Ewa Farna o działaniach charytatywnych
ONS

Farna nie gra koncertów charytatywnych. Wszystko przez współpracowników

Ewa Farna o działaniach charytatywnych
ONS

W ostatnim czasie Ewa Farna przeszła ogromną metamorfozę. Nadprogramowe kilogramy, o które wielokrotnie artystka była pytana zniknęły w mgnieniu oka. Dzisiaj chwali się swoją szczupłą figurą u boku ukochanego. Zobacz: Ewa Farna u boku chłopaka zmienia się w łabędzia. Tak dobrze dawno nie wyglądała

Jednak to nie praca nad idealną sylwetką pochłania sporą część czasu wokalistki. Farna udziela się także społecznie i charytatywnie. Ostatnio w swojej garderobie robiła porządki, a część rzeczy, które nie były jej potrzebne postanowiła przekazać dla potrzebujących, którzy na pewno ucieszą się z datków. Artystka podzieliła się tym w jednym z wywiadów dla Lifestyle Newseria:

Mam dużo ubrań, bo moja praca tego wymaga. Przejrzałam je, by zobaczyć w czym jeszcze chodzę, a w czym  nie. Te, które nie są mi już potrzebne, wysyłam osobom, które ich potrzebują.

Wokalistka zabrała również głos w sprawie koncertów charytatywnych. Przyznała, że do tego typu akcji podchodzi bardzo ostrożnie:

Czasem okazuje się, że podczas takiej akcji charytatywnej tylko artysta występuje za darmo, a wszyscy inni otrzymują wynagrodzenie za pracę. Może już czas, by zrozumieć, że praca piosenkarza to pracą, a nie tylko hobby. Jeśli wszyscy mamy działać charytatywnie, to wszyscy zacznijmy tak działać, bo w momencie, kiedy tylko artysta jedzie charytatywnie, a wszyscy inni dostają za to niezłą kasę, taka akcja traci sens.
 

Popieracie?

Zobacz: Tak Farna z chłopakiem prezentowali się na ślube Mlynkovej. Ewa odsłoniła nogi na mrozie
 

Ewa Farna na gali TeleKamery 2015


Piękna Farna na wielkiej gali w Czechach:

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39