Agnieszka Radwańska gra rewelacynie w turnieju Masters w Singapurze. W finale turnieju walczy z Czeszką Petrą Kvitovą.

Polecamy także: "Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa". Agnieszka Radwańska o miłości i planach.

Agnieszka Radwańska w świetnym stylu wygrała pierwszy set. W drugim, po początkowej przewadze, miała jednak kłopoty. Ostatecznie przegrała go w gemach 4:6.

W trzecim secie zaczęło się od dwóch przegranych gemów Agnieszki. Co za horror! Fantastyczna wymiana w trzecim gemie i wygrana Agnieszki. Czwarty - gładko do zera - też górą Radwańska. I kolejny, po naprawdę zażartej walce... Niestety, Czeszka wygrywa kolejnego i jest 3:3. Po zaciętej walce w przewagach wygrywa Agnieszka, jest już 4:3 i... coraz bliżej szczęścia. Mamy 5:3, Agnieszka jest już bardzo blisko! Mamy piłkę meczową!!! I Agnieszka w świetnym stylu wygrywa gema, seta, mecz i zarazem nieoficjalne mistrzostwa świata w tenisie!

Agnieszka nie ukrywała wzruszenia i... popłakała się!

- Nie mogę w to uwierzyć. Kilka tygodniu temu nawet nie mogłam przypuszczać, że będę w tym miejscu. Jestem ekstremalnie szczęśliwie - mówiła po meczu Agnieszka. - To najważniejszy dzień w moim życiu.

Już pochwaliła się pucharem na Facebooku:

Aaaaaaaaa ale się cieszeeeeeee!! Soooooooo happy!!! WTA Finals Singapore #TeamAga
Posted by Agnieszka Radwanska on 1 listopada 2015

Radwańska w Masters

To świetny koniec sezonu dla polskiej tenisistki - w ostatnich tygodniach wygrała dwa turnieje, w Chinach i Japonii. Turniej mistrzyń WTA zaczęła pechowo, od dwóch porażek, ale dzięki rewelacyjnemu pojedynkowi z Simoną Halep weszła do półfinału. W sobotę wygrała pojedynek z Hiszpanką Gabriną Muguruzą i dzięki temu walczyła o główną nagrodę tego prestiżowego turnieju.

W finale Masters 2015 Polka walczyła z Czeszką Petrą Kvitową, która w półfinale pokonała Marię Szarapową.

Radwańska dotąd spotykała się z Kvitovą 8 razy, z czego Czeszka wygrała w 6 pojedynkach. Ale to tylko statystyka. Polka wygrała finał i wzbogaci się za sam finał o 1 750 tys. dol. Radwańska została 11. tenisistką w historii, która zarobiła na korcie 20 mln dol.

Polecamy: Agnieszka Radwańska opowiada w VIVIE! o szale zwycięstwa, smakach porażki, życiu zakonnicy, codziennych wyrzeczeniach i relacjach z rodziną. Plus wyjątkowe zdjęcia - tylko u nas!