Party Stories
ONS
Newsy

Wellman uszczypliwie o Rozenek: Nie wszystko musi być przygotowane do testu białej rękawiczki

Nie lubią się?

Dorota Wellman znana jest ze swojej szczerości. Nierzadko zachowuje i wypowiada się bardzo bezpośrednio, również na temat innych gwiazd. Ostatnio na tapecie jest jej "spór" z Kubą Wojewódzkim, któremu zarzuciła szowinistyczne traktowanie kobiet w jego programie, tym samym zapraszając go do występu nago w programie śniadaniowym. Kuba jak do tej pory zaproszenia nie przyjął. Zobacz: Kuba Wojewódzki konto na Instagramie. Co już pokazał na swoim profilu?

Teraz pojawiła się jej wypowiedź, w którym znalazł się wyraźny przytyk koleżanki ze stacji - Małgorzaty Rozenek. Wellman w obszernym wywiadzie dla "Show" powiedziała, że utrzymywanie perfekcyjnej czystości w domu nie jest jej priorytetem:

Nie jestem perfekcyjną panią domu, zresztą nie chciałabym nią być. Zdarza się, że mam nieposprzątane czy nie zrobiłam prania. Nie wszystko musi być przygotowane do testu białej rękawiczki, bo takiego życia nie ma.

Myślicie, że ta wypowiedź na podłoże personalne i że jest jakiś ukryty spór na linii Wellman-Rozenek?

Zobacz też na Polki.pl: Radosław Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek w swetrze i Kuba Wojewódzki w garniturze
ONS
Newsy
Wojewódzki kpi z nowego programu Małgorzaty Rozenek "Widowisko oparte na jej autobiografii"

Małgosia Rozenek już w listopadzie rozpoczyna prace na planie nowego show TVN "Damą być" . Będzie w nim uczyć dziewczyny dobrych manier, edukować i zmieniać ich priorytety w życiu. Jej kolega ze stacji TVN, Kuba Wojewódzki, postanowił napisać, co sądzi o nowym programie Rozenek w swoim felietonie dla tygodnika Polityka. Kuba twierdzi, że będzie to show oparte na jej biografii! Jednak będzie nowy program Małgorzaty Rozenek, jednej z najbardziej gorących postaci telewizyjnych ostatnich lat. Tym razem perfekcyjna pani domu poprowadzi widowisko pod tytułem "Damą być", oparte na jej autobiografii. Małgosia będzie w nim dziewczyny z przeszłością zmieniać w kobiety z przyszłością . Będziecie oglądać? Zobacz: Edward Miszczak broni Małgorzaty Rozenek i zapowiada „Nie odpuścimy jej nikomu!”  

Dorota Wellman wygryzła Małgorzatę Rozenek
ONS
Newsy
Wellman poprowadzi drugą edycję "Piekielnego Hotelu"? Jest komentarz dziennikarki
Ma wszystkie cechy, które przyciągną widzów

Ostatnio wokół Małgorzaty Rozenek zrobiło się naprawdę gorąco. Po udziale gwiazdy w "Project Runway" Kuba Wojewódzki i Marcin Tyszka niezbyt pochlebnie wypowiedzieli się na jej temat. Ona jednak się tym nie przejmuje, a na ten temat głos zabrała osoba z otoczenia Rozenek. Zobacz:  Dlaczego Wojewódzki i Tyszka krytykują Rozenek? Otoczenie gwiazdy ma swoją teorię Dzisiaj pojawiły się kolejne informacje uderzające w Małgorzatę Rozenek. Tabloid "Na żywo" podaje, że program "Piekielny Hotel" traci widzów, co spowodowane jest osobowością prowadzącej. Pojawiły się nawet informacje, że drugą edycję ma poprowadzić Dorota Wellman . Dziennikarka posiada wszystkie cechy, które przyciągnęłyby widzów: Dorota była brana pod uwagę, gdy kompletowaliśmy ekipę do pierwszej serii "Piekielnego Hotelu". Miała wielu zwolenników, bo jest wygadana, potrafiłaby zakląć, ale też przytulić, gdy trzeba. To ciepła babka, którą widzowie uwielbiają. Małgorzata zaś, choć piękna i perfekcyjna, jest chłodna, co niestety przebija przez ekran - zdradził pracownik stacji.  Jak się okazuje informacje te są nieprawdziwe, a Wellman skwitowała to w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN": Jasne, tak jest. Jeszcze "Małych gigantów". Co tam jeszcze zostało? "Mamy Cię", "Mam Talent"... Kto to wymyślił? Którą wolicie? Zobacz na Polki.pl:  Ekskluzywny wywiad z Dorotą Wellman     Małgorzata Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Kuba Wojewódzki i Dorota Wellman
EOS
Newsy
Kuba Wojewódzki czepia się Doroty Wellman! A do tej pory deklarował, że... ją kocha. Co się zmieniło?

Kuba Wojewódzki żartuje z Doroty Wellman! Dziennikarz tym razem nie oszczędza nawet swojej koleżanki ze stacji, choć jeszcze niedawno deklarował w swoim programie:  "Dorota wiesz, że cię kocham!" . Tylko, że nam akurat tym razem wcale nie jest do śmiechu... Dorota Wellman dokonała inwazji na stację TTV. Poprowadzi tam dwa nowe programy. Jeden z nich to "Dzień, w którym pojawiła się forsa": potrzebujące rodziny znajdą pod swoimi drzwiami sporą sumę. Dorota pomoże im znaleźć sklep Lidla - napisał w "Polityce".  Gwiazdor TVN "pije" do formuły nowego programu Wellman, w którym dziennikarka będzie pomagać (wyłącznie na prośbę uczestników) mądrze wydać sprezentowane środki. (Zobacz:  10 pomysłów na to, jak oszczędzać na jedzeniu ).    Czyżby Kuba pozazdrościł dziennikarce TVN licznych kontraktów? Choć p rzypomnijmy, że Dorota Wellman zrzekła się gaży za reklamy  ze swoim udziałem.   A może jest zazdrosny raczej o to, że ona "przeprowadziła inwazję" na TTV, a on nie... Kuba w nowym sezonie ma zaledwie jeden program w telewizji , a Dorota Wellman aż trzy ("Dzień Dobry TVN", "Anatomia głupoty według Doroty Wellman" oraz "Dzień, w którym pojawiła się forsa").   A wy kogo wolicie oglądać?   ZOBACZ:  To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN   Dorota Wellman została gwiazdą stacji TTV.   Kuba Wojewódzki na ramówce TVN

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner