Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak Edyta Górniak na Festiwalu w Opolu 2018
Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet
1/4
Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet

 

Od dwóch miesięcy jest zakochana! Edyta Górniak spotyka się z 10 lat młodszym Mateuszem. Kim jest jej nowy przyjaciel?

Ponad dwa lata temu Edyta Górniak (45) wywróciła swoje życie do góry nogami. Wokalistka w ciągu miesiąca przeprowadziła się z synem Allanem Krupą z Krakowa do Los Angeles. Teraz czeka ją kolejna rewolucja. Ze względu na liczne zobowiązania zawodowe gwiazda zdecydowała się znów zamieszkać w Polsce. Co więcej, od dwóch miesięcy jest też szczęśliwie zakochana! Nowym wybrankiem Edyty jest pochodzący z Łodzi 34-letni Mateusz Zalewski. To pierwszy mężczyzna, który pojawił się u boku artystki po rozstaniu z amerykańskim aktorem Williamem McKinneyem.

 

O nowym partnerze Górniak wiadomo na razie niewiele. Na co dzień pracuje jako menedżer w jednym z łódzkich hoteli, ale jego największą pasją jest motoryzacja. Zalewski od kilku lat startuje w wyścigach samochodowych. Z sukcesami! I to właśnie jeden z nich sprawił, że jego związek z Edytą ujrzał światło dzienne. Jak? Mateusz wrzucił na Instagram zdjęcie z pucharem w dłoni. „Szczęście moje!”, napisała w komentarzu Edyta, dodając do wpisu czerwone serduszko! Potem w sieci ukazało się ich wspólne zdjęcie z imprezy u znajomych. Mimo to oboje wciąż nie potwierdzili oficjalnie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Mateusz, zapytany przez nas o relacje z Górniak, był bardzo dyskretny.

 Cenię sobie prywatność. Chciałbym pozostać z dala od mediów – powiedział „Fleszowi”. 

 

Zobacz: Edyta Górniak przedstawiła nowego partnera swoim rodzicom?!

2/4
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Mat. prasowe

 

KSIĄŻĘ Z BAJKI?

Ostatnio Edyta nie miała szczęścia w miłości. Po rozstaniu z mecenasem Piotrem Schrammem artystka oficjalnie przyznała się tylko do jednego związku – z aktorem Williamem McKinneyem. Ich relacja nie przetrwała (nawet krótkiej) próby czasu. Amerykanin podobno nie mógł znieść ciągłej rozłąki. Przerastała go też sława Edyty. Artystka wielokrotnie podkreślała, że trudno jej się zaangażować uczuciowo, bo intencje wielu mężczyzn, których spotyka na swojej drodze, nie są szczere, a jej nie interesują przelotne romanse. Dlatego od dłuższego czasu jest więcej niż ostrożna. Znajomi Górniak wątpili już, że spotka mężczyznę, który wypełni pustkę w jej sercu. Czy teraz to się zmieni?

 Mateusz jest bardzo szarmanckim mężczyzną. Ma klasę, pasję i energię, którą zaraża każdego rozmówcę. I, co ważne, duże poczucie humoru i dystans do siebie – mówi osoba z otoczenia pary.

Jak dowiedział się „Flesz”, 34-latek ujął Edytę swoją postawą.

Nie traktuje jej jak gwiazdy. Podszedł do niej na luzie, ale z należnym kobiecie szacunkiem, a Edyta, co nieraz podkreślała, ceni sobie u mężczyzn dobre maniery – dodaje nasz informator.

 

Mateusz, kiedy tylko może, odwiedza Edytę w Warszawie. Spotykają się też na kolacjach u znajomych. Podobno mężczyzna bywa również na koncertach Górniak. Mimo to para nadal ukrywa się ze swoimi uczuciami. Nawet paparazzim nie udało się ich jeszcze złapać na wspólnej randce. Mateusz robi wszystko, by pozostać anonimowym i żyć tak, jak dotychczas. I taką postawą tylko zyskuje w oczach ukochanej. –

Edyta ma już dość facetów, którzy chcieli się wypromować na jej nazwisku. Dlatego jest bardzo ostrożna w relacjach z mężczyznami – dodaje nasz informator.

Czy właśnie dlatego Górniak nie chce mówić o swoim związku z Zalewskim?

 

Jeśli Edyta uzna, że chce się podzielić tak ważnym dla niej wydarzeniem z fanami, zrobi to w stosownym czasie na swoim Instagramie, a nie w prasie. Dopiero wtedy będzie zasadne zadawanie pytań o jej życie prywatne – powiedziała „Fleszowi” Magdalena Sowa, nowa asystentka wokalistki.

3/4
Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak
Instagram

 

Z dala od zgiełku

Związek z Mateuszem Zalewskim to nie jedyna zmiana w życiu Edyty. Wokalistka rozpoczęła też intensywne poszukiwania domu, w którym będzie mieszkać przez najbliższych kilka miesięcy, a być może nawet na stałe.

Edyta ponad wszystko ceni sobie komfort. Szuka lokum, w którym ona i jej syn będą się czuli bezpiecznie – mówi osoba z otoczenia gwiazdy. Ale zanim takie znajdzie, Górniak musi się przede wszystkim zdecydować, gdzie zamieszka. Pod uwagę bierze trzy lokalizacje: Kraków, Warszawę i Łódź. Jak dowiedział się „Flesz”, w Małopolsce Górniak spotkała się nie tylko z pośrednikiem biura nieruchomości, lecz także z dyrekcją szkoły, do której kiedyś uczęszczał jej syn. Dlaczego?

 Allan od dłuższego czasu prosił Edytę, aby mógł na rok wrócić do szkoły w Krakowie. Zostawił tam swoich przyjaciół, za którymi tęskni. Byłoby to możliwe, bo program nauczania  w międzynarodowych szkołach jest podobny – zdradza nasz informator.

 

Czy tak się stanie? Z ostateczną decyzją artystka chce zaczekać do połowy sierpnia, bo wtedy Allan wraca z obozu survivalowego. Przed wyjazdem chłopak poprosił mamę tylko o jedno.

 Niezależnie od miejsca chce mieć pokój, w którym swobodnie zmieściłyby się jego sprzęt muzyczny i konsola, na której miksuje piosenki – dodaje znajoma Górniak.

Wokalistka ma bardziej wygórowane oczekiwania. Jakiego lokum szuka? W Warszawie Górniak oglądała już dwupoziomowe penthouse’y i ponadstumetrowe apartamenty z dużym tarasem. Dodatkowe wymagania? Ochrona w budynku i podziemny garaż. Siłownia i basen oraz kameralna strefa relaksu byłyby dla niej dodatkowym atutem.  

 

Zobacz: Cała prawda o nowym związku Edyty Górniak! Jak Mateusz Zalewski zdobył serce artystki?

4/4
Edyta Górniak na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

Muzyczna uczta


Nie da się ukryć, że Edyta Górniak znów jest w szczytowej formie. Swój czas dzieli między spotkania z Mateuszem a studio, gdzie intensywnie ćwiczy głos przed zaplanowanymi koncertami. Przed nią sporo występów. Usłyszymy ją m.in. podczas sierpniowego festiwalu Top of the Top w Sopocie. Potem zasiądzie też w jury drugiej edycji „The Voice Kids”. W październiku zaś wyrusza w akustyczną trasę koncertową. Wystąpi w największych filharmoniach w Polsce. Podobno szykuje dla fanów wiele niespodzianek. Czy jedną z nich będzie pierwsze oficjalne zdjęcie z Mateuszem Zalewskim, podpisane: „Moja miłość”? 

 

Więcej na temat Edyta Górniak