Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet Górniak z chłopakiem Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak Mateusz Zalewski
Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet
1/5
Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet

 

Od jakiegoś czasu mówi się, że Edyta Górniak znów jest zakochana. Nie jest już żadną tajemnicą, że jej wybrankiem jest 34-letni biznesmen, właściciel hotelu w Łodzi i rajdowiec, Mateusz. Mimo że Edyta Górniak do tej pory nie komentowała doniesień na temat swojego nowego związku, nie publikowała wspólnych zdjęć, to zrobiła jeden mały wyjątek - skomentowała fotografię na profilu swojego wybranka. Jej słowa powiedziały wszystko, tak samo jak nowe zdjęcie, które właśnie zamieściła na Instagramie! Teraz Edyta Górniak już nie ukrywa swojego związku z Mateuszem! Wyraźnie widać, że gwiazda znów odnalazła miłość. Zobaczcie romantyczną fotografię artystki i jej partnera na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Cała prawda o nowym związku Edyty Górniak! Jak Mateusz Zalewski zdobył serce artystki?

2/5
Górniak z chłopakiem
Instagram

 

To zdjęcie opublikował Mateusz na swoim Instastories. Nie da się ukryć, że fotografia wywołała ogromny medialny szum! Nikt się bowiem nie spodziewał, że Edyta Górniak odnalazła miłość w Polsce! A jednak! Jak się dowiedział "Flesz", Mateusz posiada cechy, które wokalistka wyjątkowo ceni u mężczyzn. Nic więc dziwnego, że podbił jej serce.

Mateusz jest bardzo szarmanckim mężczyzną. Ma klasę, pasję i energię, którą zaraża każdego rozmówcę. I, co ważne, duże poczucie humoru i dystans do siebie – mówi „Fleszowi” osoba z otoczenia pary.

 

3/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Instagram

 

Teraz Edyta Górniak w końcu sama zdecydowała się pokazać ukochanego na swoim profilu na Instagramie. To ważny krok - w końcu postanowiła nie kryć się z uczuciem przed fanami. Co więcej, według ostatnich medialnych doniesień, Edyta Górniak przedstawiła Mateusza nie tylkom fanom, ale i rodzicom!

4/5
Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak
Instagram

 

Na razie nie wiadomo, jakie plany mają Edyta i Mateusz. Ostatnio jednak na jaw wyszło, że Edyta Górniak szuka dla siebie apartamentu, w którym mogłaby zamieszkać podczas pobytu w Polsce. Jak informowało "Party", artystka szukała odpowiedniego lokum już nie tylko w Krakowie i Warszawie, ale także w Łodzi, gdzie mieszka jej ukochany! Być może para planuje zamieszkać razem!

 

Zobacz: Kim jest nowy mężczyzna Edyty Górniak, młodszy od niej o 10 lat? Wiemy, czym ją zachwycił!

5/5
Mateusz Zalewski
Instagram

Myślicie, że Edyta Górniak ułoży sobie życie u boku Mateusza?

Zobacz: Czy Donatan w końcu przeprosił Edytę Górniak za swoje zachowanie? "Zaufanie zostało zawiedzione"

Więcej na temat Edyta Górniak