Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Edyta Herbuś na okładce "Pani Domu"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Herbuś wraca na okładki po aferze z Herde. Na początek "Pani Domu"

Co nowego u gwiazdy?

Życie Edyty Herbuś w ostatnim czasie nie należało do najłatwiejszych. Gwiazda najbardziej ucierpiała na aferze z Małgorzatą Herde, w którą włączone było aż siedem jej klientek. Herbuś wyjechała odreagować kryzysową sytuację, a po powrocie do Polski wpadła w wir pracy nad nowymi projektami. Przypomnijmy: Śliczna Herbuś na planie. Dostała główną rolę

Edyta nigdy jednak nie poddaje się, czego nauczył ją wymagający zawód tancerki. O swoich sukcesach i porażkach opowiedziała na łamach "Pani Domu".

Redakcja przygotowała dla czytelników kilka smaczków, m.in. aż 40 kuponów rabatowych na zakupy.

Jak wam się podoba nowa okładka z Edytą?

Zobacz: Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu
 


Edyta Herbuś w seksownej sesji dla "Vivy!":

Herbuś skomentowała aferę z Herde
ONS
Newsy
Herbuś załamana. Afera z Herde mocno się odbiła na jej karierze
Co zamierza zrobić?

Początek roku przyniósł największą w polskim show-biznesie aferę związaną z menadżerami gwiazd. Edyta Herbuś , a potem kilka innych gwiazd, zerwała współpracę z Małgorzatą Herde . Tabloidy zaczęły informować o oszustwach agentki na niespotykaną wręcz skalę i wydawało się, że sprawa będzie miał swój finał w sądzie. Tak się jednak nie stało. Przypomnijmy: "Takich, którzy kradną jak Herde, jest więcej" Jeśli wierzyć doniesieniom prasy, najbardziej skutki całej afery odczuwa właśnie Herbuś. Dzisiejszy "Fakt" informuje, że Edyta jest zdania, iż skandal z Herde pokrzyżował jej plany i wpłynął negatywnie na karierę aktorki, na której jej tak bardzo zależy. Podobno nie może znaleźć też nowego menadżera. Sama zainteresowana nie wypowiada się na ten temat, ale dużo bardziej rozmowni okazują się jej znajomi.   Edyta uważa, że afera z Herde zaszkodziła jej karierze. Chodzi i się żali na Małgosię, że teraz nikt nowy nie chce z nią współpracować, i co gorsza, boi się, że ten stan rzeczy utrzyma się dalej - cytuje znajomego Herbuś "Fakt". Myślicie, że to prawda? Może Edyta Herbuś chce teraz inaczej pokierować swoją karierą niż za czasów Herde? Zobacz: Krupińska szczerze o rozstaniu z Herde. Teraz wiedzie jej się lepiej Herde z gwiazdami na salonach:

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś aktorką. Edyta Herbuś afera. Edyta Herbuś Herde.
ONS
Newsy
Herbuś na Facebooku: Jestem inspiracją
Zaskakujące wyznanie celebrytki

Edyta Herbuś przypomniała o sobie za sprawą jednej z najgłośniejszych afer ostatnich lat w polskim show biznesie. Ona, podobnie jak kilka innych gwiazd została oszukana przez swoją byłą już menadżerkę, Małgorzatę Herde . Zaskakujący jest fakt, że to właśnie jej a nie Herde oberwało się najbardziej. Gwiazda bowiem nie zauważyła, że na jej konto od dwóch lat nie wpływają pieniądze. Afera zakończyła przyjaźń między paniami. Zobacz: Edyta Herbuś oszukana przez Herde Podczas gdy Małgorzata Herde wypoczywa w Paryżu i popija drogiego szampana, jej była podopieczna musi zarabiać pieniądze w Polsce. Od kilku lat gra w serialu "Klan" co zapewnia jej stały dochód. We wtorek na swoim facebookowym profilu Edyta zamieściła wpis z którego wynika, że jest ona inspiracją dla dzieci , które przychodzą pod budynek telewizji, żeby się z nią spotkać. Musimy przyznać, że to śmiałe wyznanie jak na osobę, która dała się oszukać przez swoją byłą przyjaciółkę. Mamy nadzieję, że odwiedzające ją dzieci nie będą tak naiwne jak ich idolka. Zobacz zdjęcia Herde i jej podopiecznych:

Ile pieniędzy Małgorzata Herde ukradła Edycie Herbuś?
ONS
Newsy
Herde sprytnie to wykombinowała. Kiedy Herbuś pytała o pieniądze, słyszała że...
A Edyta we wszystko wierzyła

Po ubiegłotygodniowych artykułach "Flesza" i "Wprost" spadła fala krytyki nie tyle na Małgorzatę Herde , co na... Edytę Herbuś . Dlaczego nie zauważyła, że na jej konto nie wpływają pieniądze od dwóch lat? Jak mogła pozwolić sobie na wciskanie bajek o braku rozliczeń za kontrakty? "Party" postanowiło sprawdzić realną sytuację tancerki. Przypomnijmy: Szok! Herde nie płaciła Herbuś i Kwaśniewskiej od... Okazuje się, że Edyta była świadoma kwot jakie zarabiała , ale nie otrzymywała ich ze względu na oszustwa menadżerki. - Edyta nie zauważyła braku pieniędzy! Wiele razy pytała agentkę o zaległe kwoty. Za każdym razem słyszała, że firmy, które miały zapłacić, nie wywiązują się ze zobowiązań. Herde twierdziła nawet, że ma zamiar odzyskać długi przez firmy windykacyjne - tłumaczy "Party" przyjaciółka Herbuś. "Party" oznajmia także, że sytuacja Edyty była o tyle trudna, że przyjaźniła się ze swoją agentką , przez co ufała jej bezgranicznie w kwestiach finansowych. Podobno Herde przekazywała Herbuś pieniądze, ale tylko te z mniejszych kontraktów, dzięki czemu gwiazda miała pieniądze na przeżycie . Niestety na luksusy już nie starczało, przynajmniej dla Edyty. Zobacz: Herde chciała przynależeć do wyższych sfer - Były najlepszymi przyjaciółkami, ale to już przeszłość. Rozmawiają teraz tylko za pośrednictwem adwokatów - mówi znajomy gwiazdy. Nie jest również prawdą, że Edytą zainteresował się komornik . Chociaż Herbuś nie dostawała zarobionych pieniędzy to płaciła podatki. Według informacji magazynu, Herde jest winna byłej klientce 600 tysięcy złotych . Ciekawe czy i po tej publikacji otworzy szampana w jakiejś drogiej knajpie w Europie? Zobacz: W Polsce afera, a Herde żyje jak hrabianka Małgorzata Herde i jej luksusowe życie:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner