Emil Stępień opublikował komentarz, w którym bardzo krytycznie ocenia Nergala. Producent filmowy zareagował na wpis jednego z internautów, który wspominał książkę Nergala, w której muzyk opowiedział o rozstaniu z Dodą. Emil Stępień ostro podsumował zachowanie Nergala i... stanął w obronie Dody. Musicie zobaczyć, co napisał były mąż gwiazdy. Takich słów nie spodziewał się chyba nikt!

Reklama

Emil Stępień ostro o Nergalu

Między Dodą a Emilem Stępniem rozpętała się prawdziwa wojna. Gwiazda kilka miesięcy temu ogłosiła rozstanie z mężem, ale teraz na jaw wychodzi w jak złych relacjach zakończyli swój związek. Teraz między Dodą a Emilem Stępniem doszło do nieporozumień w sprawie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kilka dni temu artystka opublikowała niepokojące nagranie, na którym zdradziła, że razem z Marią Sadowską nie mogła dokończyć montażu filmu, który za kilka tygodni ma trafić do kin.

W związu z oskarżeniami Dody Emil Stępień opublikował oświadczenie, w którym odpowiada byłej żonie. Producent filmowy nie ukrywa, że nie rozumie, dlaczego Doda i Maria Sadowska chcą skrócić film chociaż wcześniej finalna wersja filmu została już zaakceptowana.

Zobacz także: Emil Stępień wydał mocne oświadczenie w sprawie "Dziewczyn z Dubaju". Uderza w Dodę i powołuje się na jej mamę

East News/TRICOLORS

Pod oświadczeniem Emila Stępnia pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z internautów sugerował, żeby wszyscy przeczytali książkę Nergala, w którym muzyk opisał rozstanie z Dodą.

Zobacz także

Odsyłam do przeczytania książki, którą wydał Nergal po rozstaniu z tą szczerą panią- napisał internauta.

Na ten komentarz Emil Stępień nie został obojętny! Producent filmowy ostro skomentował zachowanie Nergala i w pewnym sensie stanął w obronie Dody.

Uwaga, pozwolę sobie, czego nie czynię, wtrącić się w państwa dyskurs czy wymianę argumentów. Pojawiło się tu przekleństwo - „Nergal". O Dorocie, mojej prawie eks małżonce, mogę powiedzieć wiele. I jak sami państwo widzicie, nie zawsze musi być kawior, jak brzmi tytuł starego filmu. Ale branie tego człowieka jako kontrargument dla tej dyskusji, jest dalece niestosowne. Dla pana Nergala w ogóle nie ma miejsca w mojej przestrzeni. To anty mężczyzna i człowiek, na temat którego mam krytyczne zdanie. Nigdy prawdziwy mężczyzna nie powinien podawać mu ręki. Dodatkowo, jego popisy antykatolickie to przejaw prostactwa i braku pokory, bo dostał „drugie" życie. Za to powinien i Dorocie postawić pomnik i przeprosić się z Panem Bogiem. Proszę uszanować w tym momencie i takich wątkach Dorotę Rabczewską- napisał Emil Stępień.

Zobacz także: Doda uderza w Majdana i Nergala! "Byłam wykorzystana i użyta jako trampolina do kariery"

TRICOLORS/East News

Myślicie, że Nergal odpowie na zaczepki Emila Stępnia i skomentuje zamieszanie wokół Dody i jej byłego męża?

Zobacz także: Doda w druzgocącym wyznaniu: "Spojrzałam śmierci w oczy"

VIPHOTO/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama