Emil Stępień krytykuje Nergala
VIPHOTO/EAST NEWS/Piotr Kamionka/REPORTER/East News
Newsy

Emil Stępień o Nergalu: "to anty mężczyzna". Odpowiedział też na zarzuty wobec "Dziewczyn z Dubaju"

"To anty mężczyzna" napisał o Nergalu! Emil Stępień ostro podsumował byłego partnera Dody.

Emil Stępień opublikował komentarz, w którym bardzo krytycznie ocenia Nergala. Producent filmowy zareagował na wpis jednego z internautów, który wspominał książkę Nergala, w której muzyk opowiedział o rozstaniu z Dodą. Emil Stępień ostro podsumował zachowanie Nergala i... stanął w obronie Dody. Musicie zobaczyć, co napisał były mąż gwiazdy. Takich słów nie spodziewał się chyba nikt!

"Dziewczyny z Dubaju": Konflikt Dody i Emila Stępnia miał wpływ na pracę aktorów? Zdradza Paulina Gałązka

Emil Stępień ostro o Nergalu

Między Dodą a Emilem Stępniem rozpętała się prawdziwa wojna. Gwiazda kilka miesięcy temu ogłosiła rozstanie z mężem, ale teraz na jaw wychodzi w jak złych relacjach zakończyli swój związek. Teraz między Dodą a Emilem Stępniem doszło do nieporozumień w sprawie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kilka dni temu artystka opublikowała niepokojące nagranie, na którym zdradziła, że razem z Marią Sadowską nie mogła dokończyć montażu filmu, który za kilka tygodni ma trafić do kin. 

W związu z oskarżeniami Dody Emil Stępień opublikował oświadczenie, w którym odpowiada byłej żonie. Producent filmowy nie ukrywa, że nie rozumie, dlaczego Doda i Maria Sadowska chcą skrócić film chociaż wcześniej finalna wersja filmu została już zaakceptowana.

Zobacz także: Emil Stępień wydał mocne oświadczenie w sprawie "Dziewczyn z Dubaju". Uderza w Dodę i powołuje się na jej mamę

Doda i Emil Stępień
East News/TRICOLORS

Pod oświadczeniem Emila Stępnia pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z internautów sugerował, żeby wszyscy przeczytali książkę Nergala, w którym muzyk opisał rozstanie z Dodą.

Odsyłam do przeczytania książki, którą wydał Nergal po rozstaniu z tą szczerą panią- napisał internauta. 

Na ten komentarz Emil Stępień nie został obojętny! Producent filmowy ostro skomentował zachowanie Nergala i w pewnym sensie stanął w obronie Dody.

Uwaga, pozwolę sobie, czego nie czynię, wtrącić się w państwa dyskurs czy wymianę argumentów. Pojawiło się tu przekleństwo - „Nergal". O Dorocie, mojej prawie eks małżonce, mogę powiedzieć wiele. I jak sami państwo widzicie, nie zawsze musi być kawior, jak brzmi tytuł starego filmu. Ale branie tego człowieka jako kontrargument dla tej dyskusji, jest dalece niestosowne. Dla pana Nergala w ogóle nie ma miejsca w mojej przestrzeni. To anty mężczyzna i człowiek, na temat którego mam krytyczne zdanie. Nigdy prawdziwy mężczyzna nie powinien podawać mu ręki. Dodatkowo, jego popisy antykatolickie to przejaw prostactwa i braku pokory, bo dostał „drugie" życie. Za to powinien i Dorocie postawić pomnik i przeprosić się z Panem Bogiem. Proszę uszanować w tym momencie i takich wątkach Dorotę Rabczewską- napisał Emil Stępień.

Zobacz także: Doda uderza w Majdana i Nergala! "Byłam wykorzystana i użyta jako trampolina do kariery"

Doda i Nergal
TRICOLORS/East News

Myślicie, że Nergal odpowie na zaczepki Emila Stępnia i skomentuje zamieszanie wokół Dody i jej byłego męża?

Zobacz także: Doda w druzgocącym wyznaniu: "Spojrzałam śmierci w oczy"

Doda trzyma się za rękę z Emilem Stępniem
VIPHOTO/East News

 

Doda odpowiada Emilowi Stępniowi
JACEK DOMINSKI/REPORTER
Newsy
Doda o szokujących wpisach Emila Stępnia: "To groźby karalne. Zrzuć ten napalm teraz"
Konflikt małżonków zaognia się. Po oświadczeniach Dody głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" zabrał Emil Stępień, zapowiadając zemstę. Jest reakcja piosenkarki.

