Dziewczyna Dawida Podsiadło
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Dawid Podsiadło ma dziewczynę. Jak długo są razem?

Tylko nam Dawid opowiedział o swojej ukochanej

Dawid Podsiadło od czasów występu w X-Factorze ma liczne grono fanek, które z zapartym tchem czekało na jego debiutancką płytę. Oczekiwanie zostanie wynagrodzone, bo oprócz albumu, dostaną też innowacyjny teledysk. Przypomnijmy: Podsiadło nagrał teledysk na światowym poziomie

Mamy niestety złą wiadomość dla tej części publiczności, która wzdycha do Dawida nie tylko ze względu na jego muzykę. W rozmowie z AfterParty.pl Podsiadło wyznał, że od 3 lat jest w szczęśliwym związku z dziewczyną o imieniu Ewelina i jest ona dla niego niesamowitym wsparciem w tym momencie jego kariery.
 

Jestem szczęśliwy i mam nadzieję, że moja dziewczyna też jest szczęśliwa. Przyjechała do Warszawy mnie wspierać, spędzamy miło chwile i Ewelina bardzo mi pomaga w "show-biznesie". Wspiera mnie, gdy jestem zmęczony to mówi mi miłe rzeczy i fajnie, że trafiłem na taką osobą tak wcześnie - powiedział w rozmowie z nami wokalista.


Wygląda na to, że Dawid Podsiadło jest niezłym szczęściarzem - kariera, nowa płyta, kochająca dziewczyna u boku... Tylko pozazdrościć!


Zobacz też zdjęcia Dawida ze studia nagraniowego:

Dawid Podsiadło z dziewczyną
Newsy
Dawid Podsiadło pokazał swoją dziewczynę Ewelinę. Jak oni się kochają! ZDJĘCIA
Dawid Podsiadło pokazał swoją dziewczynę Ewelinę. Jak oni się kochają! ZDJĘCIA

Dawid Podsiadło nie przychodzi na eventy ze swoją narzeczoną Eweliną, dlatego mało kto wie jak wygląda jego ukochana. W końcu sam Dawid zdecydował się ją pokazać. Po jednym z koncertów ktoś zrobił zakochanej parze takie romantyczne zdjęcie: Takich miłości wam życzę, napisał pod zdjęciem Podsiadło. Kilka dni wcześniej wrzucił swoje zdjęcie z Eweliną sprzed kilku lat. Znajomi uważają, że nic się nie zmieniła. W sumie Dawid i Ewelina są parą już 6 lat i niedawno się zaręczyli. Ewelina jeszcze rok temu pisała pracę magisterską na temat gier komputerowych, których Dawid jest fanem. Podsiadło zawsze podkreśla, że jego dziewczyna bardzo mu pomaga. Ewelina przyjechała do Warszawy, by wspierać Dawida w karierze, za co wokalista był jej bardzo wdzięczny. Przyjechała do Warszawy mnie wspierać, spędzamy miło chwile i Ewelina bardzo mi pomaga w "show-biznesie". Wspiera mnie, gdy jestem zmęczony, mówi mi miłe rzeczy i fajnie, że trafiłem na taką osobę tak wcześnie - mówi Party.pl Dawid Podsiadło. Ładna z nich para? Zobacz także: Dawid Podsiadło: "Narzeczona budzi mnie w nocy przekleństwami. Uwielbiam jej seanse"   Dawid Podsiadło jest teraz w trasie koncertowej, w której towarzyszy mu jego dziewczyna.

Ewelina Lisowska o Margaret
ONS
Newsy
Lisowska ma kompleksy z powodu Margaret
W czym Ewelina czuje się gorsza?

Ewelina Lisowska nadal promuje swój album "Aero-Plan" - niebawem swoją premierę mieć będzie teledysk do tytułowego utworu, a ostatnio Ewelina gościa w show Kuby Wojewódzkiego , gdzie nie szczędziła ostrych słów pod adresem prowadzącego. Przypomnijmy: "Nie pomagasz uczestnikom po programie" Wokalistka rywalizuje też o tytuł najlepszego polskiego wykonawcy na MTV EMA 2013. Wśród nominowanych są też m.in. Margaret , Dawid Podsiadło i Kamil Bednarek . Co na ich temat sądzi Lisowska? W wywiadzie dla TVN wokalistka przyznała, że Margaret wzbudza w niej kompleksy. Fajnie śpiewa, bardzo sympatyczna dziewczyna, świetnie wygląda, bo zawsze kiedy ją widzę mam z tego powodu kompleksy - wyznała. Kilka ciepłych słów Ewelina miała do powiedzenie też pod adresem Dawida Podsiadło, z którym zna się jeszcze z czasów drugiej edycji programu X-Factor. Dawid jest bardzo fajnym i ciekawym artystą. Śpiewa utwory, które skłaniają słuchaczy do refleksji - dodała. Waszym zdaniem Ewelina Lisowska ma czego zazdrościć Margaret? Zobacz: Doda o Lisowskiej: Nie przeszkadza mi, że inspiruje się moim stylem Ewelina Lisowska na planie teledysku "Aero-Plan II":

Dawid Podsiadło
ons.pl
Newsy
Dawid Podsiadło: "Hejt to co innego niż krytyka". Zdradził też co nieco o swojej dziewczynie oraz dlaczego nosi wąsy!
Dawid Podsiadło: "Hejt to co innego niż krytyka". Zdradził też co nieco o swojej dziewczynie oraz dlaczego nosi wąsy!

Dawid Podsiadło jest w trakcie promocji swojej najnowszej płyty "Annoyance and Disappointment". Artysta zdradził, czy boi się hejtu swojego nowego materiału, a także wyznał, dlaczego nie mówi o swojej dziewczynie... Co jeszcze powiedział? Dawid Podsiadło o hejcie i swojej dziewczynie "Annoyance and Disappointment" do druga po "Comfort & Happiness" solowa płyta muzyka . Jak się przyjmie? Czy spodoba się fanom artysty? Dawid zdradził, czy boi się krytyki swojego nowego albumu: Jak do tej pory nie spotkałem się bezpośrednio z brakiem sympatii. Nikt nigdy nie podszedł do mnie, mówiąc coś, czego nie chciałbym usłyszeć, niemiłego, obraźliwego. W Internecie się to zdarza, ludzie piszą różne rzeczy, najczęściej anonimowo. Na to jestem chyba uodporniony. Czasem tylko się na coś wkurzę, niekiedy komentarze mnie rozbawiają, najczęściej są mi jednak obojętne. I żeby nie było - hejt to co innego niż krytyka. Jeśli ktoś pisze, że nie przepada za moją muzyką, to przecież żadnej krzywdy mi nie robi - powiedział Podsiadło w wywiadzie dla onet.pl. W wywiadzie zapytano Dawida także o życie prywatne. Artysta został zapytany o swoją dziewczynę. Zdradził, że Malwina z jego teledysku to jego dziewczyna Ewelina. I choć Podsiadło wolał nie mówić o szczegółach ich związku, to przyznał, dlaczego jego ukochana denerwuje się, że tak rzadko mówi o niej wywiadach: Bo chciałaby zaznaczyć teren, bym podkreślał to, że nie jestem wolnym człowiekiem. Więc mówię, mam dziewczynę. Dawid zdradził także sekret, dlaczego nosi wąsy, które są ostatnio szeroko komentowane w mediach show-biznesowych: Wzięły się z zakładu, jak większość takich rzeczy. Stwierdziłem, że skoro i tak trzy tygodnie będę siedział w studiu, to nie muszę się golić. (...) Urosło, spodobało się i zostało, głównie dzięki ludziom pasjami piszącym do mnie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner