Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
1/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Edyta Górniak od kilku tygodni jest w szczęśliwym związku z Mateuszem Zalewskim, 34-letnim właścicielem hotelu w Łodzi, a jednocześnie rajdowcem. Para przez dość długi czas ukrywała swoją relację, jednak jedno zdjęcie na Instagramie wystarczyło, by ruszyła lawina plotek o romansie ją łączacym! W pewnym momencie Edyta Górniak postanowiła ujawnić swój związek z Mateuszem, komentując mu zdjęcie słodkim wyznaniem. Teraz para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Mateusz wspierał Edytę podczas koncertu Top Of The Top Festival 2018, a także podczas stresujących chwil, gdy jej mama była w szpitalu. Nie da się ukryć, że Mateusz traktuje Edytę Górniak jak księżniczkę. Ostatnio woził ją autem za 300 tys. złotych. Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: TYLKO U NAS! Edyta Górniak znów zakochana! Czy zamieszka ze swoim młodszym partnerem?

2/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zostali przyłapani na romantycznej randce we dwoje. Para przechadzała się po mieście, trzymając za ręce. Zakochani nie mają zamiaru ukrywać swojego uczucia! 

Zobacz: Cała prawda o nowym związku Edyty Górniak! Jak Mateusz Zalewski zdobył serce artystki?

3/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Miejski spacer zakończył się przy luksusowym aucie. To BMW M2, model, który kosztuje aż 277 800 złotych! To auto może się pochwalić 6-cylindrowym silnikiem. Każdy miłośnik samochodów doceni tę informację!

Zobacz: Edyta Górniak przedstawiła nowego partnera swoim rodzicom?!

4/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Z kolei prawdziwi esteci zapewne zwrócą uwagę na piękny wygląd auta. Mateusz zna się na rzeczy, w końcu jest kierowcą rajdowym. Doskonale wie również, jak zapewnić komfort i bezpieczeństwo ukochanej kobiecie.

Zobacz: Kim jest nowy mężczyzna Edyty Górniak, młodszy od niej o 10 lat? Wiemy, czym ją zachwycił!

5/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Więcej na temat Edyta Górniak