temat otaczającego nasz życie, bo to życie jest coraz bardziej dziwne, mało normalne. Kibicujecie Edycie? Zobacz:  Edyta Pazura ostro o zamieszkach na Ukrainie     Edyta Pazura wystosowała wstrząsający apel:

Edyta i Cezary Pazurowie mają kryzys
ONS
Newsy
Edyta Pazura tłumaczy dlaczego usunęła Facebooka. Chodzi o pieniądze
Edyta rozwija skrzydła

Ostatnie tygodnie  Cezarego i Edyty Pazurów nie należały do najłatwiejszych. Gwiazdorska para wytoczyła sprawę w sadzie jednemu z tabloidów, który opublikował nagie zdjęcia aktora z wakacji na prywatnej posesji. Jego żona miała dość ciągłych ataków na ich osobę, dlatego też postanowiła zamknąć profil na Facebooku. Przypomnijmy: Edyta Pazura ma dość! Zamknęła swój profil na Facebooku To jednak nie koniec. Prasa rozpisała się również o poważnym kryzysie finansowym Cezarego. Podobno aktor z tego powodu musiał sprzedać swoją posiadłość na warszawskim Wilanowie. Magazyn "Party" postanowił sprawdzić jaka jest prawda: Pazurowie mają kilka nieruchomości. Odkąd przeprowadzili się do apartamentu, dom w Wilanowie wynajmowali. Trwało to 5 lat, aż w końcu stwierdzili, że pora się go pozbyć, bo pieniądze, które otrzymują z najmu, nie są adekwatne do kosztów ciągłych remontów, jakie musieli tam robić - mówi znajoma pary Ponadto wiele osób zarzuca gwiazdorowi, że w mediach istnieje dzięki swoim kontrowersyjnym opiniom na Facebooku. Cezary często komentuje aktualne sprawy społeczne, co jednak nie wpływa na liczbę propozycji filmowych:  Cezary ma opinię aktora, który na planie daje z siebie wszystko. Jego talent zawsze obroni się sam - mówi w rozmowie z "Party" żona Pazury. Edyta, która pełni rolę jego managera, ma za to kolejny pomysł na biznes: Zakładam firmę eventową Next Big Thing Production, która będzie zajmować się produkcją m.in. kampanii reklamowych, organizacją konferencj i. Interesuję się sprawami społeczno-politycznymi do tego stopnia, że chciałam pisać na te tematy felietony na swoim profilu na Facebooku, ale przez ogrom pracy zrezygnowałam z tego pomysłu. - przekonuje Ponadto ma zamiar zacząć również trzeci już kierunek studiów na Wydziale Bezpieczeństwa Wewnętrznego Akademii Obrony...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner