Ewa Wachowicz o Annie Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej

Wachowicz ocenia przepisy Lewandowskiej i Chodakowskiej. Wyróżniła jedną z nich!

Ewa Wachowicz o Annie Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej

Ewa Wachowicz, jako jedna z największych specjalistek w naszym kraju od gotowania, śledzi poczynania dwóch najpopularniejszych trenerek w Polsce - Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej, które namawiają do zdrowego odżywiania i prawie codziennie proponują swoje przepisy. Gwiazda "Top Chefa" wyróżniła jednak jedną z nich!

Ewa Wachowicz ocenia Lewandowską i Chodakowską

W rozmowie z Onetem Ewa Wachowicz twierdzi, że obie panie robią świetną robotę namawiając ludzi do zdrowego trybu życia. Wyróżnia jednak Ewę Chodakowską, która jako pierwsza podniosła ludzi z kanap:

Dziewczyny zajmują się fitnessem i propagują zdrowy styl życia. Naturalną stroną tego, co robią, jest podpowiedź, jak zdrowo się odżywiać. Gdy ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz, efekty są szybsze, lepsze i długotrwałe. Powinniśmy dbać o siebie nie tylko od święta. Oczywiście nie ma w tym nic złego, żeby od czasu do czasu sprawić sobie jakąś przyjemność, ale ważne, aby był zachowany balans. Zarówno Ania, jak i Ewa robią świetną robotę, wystarczy popatrzeć na to, co się dzieje na ich fanpage’ach – absolutny szał. Jestem pełna szacunku dla nich. Umówmy się, Ewa jednak ruszyła tę naszą Polskę z kanap - przekonuje gwiazda

A jak sama Ewa Wachowicz dba o swoją dietę i zdrowie? Tajemnicą sukcesu jest przede wszystkim ruch:

Po pierwsze kalorie nie istnieją. Po drugie, dzisiaj jestem już po 50 minutach orbitreku, półgodzinnym rozciąganiu i półgodzinnej jodze oddechu. Ruch jest obecny praktycznie każdego dnia w moim życiu. Oczywiście, nie zawsze mogę pójść rano na siłownię, żeby zrobić taki porządny cykl ćwiczeń. Dużo chodzę, biegam, ćwiczę i sport, ruch jest dla mnie tak samo ważny, jak oddychanie, jedzenie czy sen. Nie odpuszczam! Kocham jeść i lubię sobie sprawiać też przyjemności związane z jedzeniem, ale pamiętam o zachowaniu harmonii i balansu.

A Wy jak dbacie o siebie?

 

Zobacz: Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska połączą siły i stworzą wspólny projekt?!

 

Ewa Wachowicz podziwia Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską

Ewa Wachowicz w granatowej błyszczącej sukience
ONS

Anna Lewandowska namawia Polki do zdrowego trybu życia

Anna Lewandowska w szmaragdowej sukni
ONS

Ewa Wachowicz ruszyła Polskę z kanap!

Ewa Chodakowska z mężem w zimowych stylizacjach

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47