Edyta Herbuś wyszła za mąż? Edyta Herbuś wyszła za mąż? Edyta Herbuś wyszła za mąż? Edyta Herbuś wyszła za mąż?
Edyta Herbuś wyszła za mąż?
ONS
Gratulacje!
1/4
Edyta Herbuś wyszła za mąż?
ONS

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki wzięli sekretny ślub?! Piękna tancerka, aktorka i jurorka programu "World of Dance" pojawiła się ostatnio na Festiwalu Filmowym w Gdyni i wywołała sporą sensację pozując z obrączką na palcu. Wszystkie media zaczęły zastanawiać się, czy Edyta Herbuś wyszła za mąż? Atmosferę wokół tajemniczego ślubu podgrzewa fakt, że partner gwiazdy również nosi złotą obrączkę! 

Edyta Herbuś do tej pory nie skomentowała plotek o ślubie. Czyżby nie chciała opowiadać w mediach o swoim szczęściu? Warto zauważyć, że gwiazda do tej pory nie opublikowała w sieci zdjęć ze swoim ukochanym, który w przeszłości spotykał się z inną, bardzo znaną gwiazdą...

Zobaczcie ZDJĘCIA Edyty Herbuś i Piotra Bukowieckiego z festiwalu w Gdyni! Spójrzcie na ich obrączki! 

 

Zobacz także: PANNA MŁODA POPROSIŁA PRZYJACIÓŁKĘ O USZYCIE SUKNI ŚLUBNEJ. NIE ZGADNIECIE, CO OD NIEJ DOSTAŁA

2/4
Edyta Herbuś wyszła za mąż?
ONS

Edyta Herbuś pojawiła się na festiwalu w Gdyni i z dumą prezentowała złotą obrączkę... Okazuje się, że taką samą nosi również jej partner, Piotr Bukowiecki. Ukochany tancerki w przeszłości był związany z Dorotą Gardias! 

Ten związek interesuje mnie tylko w kontekście mojej córki, bo oczywiście spotykają się wszyscy razem - Jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą mówiła pogodynka TVN. 

Spójrzcie na wspólne zdjęcia Edyty i jej partnera! 

3/4
Edyta Herbuś wyszła za mąż?
East News

Myślicie, że Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki rzeczywiście wzięli ślub? Czyżby piekna tancerka wzięła przykład z takich gwiazd jak Ewa Farna czy Doda, które również zdecydowały się ślub w tajemnicy przed mediami? 

Zobacz także: TRENDY ŚLUBNE 2018: TE ELEMENTY SPRAWIĄ, ŻE WASZE WESELE BĘDZIE NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE

4/4
Edyta Herbuś wyszła za mąż?
ONS
Więcej na temat Edyta Herbuś