Emil Stępień jakiś czas temu zabrał głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" i skandalu, o którym od kilku dni mówi Doda. Konflikt małżonków zaostrza się, a ich wpisy w sieci są naprawdę przerażające. Teraz piosenkarka odpowiedziała na wpisy producenta filmowego, który zapowiedział, że po premierze obrazu wszyscy "dowiemy się, kim jest Dorota Rabczewska". Jest ostro. "Dziewczyny z Dubaju" - wielki skandal przed premierą filmu. Co się wydarzyło? Chyba jeszcze o żadnym filmie przed premierą nie mówiło się tak wiele jak o "Dziewczynach z Dubaju". W ostatnich dniach emocje sięgnęły zenitu po tym jak Doda, producentka kreatywna obrazu, opublikowała serię zaskakujących nagrań w sieci. A więc po kolei. Na początku gwiazda i reżyserka filmu, Maria Sadowska, poinformowały, że nie mogą dokonać ostatecznego montażu, ponieważ nie zostały wpuszczone do studia.  Doda tłumaczyła, że Emil Stępień, producent wykonawcy, zabronił jakiejkolwiek ingerencji. Po oświadczeniach artystek przyszedł czas na komentarz Emila, który stwierdził, że film jest dokończony i zabezpieczony , a obie panie nie są na tyle utalentowane, żeby cokolwiek modyfikować w "Dziewczynach z Dubaju". Piosenkarka postanowiła więc nie brać odpowiedzialności za finalną wersję filmu.  Następnie zorganizowała na Instagramie konferencję prasową, podczas której zdradziła wiele szokujących szczegółów współpracy z Emilem Stępniem, jak i tego, co działo się w jej życiu przez ostatni rok. Zostało złamane prawo. Nielegalnie zostałam niewpuszczona i materiały, które należą również do mnie, zostały mi nieumożliwione do skrócenia bezprawnie, dlatego jeżeli sytuacja będzie miała miała miejsce kolejnym razem, będę zmuszona interweniować z policją - zapowiadała...

Doda ujawnia szokujące szczegóły nękania jej mamy przez Emila Stępnia
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Doda nagrała relację po wyjściu ze sprawy rozwodowej! "Honorowo i uczciwie mówię..." 
Piosenkarka kilka miesięcy temu poinformowała, że kończy małżeństwo z Emilem Stępniem, a dziś odbyła się kolejna rozprawa. Sprawdźcie, co Doda powiedziała po wyjściu z sądu!

Doda podczas relacji na InstaStories nagrała krótkie nagranie po wyjściu z sali sądowej. Okazuje się, że właśnie dziś, w środę 10 listopada, odbyła się sprawa rozwodowa piosenkarki i jej męża Emila Stępnia. Czy producent filmowy tym razem pojawił się na sprawie i czy była para jest już rozwiedziona? Sprawdźcie, co powiedziała Doda!  Doda komentuje sprawę rozwodową z Emilem Stępniem Kilka miesięcy temu Doda opublikowała w sieci zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem, Emilem Stępniem. Artystka zdradziła wówczas, że to ona złożyła pozew rozwodowy i jest to jej ostateczna decyzja.  - Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - Doda wyznała na początku czerwca br.  Niestety, po jakimś czasie okazało się, że Doda i Emil Stępień nie rozstali się w przyjaznej atmosferze. Co więcej, między byłą parą doszło do medialnej przepychanki.  Zobacz także:   "Na czworakach poszłam do lekarza". Doda w szczerym wywiadzie o rozstaniu i swoim stanie psychicznym Doda już nie ukrywa, że nie utrzymuje z mężem żadnych kontaktów, a to, co przeżywała przed rozstaniem było prawdziwym horrorem. Piosenkarka zdradziła, że związek z Emilem Stępniem odbił się na jej psychice.  - Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie - mówiła Doda.  Dziś odbyła się druga sprawa rozwodowa Dody i Emila Stępnia. Po wyjściu z sali sądowej gwiazda nagrała krótką relację, podczas której zdradziła, że producent filmowy...

Emil Stępień komentuje słowa Dody: dopuściła się recydywy, za którą ma już wyrok. Odpowiedziała!
@dodaqueen, Instagram/TRICOLORS/East News
Newsy
Wojna Dody i Emila Stępnia coraz ostrzejsza: "Znęcałeś się nade mną, zostaw moją matkę w świętym spokoju"
Konflikt pomiędzy Dodą, a Emilem Stępniem zaostrza się! Po tym jak producent skomentował zarzuty artystki podczas konferencji dotyczącej "Dziewczyn z Dubaju", Doda nagrała InstaStory, odpowiadając byłemu małżonkowi w ostrych słowach.

Afera wokół jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów - "Dziewczyny z Dubaju" - nie milknie. Emil Stępień odniósł się do słów Dody, które padły podczas konferencji prasowej zorganizowanej na jej profilu na Instagramie. Producent filmowy zaprzeczył, jakoby miał wysyłać zastraszające wiadomości do mamy swojej byłej partnerki i skomentował jej relacje z rodzicami. Na reakcję artystki nie musieliśmy długo czekać. Na opublikowanym InstaStory Doda w mocnych słowach zwraca się do Emila Stępnia!  Ostatni raz cię ostrzegam. Straszyłeś mnie, że zrzucisz na mnie napalm, kto napalmem wojuje, ten od napalmu ginie - grzmiała Doda. Afera wokół "Dziewczyn z Dubaju" Po tym, jak kilka dni temu Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagrania, na których razem z  Marią Sadowską wyznały, że nie biorą odpowiedzialności za film  "Dziewczyny z Dubaju", ponieważ nie zostały wpuszczone do studia, by dokonać ostatecznego montażu, wokół produkcji wybuchła prawdziwa afera. A wraz z nią narósł konflikt pomiędzy byłymi partnerami. Emil Stępień odpowiedział Dodzie i Marii Sadowskiej w bardzo mocnych słowach i stwierdził, że film jest już ukończony Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinno skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jestem produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka - mówił dla serwisu Plotek.pl Po tych słowach głos zabrał menagment Dody , a następnie artystka zorganizowała live'a na swoim profilu na Instagramie, który był jednocześnie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik