Druga okładka Wprost z Kamile Durczokiem
Facebook

"Wprost" opublikował drugą okładkę z Durczokiem. Redakcja nie ma wątpliwości co do swojego śledztwa

Druga okładka Wprost z Kamile Durczokiem
Facebook

Tydzień temu gazeta "Wprost" wywołała niezłą burzę ujawniając okładkę z Kamilem Durczokiem jako podejrzanym o molestowanie i mobbing w pracy. Wtedy pikanterii dodała jeszcze wypowiedź Omeny Mensah, która powiedziała, że doskonale wiadomo, o kogo chodzi. Zobacz: Głośna publikacja Wprost wywołała burzę. Mensah: Wiem o kogo chodzi

Przez kilka następnych dni praktycznie każdy mówił tylko o tym, co ukazało się w tygodniku. Niemal cała branża opowiedziała się po stronie redaktora naczelnego "Faktów" sugerując, że dziennikarze naruszyli prywatność Durczoka. Po tym jak redakcja "Wprost" zapowiedziała, że to jeszcze nie wszystko, większość zainteresowanych czeka na to, co znajdziemy w jutrzejszym wydaniu.

Jak na razie ukazała się jedynie okładka, która jest trochę mniej szokująca niż poprzednia. Na czołówce oczywiście Kamil Durczok, a w środku materiały zebrane na temat zachowań prowadzącego "Fakty" w pracy i jego stosunku do podwładnych.  Redakcja "Wprost" nie ma wątpliwości, że to właśnie on dopuścił się niepożądanych zachowań:

Dziś, po kilku tygodniach badania sprawy, możemy już napisać, że przypadków molestowania i mobbingu dopuszczał się Kamil Durczok, szef „Faktów” - napisali na Facebooku.


Co będzie w środku?

Zobacz: Szok! "Ciemna strona Kamila Durczoka". Dziennikarz na okładce Wprost
 


 

Kamil Durczok na salonach:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39