Sportowiec roku 2015

Dziś Gala Mistrzów Sportu. Wybierz z Party.pl swojego ulubionego sportowca! SONDA

Sportowiec roku 2015

81. Gala Mistrzów Sportu 2015! Już niebawem poznamy 10 najlepszych sportowców 2015 roku. Kto otrzyma najważniejsze wyróżnienie? Przekonamy się wieczorem. Tymczasem w naszej sondzie możecie wybrać swojego ulubionego sportowca. Dlaczego wybraliśmy akurat te gwiazdy? Bo to właśnie o nich piszemy najczęściej i to o nich najchętniej czytacie!

Sportowiec roku 2015 - plebiscyt Party.pl

W gronie nominowanych nie mogło zabraknąć Anny i Roberta Lewandowskich. Dzięki niemu dostaliśmy się na Euro 2016, a ona z wielkimi sukcesami namawia Polki do ćwiczeń. Podobnie jak Ewa Chodakowska, która w tym roku weźmie udział w Balu Mistrzów Sportu 2015. Obie trenerki rywalizują o tytuł najlepszej trenerki w Polsce. Choć prowadzą różnego rodzaju działalność, łączy ich coraz więcej...

 

Zobacz: Ewa Chodakowska chce być jak Anna Lewandowska. Została blondynką! Której trenerce lepiej w blondzie? SONDA

 

Nie sposób nie wspomnieć o Wojciechu Szczęsnym czy Grzegorzu Krychowiaku. Uwielbiamy ich za poczucie humoru i wyczucie stylu! W przypadku Wojtka pisaliśmy co prawda więcej o jego związku z Mariną niż o sukcesach sportowych, ale wszyscy wiedzą, że doskonale rodzi sobie w europejskiej lidze.

Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć Agnieszki Radwańskiej. W tym roku wygrała m.in. prestiżowy turniej Masters oraz WTA Tour.

A może Justyna Kowalczyk? Choć biegaczka nie jest w tym sezonie w najlepszej formie, nie poddaje się! I za to ją kochamy.

 

Macie swoich faworytów?

 

Zobacz: Ewa Chodakowska pochwaliła się kolejnym rekordem

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska w czarnej sukience za 319 zł i Robert Lewandowski w bordowej marynarce
Instagram

Ewa Chodakowska sportowcem roku?

Ewa Chodakowska jasną blonydnką

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50