Dorota Gardias to jedna z najpiękniejszych pogodynek! Gwiazda zyskała ogromną sympatię widzów, którzy są zachwyceni nie tylko jej profezjonalizmem, ale przede wszystkim urodą. Ostatnio na Instagramowym profilu prezenterki pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło jej fanów! Odważna fotografia robi ogromne wrażenie, a figury pogodynki można pozazdrościć!

Reklama

Zobacz także: Dorota Gardias znów jest singielką! Pogodynka rozstała się z partnerem. Poznaj szczegóły!

Dorota Gardias pokazała odważne zdjęcie

Jak ostatnio informowaliśmy, Dorota Gardias nie jest już singielką! Gwiazda jest szczęśliwie zakochana, jednak póki co nie chce afiszować się ze swoim nowym partnerem. Być może miłość sprawiła, że pogodynka tak promienieje. W swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia, które za każdym razem spotykają się z ogromną aprobatą jej fanów. Tym razem gwiazda TVN poszła jednak o krok dalej i pokazała zdecydowanie więcej niż dotychczas!

Prezenterka na najnowszym zdjęciu dodanym do mediów społecznościowych wygląda oszałamiająco. Dorota Gardias chyba jescze nigdy nie pokazała tak dużo. Fani gwiazdy od razu zaczęli komplementować swoją idolkę w komentarzach pod postem.

- Piękna kobieta ????

- Piękna co za figura Dorota ????????????

- Nic więcej nie trzeba mówić, tylko podziwiać

- Masz super figurę ‼️???? - piszą fani pogodynki.

Trzeba przyznać, że Dorota Gardias wygląda naprawdę oszałamiająco! My również jesteśmy zachwyceni zdjęciem! Nic dziwnego, że gwiazda zdecydowała się opublikować tak odważną fotografię, bo kiedy ma się tak wspaniałą sylwetkę, to trzeba się nią chwalić!

Zobacz także

A Wam, jak się podoba?

Gwiazda od niedawna spotyka się z nowym partnerem. Na razie jednak nie chce go ujawniać.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama