Trump, Karen McDougal Donald Trump, Melania Trump Karen McDougal Karen McDougal Melania Trump, Donald Trump
Trump, Karen McDougal
East News
1/5
Trump, Karen McDougal
East News

 

Burza w amerykańskich mediach! Wszystkie najpopularniejsze dzienniki - "The Guardian", "New Yorker", jak również tabloidowy "The Sun" - informują o sekretnym romansie prezydenta Donalda Trumpa z króliczkiem Playboya Karen McDougal. Modelka sama opowiedziała, co łączyło ją z prezydentem USA. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Powiało chłodem! Melania Trump znów to zrobiła. Zobacz, jak odrzuciła rękę Donalda Trumpa!

2/5
Donald Trump, Melania Trump
East News

 

Jako pierwszy, szokującą informację o romansie prezydenta USA z modelką Playboya opublikował "New Yorker". Karen McDougal  twierdzi, że poznała Trumpa w 2006 roku na imprezie w rezydencji Hugha Hefnera. 

 

Zobacz: Bywa, że Melania Trump stroni od publicznych czułości z mężem. Lecz gdy Pierwsza Dama spotyka się z dziećmi jest zupełnie inaczej!

3/5
Karen McDougal
East News

 

Prezydent USA ponoć zachwycał się Karen, która miała na swoim koncie tytuł "Playmate" lat 90. Donald Trump i Karen zaczęli romans, który trwał niecały rok. Być może nie było w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że obecny prezydent był już mężem Melanii i razem mieli kilkumiesięcznego synka!

 

Zobacz: To już kryzys? Donald Trump próbował chwycić żonę za rękę. Reakcja Melanii była jednoznaczna!

4/5
Karen McDougal
East News

Co więcej, według medialnych doniesień, Donald Trump miał zmusić Karen do milczenia, płacąc jej 150 tysięcy dolarów! Modelka otrzymała ponoć przelew z firmy AMI, która należy do bliskiego przyjaciela Donalda, Davida Peckera. 

 

Zobacz: Melania Trump upokorzyła męża Donalda Trumpa? Zobaczcie, co zrobiła na Florydzie! WIDEO

5/5
Melania Trump, Donald Trump
East News

Ostatecznie Karen i tak zdecydowała się opowiedzieć swoją historię i ma nadzieję, że dzięki jej historii inne kobiety nie zdecydują się podpisywać umów zmuszajace je do milczenia! Z kolei rzecznik prasowy Donalda Trumpa zapewnia, że opisane przez Karen zdarzenia nigdy nie miały miejsca.

 

Zobacz: Trumpowie obchodzą Święto Dziękczynienia. Melania chciała być numerem jeden, ale to Ivanka skradła show! Dlaczego?

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump