Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak Edyta Górniak ojczym Edyta Górniak mama
Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak
Instagram
1/5
Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak
Instagram

 

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak znów jest szczęśliwie zakochana! Choć na jej profilu na Instagramie nie ma tym razem śladu po nowym związku, to jednak coraz głośniej mówi się o realcji gwiazdy z Mateuszem, 34-letnim właścicielem hotelu w Łodzi i rajdowcem.

Edyta Górniak jest teraz wyjątkowo dyskretna. Rok temu, gdy spotykała się z Amerykaninem Williamem bardzo szybko pochwaliła się nowym związkiem i często pokazywała współne zdjęcia na Instagramie. Relacja szybko się skończyła, a artystka najwyraźniej uznała, że lepiej zbyt wcześnie nie afiszować się z uczuciem. Okazuje się jednak, że właśnie… przedstawiła Mateusza rodzicom!

Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Cała prawda o nowym związku Edyty Górniak! Jak Mateusz Zalewski zdobył serce artystki?

2/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Mat. prasowe

 

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiej wyszedł na jaw zupełnie niespodziewanie. Mężczyzna opublikował zdjęcie z gwiązdą na Instastories, a Edyta skomentowała jedną z jego fotografii słowami: 

Szczęście moje

Od tej pory para nie pokazuje się nigdzie razem, ani nie publikuje swoich zdjęć. Wiemy jednak, co Edytę ujęło w Mateuszu.

 

Zobacz: Mamy pierwsze zdjęcie Edyty Górniak z nowym chłopakiem. Gwiazda potwierdziła nowy związek!

3/5
Mateusz Zalewski - nowy partner Edyty Górniak
Instagram

 

Okazuje się, że Mateusz nie traktuje Edyty jak gwiazdę, ale z szacunkiem. To zachwyciło ją w nowym mężczyźnie. 

Mateusz jest bardzo szarmanckim mężczyzną. Ma klasę, pasję i energię, którą zaraża każdego rozmówcę. I, co ważne, duże poczucie humoru i dystans do siebie – mówi ła ostatnio „Fleszowi” osoba z otoczenia pary.

Nic więc dziwnego, że - jak donosi "Na żywo" - Edyta Górniak zdecydowała się przedstawić Mateusza rodzicom! 

 

Zobacz: Edyta Górniak jest znów zakochana? Nowy wybranek ma być młodszy od niej o 12 lat!

4/5
Edyta Górniak ojczym
Facebook

 

"Na żywo" informuje, że Edyta Górniak postanowiła zapoznać Mateusza z rodzicami, z którymi ostatnio naprawiła relacje. Po wielu latach gwiazda w końcu odnowiła kontakt ze swoją mamą i ojczymem. Z pewnością więc spotkanie z Mateuszem było dużym przeżyciem dla rodziców gwiazdy!

Podczas wspólnego obiadu, zachwalając zupę pomidorową i pierogi pani Grażyny, Mateusz zrobił na niej i jej mężu świetne wrażenie. Zwłaszcza Zdzisław, nazywany w rodzinie „Dzidkiem”, znalazł wspólny język z partnerem córki. Sam jest zawodowym kierowcą, pracował w pogotowiu ratunkowym, i doskonale rozumie pasję Mateusza. Żartował nawet, że być może rajdowiec zmotywuje Edytę, by w końcu zrobiła prawo jazdy – czytamy w "Na Żywo".

Zobacz: Edyta Górniak znów zamieszka w Polsce! Tym razem na dłużej?

5/5
Edyta Górniak mama
Facebook

 

Myślicie, że Edyta Górniak ułoży sobie życie u boku Mateusza?

Zobacz: Górniak spoliczkowała Donatana. Popek dosadnie to skomentowała! Po czyjej jest stronie?

Więcej na temat Edyta Górniak