Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na wakacjach
ONS
Newsy

Rajskie wakacje Herbuś i Trelińskiego. Takiego zdjęcia Edyta jeszcze nie pokazała

Nietypowe selfie pary

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński mieli ostatnio bardzo intensywny okres. Słynny reżyser wystawiał swoją operę w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Premiera zebrała same pozytywne recenzje. Przypomnijmy: Wielki sukces opery Trelińskiego. Napisał o niej nawet "New York Times"! Herbuś jest zachwycona

Para znalazła jednak czas na wspólne wakacje. Edyta pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z dalekiej Tajlandii. Wykonał je najprawdopodobniej Mariusz. Jest to pierwsza tak gorąca, a zarazem prywatna fotka pary. Do tej pory reżyser unikał obecności na portalach społecznościowych, jednak z tak popularną partnerką u boku jest to coraz cięższe. Widać, że ich miłość kwitnie. Czekamy na więcej takich gorących fotek.

Jak wam się podoba?

Zobacz: Edyta Herbuś zdradziła prawdę o swoim związku z Trelińskim!
Edyta Herbuś na premierze książki Mariusza Trelińskiego:

Mariusz Treliński w golfie
Newsy
Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na premierze "Diwy". Jak wypadła aktorka?
Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na premierze "Diwy". Jak wypadła aktorka?

Edyty Herbuś świętowała w sobotę warszawską premierę spektaklu "Diwa", w którym występuje. Wśród gości przybyłych na premierę był oczywiście Mariusz Treliński. Reżyser bardzo wspierał swoją ukochaną. Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na premierze "Diwy" Na premierze pojawiło się spore grono gwiazd , które kibicowały Herbuś. Ale jedną z najważniejszych osob dla Herbuś był na pewno Mariusz Treliński (ciekawe, czy dawał Edycie wskazówki przed spektaklem?). Sądząc po uśmiechu, jaki gościł na twarzy aktorki tuż po zejściu ze sceny, wszystko poszło zgodnie z planem. Gwiazda prezentowała się fantastycznie, a od Trelińskiego otrzymała bukiet kwiatów i gratulacje. Zobaczcie, jak razem wyglądali!   Zobacz:  Udany debiut tearalny Herbuś. Teraz planuje dziecko?   Edyta Herbuś na premierze swojej sztuki Edytę Herbuś wspierał Mariusz Treliński Gwiazda otrzymała od ukochanego bukiet kwiatów i gratulacje    

Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! "Dlaczego niektórzy wątpią..."
Instagram/ONS
Newsy
Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! "Dlaczego niektórzy wątpią..."
Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! "Dlaczego niektórzy wątpią..."

Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! Kilka dni temu pojawiła się informacja, że para rozstała się po wielu latach. Podobno rozstanie było z inicjatywy reżysera i do końca nie są znane powody. Tancerka i reżyser poznali się na castingu do sztuki "Traviatta", a Edyta Herbuś zauroczyła Mariusza Trelińskiego swoim wdziękiem i urodą. Do tej pory gwiazda nie komentowała tej głośnej informacji, aż do teraz!   Zobacz: Jak przeżyć rozstanie z chłopakiem?   Edyta Herbuś o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! W czwartek Edyta Herbuś wydała oświadczenie, w którym wypowiedziała się na temat relacji międzyludzkich. Na końcu swojego wpisu na Facebooku nawiązała do rozstania z Mariuszem Trelińskim: Dlaczego niektórzy wątpią, że ludzie potrafią kochać naprawdę? Potrafią też w relacjach szanować swoje uczucia i potrzeby. Dlaczego mielibyśmy traktować się wzajemnie w kategoriach trofeum, zamiast być dla siebie partnerami ?  Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę na kolejny etap życia, to można przecież pożegnać się zachowując wzajemny szacunek, wrażliwość i empatię . Przecież każde serce to wie... Myślicie, że Edyta Herbuś i Mariusz Treliński wrócą do siebie?   Zobacz: Wiemy, jak Edyta Herbuś świętowała rocznicę związku   Edyta Herbuś wydała oświadczenie   Edyta Herbuś o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim   Para rozstała się po kilku latach!  

Kinga Rusin o pechu Mariusza Trelińskiego
ONS
Newsy
Wielki pech Trelińskiego i Herbuś w USA. Ubolewa nad tym sama Rusin
To miało być wielkie wydarzenie

Od kilku tygodni Edyta Herbuś chwali się swoim życiem w Nowym Jorku. To tam jej partner, słynny na całym świecie reżyser, Mariusz Treliński miał wystawić premierowo operę w najsłynniejszej operze na świecie w Nowym Jorku - "Metropolitan Opera". Przypomnijmy: Herbuś wiązała duże nadzieje z karierą za granicą. Pierwsze recenzje są bezlitosne Specjalnie na to wydarzenie do Nowego Jorku pojechała Kinga Rusin . Dziennikarka jest zachwycona faktem, że Mariusz jest pierwszym reżyserem, który wystawi swoją operę w tym prestiżowym miejscu. Niestety, z powodu fatalnej pogody wczorajsze premiera została odwołana. Dyrektor powiedział jej, że to drugi taki przypadek w historii "Metropolitan Opery": Z powodu burzy śnieżnej odwołano w Nowym Jorku dzisiejszą premierę Jolanty/Zamku Sinobrodego w reżyserii Mariusza Trelińskiego:(. Dyrektor Metropolitan Opera, Peter Gelb powiedział mi, że to drugi taki przypadek w stu kilkudziesięcioletniej historii nowojorskiej opery. Premierę przełożono na czwartek. Mariusz jest pierwszym polskim reżyserem w MET (jedna z najbardziej prestiżowych scen operowych świata), a reżyserowana przez niego opera to pierwsza na tej scenie kooprodukcja polsko-amerykańska. Wiele osób czekało na ten dzień. Teraz nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za poprawę pogody... - pisze zmartwiona Na szczęście Edyta Herbuś na swoim Instagramie uspokoiła wszystkich, pisząc, że premiera odbędzie się dziś. Oby nic nie popsuło tego wydarzenia. Zobacz: Bal Dziennikarzy już za kilkanaście dni. Poprowadzą go trzy gwiazdy konkurencyjnych stacji   Wakacje Kingi Rusin:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner