Dawid Podsiadło od czasów występu w X-Factorze ma liczne grono fanek, które z zapartym tchem czekało na jego debiutancką płytę. Oczekiwanie zostanie wynagrodzone, bo oprócz albumu, dostaną też innowacyjny teledysk. Przypomnijmy: Podsiadło nagrał teledysk na światowym poziomie

Reklama

Mamy niestety złą wiadomość dla tej części publiczności, która wzdycha do Dawida nie tylko ze względu na jego muzykę. W rozmowie z AfterParty.pl Podsiadło wyznał, że od 3 lat jest w szczęśliwym związku z dziewczyną o imieniu Ewelina i jest ona dla niego niesamowitym wsparciem w tym momencie jego kariery.

Jestem szczęśliwy i mam nadzieję, że moja dziewczyna też jest szczęśliwa. Przyjechała do Warszawy mnie wspierać, spędzamy miło chwile i Ewelina bardzo mi pomaga w "show-biznesie". Wspiera mnie, gdy jestem zmęczony to mówi mi miłe rzeczy i fajnie, że trafiłem na taką osobą tak wcześnie - powiedział w rozmowie z nami wokalista.

Wygląda na to, że Dawid Podsiadło jest niezłym szczęściarzem - kariera, nowa płyta, kochająca dziewczyna u boku... Tylko pozazdrościć!

Reklama

Zobacz też zdjęcia Dawida ze studia nagraniowego:

Reklama
Reklama
Reklama