Program Ewy Wachowicz w Food Network
ONS

Ewa Wachowicz zaliczyła w tym roku efektowny powrót do głównego pasma Polsatu za sprawą formatu "Top Chef", którego jest prowadzącą. Gwiazda przeszła też ogromną metamorfozę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Od lat też jest prawdziwym guru w kwestiach kulinarnych. Przypomnijmy: Wachowicz ciasta na święta przygotowuje dwa miesiące wcześniej

Końcówka roku przyniosła Ewie kolejny sukces. Jej autorski program "Ewa gotuje", który jak sama nazwa wskazuje, pokazuje Wachowicz prezentującą najrozmaitsze kulinarne cuda, okazał się strzałem w dziesiątkę, mimo iż na rynku funkcjonuje już od dłuższego czasu. Program Ewy znalazł się bowiem na międzynarodowym kanale Food Network.

Tym samym "Ewa gotuje" to jedyny polski program i co więcej - najchętniej oglądany, bijąc na głowę produkcje takich światowych gigantów jak Nigella Lawson czy Jamie Oliver. Warto zaznaczyć, że emisja obejmuje teren naszego kraju, ale to i tak ogromne wyróżnienie.

Będą kolejne sezony moich dwóch programów "Ewa gotuje" i "Przez żołądek do serca", będzie następna edycja "Top Chefa". "Ewa gotuje" jako jedyny polski program znalazł się na kanale Food Network. Po dwóch tygodniach emisji okazało się, że jest najchętniej oglądany! Znalazłam się między takimi sławami jak Nigella Lawson, Gordon Ramsay czy Jamie Oliver. Jestem z tego bardzo dumna - wyznała w rozmowie z magazynem "Flesz" Wachowicz.


Dołączamy się do gratulacji. Wachowicz imponuje wam swoim kulinarnym obyciem?

Zobacz: Wielka impreza urodzinowa Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz na planie "Top Chef":

Więcej na temat Ewa Wachowicz magazyn flesz