Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet
Newsy

Edyta Górniak pokazała niepokojące zdjęcie z mamą ze szpitala!

Życzymy zdrowia

 

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile! Właśnie wrzuciła zdjęcie ze szpitala, do którego w czwartek trafiła mama wokalistki. Lekarze podejrzewają u pani Grażyny udar. W szpitalu, poza Edytą Górniak, przebywa też jej siostra - Małgorzata, która wsiadła w pierwszy możliwy samolot i przyleciała do Polski!

Nie wiadomo jaki jest aktualnie stan mamy artystki. Na zdjęciu, które dodała Edyta na swój profil instagramowy, brak jest jakiegokolwiek opisu. Widzimy jedynie jak ściska rękę mamy, na której założono wenflon do podawania kroplówek.

Edyta Górniak z mamą w szpitalu
Instagram

 

Przypomnijmy, że nagły wyjazd do Opola zmusił Edytę Górniak do zmiany planów zawodowych. Artystka musiała poinformować producenta programu "The Voice Kids" o tym, że nie zdoła dotrzeć na nagrania. Niedługo potem wydała oświadczenie, w którym ogłosiła, że postanowiła zrezygnować z udziału w dziecięcym show.
Pod najnowszym zdjęciem Edyty natychmiast pojawiły się głosy wsparcia i życzenia zdrowia dla mamy, do których przyłącza się również nasza redakcja.

 

 

Polecamy: Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice Kids"? Gwiazda wydała OŚWIADCZENIE!

 

Edyta opiekuje się mamą Grażyną

Górniak z mamą

 

Mama Edyty Górniak w szpitalu
Instagram
Newsy
Edyta Górniak pokazała wzruszające wideo z mamą ze szpitala! Allan zrobił jej niespodziankę!
Edyta Górniak pokazała wzruszające wideo z mamą ze szpitala! Allan zrobił jej niespodziankę!
TV-Show
Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice Kids"? Gwiazda wydała OŚWIADCZENIE!
Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice Kids"? Gwiazda wydała OŚWIADCZENIE!

Edyta Górniak rezygnuje z udziału w programie "The Voice Kids" ! Piosenkarka miała pojawić się w drugiej edycji dziecięcego talent-show, jednak kilka godzin temu na jednym z portali społecznościowych pojawiło się oświadczenie, w którym Edyta Górniak informuje, że nie będzie już jurorką w "The Voice Kids".  Gwiazda nie ukrywa, że podjęła taką decyzję ze względu na problemy ze zdrowiem jej mamy. Edyta przyznaje również, że znalazła już kogoś, kto zastąpi ją na fotelu jurora w programie TVP.   Edyta Górniak wydała oświadczenie Wczoraj media informowały, że mama Edyty Gorniak ma problemy ze zdrowiem. Fakt donosił, że piosenkarka w ostatniej chwili zmieniła swoje plany i zamiast na nagrania do   "The Voice Kids" poleciała do Opola, żeby wspierać swoją mamę, która trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Teraz ze względu na trudne chwile w życiu prywatnym Edyta Górniak postanowiła zrezygnować z udziału w dziecięcym show. Niezależnie od naszych starań i planów, życie pisze własne scenariusze.. Zanim jeszcze zdążyłam podzielić się z Wami decyzją o udziale w nowej edycji ”The Voice Kids”, już musiałam z niej zrezygnować.To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy..  Dziś nadal ta decyzja pozostaje dla mnie trudna, ale wiem, że była konieczna- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.  (...) Przepraszam wszystkie osoby współtworzące ten wspaniały program i bardzo dziękuję za słowa zrozumienia i wsparcia. Całuję moich Fanów i Fanów tego programu.  Być może spotkamy się w innym sezonie.  A póki co przygotowałam za siebie zastępstwo i życzę sukcesu kolejnej edycji ”The Voice Kids”. Kto zastąpi Edytę Górniak w The Voice Kids? Tego wciąż nie wiadomo, chociaż "Fakt" informował wczoraj, że to Cleo przyszła z pomocą i zastąpiła ją na podczas pierwszych nagrań.  Żałujecie,...

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior
Mat. promocyjne
Newsy
Gwiazda "The Voice Kids" wystąpi na Eurowizji Junior. Roksana Węgiel ma szansę na wygraną​?
Gwiazda "The Voice Kids" wystąpi na Eurowizji Junior. Roksana Węgiel ma szansę na wygraną​?

  Roksana Węgiel jest zwyciężczynią "The Voice Kids", którą wszyscy pamiętają jeszcze z castingów. Wtedy zachwyciła jurorów śpiewając, Halo , Beyonce. 13-latka od początku była jedną z faworytek programu, ostatecznie go wygrywając i dając zwycięstwo drużynie Edyty Górniak . W tym roku do edycji "The Voice of Poland", Roksana zgłosiła swoją nauczycielkę śpiewu, która przeszła do kolejnych etapów programu.   Roksana ma szansę na zwycięstwo w Eurowizji Junior? Jak się okazuje młodziutka wokalistka będzie reprezentowała nasz kraj podczas tegorocznego konkursu Eurowizji Junior w Mińsku. Biorąc pod uwagę szybki rozwój kariery Roksany i ilość wyświetleń jej singli – ma nawet szansę na zwycięstwo.   Zobacz:   Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice Kids"? Gwiazda wydała OŚWIADCZENIE!   Konkurs będzie transmitowany w telewizji TVP ABC, 25 listopada. Będziecie oglądać i kibicować Roksanie Węgiel?   Roksana Węgiel wygrała "The Voice Kids"   Trenerzy "The Voice Kids"

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner