Dorota Wellman o wokalistkach
ONS
Newsy

Wellman do Okupnik: Takich rzeczy nie powinno mówić się w telewizji

Co nie spodobało się Dorocie?

Już niedługo rusza kolejna edycja show TVNu - "X-Factor". Do znanego z wcześniejszych edycji składu jurorów dołączyła Ewa Farna. Inni jurorzy, doskonale przyjęli artystkę w swoim gronie, a w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN doskonale widać, jak dobre relacje panują wśród gwiazd programu. Dorota Wellman miała jednak zastrzeżenia co do zachowania jurorów. 

Zobacz: Ewa Farna CZWARTYM JUROREM X-Factor!

Cała rozmowa przebiegła w dość luźnej atmosferze. Na początku Czesław Mozil opowiedział o tym, że nie podoba mu się to, że publiczność wciąż skanduje imię Farnej:

Mnie osobiście denerwuje, strasznie nie lubię, jak siedzimy, jest publiczność, i cały czas krzyczą: Ewa! Ewa! - mówi muzyk


Farna obroniła się  z humorem oraz zaapelowała do kolegów:

Już widać na co idą moje zarobki, opłacam sobie fanclub, by przyjeżdżał i robił atmosferę. Powiedzcie coś normalnego, żeby zrozumieli, że jesteśmy też normalni. - prosiła Ewa.


Wtedy to Tatiana Okupnik przejęła inicjatywę i opowiedziała o spontanicznej historii z planu programu:

Jeden występ uczestniczki bardzo zbliżył mnie i Czesława, bo rozryczałam się i zaczęły pewne wydzieliny uciekać z nosa i nie miałam nic pod ręką i użyłam chusteczki, w którą wcześniej smarkał Czesław. - mówiła Okupnik.


Dorota Wellman  była zaskoczona wyznaniem piosenkarki i wkurzona skomentowała sytuację:

Nastąpiło braterstwo gila. Czego to ludzie nie opowiadają... Ludzie,  żeby takie rzeczy w telewizji opowiadać?


Powinna "takie rzeczy w telewizji opowiadać"?
Farna i Okupnik na planie "X-Factora":

Kim jest Paweł Stawiński. Paweł Stawiński w X Factor
tvn player
Newsy
X Factor: Mozil czuje sie zgwałcony, a Farna wzruszona fanem
Kto zachwycił a kto rozczarował?

Za nami drugi odcinek muzycznego show TVN-u "X Factor". Od tej edycji w jury oprócz Czesława Mozila , Kuby Wojewódzkiego i Tatiany Okupnik zasiada również Ewa Farna . Wokalistka wydaje się być największą ozdobą programu, jej spontaniczne zachowania i szczere wypowiedzi sprawiają, że show zyskało na atrakcyjności. Już w pierwszym występie wokalistka pokazała swoje szalone oblicze i wskoczyła na scenę gdzie z zespołem wykonała ich numer. Zobacz: Pierwszy odcinek "X Factor" za nami. Kto zachwycił? Po raz kolejny mieliśmy do czynienia z naprawdę uzdolnionymi wokalistami. Większość wykonawców usłyszała 4x TAK przechodząc do dalszego etapu. Pojawił się jednak mężczyzna, który podzielił jurorów. Paweł Stawiński wszedł na scenę, zaśpiewał i wprowadził wszystkich w osłupienie. Po jego wykonaniu Czesław powiedział: Czuję się totalnie zgwałcony. Dla mnie to było tak niesmaczne Przytaknęła mu Ewa Farna, na co Czesław dopowiedział: Mnie to wku**ia na maxa Do dyskusji wtrącił się Kuba, który nie zgadzał się ze swoimi kolegami. O losie wykonawcy zdecydował... rzut monetą. Miał on jednak szczęście i przeszedł do kolejnego etapu. W programie pojawił się również wielki fan Ewy. Z pozoru niepozorny, młody chłopak brawurowo wykonał utwór i wzruszył swoją idolkę. Wbiegła ona na scenę i przez dłuższą chwilę go przytulała. Komu kibicujecie? Zobacz: Czesław przez opinię alkoholika stracił luksusy Stylizacje Ewy i Tatiany na planie "X Factor":

ONS
Newsy
Ewa Farna wystąpi w "X-Factor"!
Co będzie robiła w show TVN?

Nowa edycja, nowa ekipa, nowa jurorka. Już w marcu rusza II edycja "X-Factor". Zamiast Mai Sablewskiej w jury obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiądzie Tatiana Okupnik. Zmiany nastąpią również w składzie pomocników jurorów. Jak dowiedziało się AfterParty.pl , Czesława Mozila w Domu Jurorów wspierać będzie... Ewa Farna . W ubiegłym roku Czesławowi pomagała Monika Brodka, która namawiała muzyka, żeby pod swoje skrzydła wziął Gienka Loskę. Czesław nie był przekonany, co do jej wyboru. Jednak uległ młodszej koleżance, która udowodniła, że jest niezłym "łowcą talentów". Loska wygrał program i nagrał płytę. Czy Ewa ma podobnego nosa? O tym przekonamy się już wiosną! Sancita

Ewa Farna obgaduje jury X-Factor
Akpa/tvn.pl
Newsy
Farna obgaduje jurorów X-Factor. Jacy są Mozil, Wojewódzki i Okupnik?
Gwiazda skusiła się ocenić kolegów z show

Dołączenie Ewy Farnej do grona jurorów 4. edycji "X-Factor" spowodowało jeszcze większe zainteresowanie programem. Z pierwszych relacji z castingów wynika, że gwiazda sporo namiesza chociażby tylko swoimi odważnymi stylizacjami. Obstawiamy też, że Ewa zaskoczy swoją nieprzewidywalnością . Zobacz: Farna błysnęła dużymi piersiami na castingu W rozmowie z tvn.pl Ewa opowiedziała jak odnajduje się w roli jurora u boku Tatiany Okupnik , Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila . Przed kamerą podsumowała krótko każdego z nich: - Ja mam wielką pokorę do tego, co robi, a robi tyle rzeczy - gra w teatrach, pisze, jest jurorem, ma swój program, gra w radiu. I na tyle on jest znaną osobowością, jest kontrowersyjny, inteligentny i bystry, i kiedy taka osoba powie: "Ewa, byłoby fajnie gdybyś była z nami w X-Factora i siedziała obok mnie" to dla mnie to jest na tyle wielkie wyróżnienie, że miało wpływ na moją decyzję - powiedziała Ewa o Kubie. O Czesławie Mozilu: - Bardzo go cenię. Nie znoszę ściemy. Jest szczery, spontaniczny, jest ja razy dziesięć. Taką strzałą, która leci na raz we wszystkie te kierunki. I o Tatianie Okupnik: - Tatianę dopiero co poznałam. Wydaje się być ciepłą osobą . A wy kogo w nowym składzie jury "X-Factor" lubicie najbardziej? Zobacz: Ekipa z "X-Factor" robi sobie samojebki na Facebooka. Jak wyszły? Stylizacje Ewy Farnej w X-Factor:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner